--------------------

____________________

 

 

 



Malediwy - Vilu Reef Beach&Spa Resort - 2012

104 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Biegnę spóźniona a tu takie widoczki od lazurków po piękne ciało , Jestem,   Preved   niezła akcja z tą butelką,   też tak mieliśmy na jakimś lotnisku , wybór był podobny wypić piersióweczkę 0,35 ml albo wylać, wypiliśmy na miejscu  Crazy  u nas się nic niie marnuje  Crazy   Mina strażnika bezcenna   ROFL

Cudne zdjęcia, cudne lazury, jak ja lubię takie relacje  ,  widok z basenu obłędny  !  aż chciałoby się tam potaplać cały dzień beztrosko z drinusiem w ręku   wpatrując się w lazur oceanu  !  ehhh   mnie już tak brakuje słonka,   dobrze że są takie relacje, od razu żyć się chce , jeszcze niecałe dwa miesiące wegetacji...   masz Marabut fotki drineczków i jedzonka to ja bardzo chętnie nacieszę mordkę Preved 

Jak obsługa na wyspie ? miła i życzliwa ?  Zawsze jakoś mi te mułzumany... nie pasowały do tych rajskich wysepek hehe..

Ps . Fiu fiu ale żonka ma figurkę , hehe można tylko pomarzyć  Preved  i nacieszyć oczy,    Marabut Ty farciarzu... ROFL  

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Dziobku - ja też zabiłabym męża gdyby takie moje fotki gdzieś wstawił Dash 1 ale gdybym miała taką figurę to sama bym wstawiła Biggrin

Marabut - prosimy dalej Smile

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

asica
Obrazek użytkownika asica
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 21 sty 2014

Yes 3 niezłe ciało Good mój mąż chodziłby za mną krok w krok i zasłaniał tylną część ciała ręcznikiem Crazy albo wyprowadził się na inną mniej zaludnioną wyspę Crazy czekamy na cd... Dance 4

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 5 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Mój małż za upublicznianie takich zdjęć już by miał w ręku pozew rozwodowy.... Crazy

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

*yahoo*ClappingKiss 2

A "Ta" Pani to Miss Świata...... wymiękam...

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

asica :

Yes 3 niezłe ciało Good mój mąż chodziłby za mną krok w krok i zasłaniał tylną część ciała ręcznikiem Crazy albo wyprowadził się na inną mniej zaludnioną wyspę Crazy czekamy na cd... Dance 4

hehe... u mnie odwrotnie, ja jak ubieram pareo  albo wystarczy jakieś bikini mocno "zabudowane" lub wysokie majtki  , bez cienkich  paseczków i sznurków z boku  i spaceruję po plaży  , to mi mąż ciagle zdejmuje  pareo , albo majtki podwija haha.. ROFL ,  marzeniem dla niego byłoby abym ubrała  takie brazylijskie ..bikini  Biggrin

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Chłopie-widzisz co narobiłeś Scratch one-s head wszystkie laski z forum zazdrosne o Aśke sie zrobiły znzaczy sie o jej figure Sad ale za to chłopaki maja na czym oko zawiesić Yes 3

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

Dzięki za komentarze.Ciąg dalszy...

Na drugi dzień naszego pobytu na rajskiej wyspie, urządzono kolację na plaży, stoły nakryte jak na średnie wesele, a my przez te dwa dni spotkaliśmy może 12-14 osób,

nie licząc personelu.Wyspa mała,ale tłoku nie było, plaże puściutkie, z domków na wodzie może cztery osoby korzystały z kąpieli na rafie - my za to dzień w dzień - po

przebudzeniu najpierw do wody - potem pod prysznic.

Wracając do kolacji, która zapowiadała się naprawdę inponująco...

Bogaty wybór potraw od grilowanych warzyw, mięsa, owoce morza, dwa rodzaje zup,po desery...

Część potraw była umieszczona na specialnych barach-łódkach...

Jeszcze trochę widoczków z hotelu...

I zachód słońca...

Bardzo fajną sprawą, jest wycieczka którą zaproponował nam hotel - "robinsonada" czyli kilku

godzinny pobyt na całkowicie bezludnej wysepce.Po śniadaniu z hotelowego nabrzeża, zabrała

nas łódka wraz z małą motorówką i popłyneliśmy...

Po półgodzinnej podróży ukazał nam się taki widok...

Po drodze jeszcze jedna....

Podpływamy motorówką na plażę, tam obsługa rostawia nam parasol - dwa leżaczki - do tego - apteczka,

turystyczna lodówa pełna wszelakich napojów i bardzo ważna rzecz - telefon satelitarny z czerwonym

przyciskiem (używaj tylko w ekstremalnych przypadkach - czytaj np.atak rekina ludojada).Umawiamy

się na konkretną godzinę i oni odpływają a my mamy prywatną wyspę na kilka godzin na własność.

Wyobraście sobie snurkowanie przy tak dziewiczych rafach - dodam,że pod wodą spotkałem trzy

żółwie szylkretowe, murenę, skrzydlicę i mnóstwo kolorowych rybek - podwodny raj.

Marabut21

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Bosko! Bezludna wyspa Biggrin

Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015

No to się porobiło, ale sorry ja to zrobiłem nieświadomie, myślałm, że to forum turystyczne, a gdzie jak nie na wakacjach chodzi się w stroju kąpielowym,

a przecież każdy ma swój styl ( jak zauważyła Bepi), moja małżonka akurat lubi takie fatałaszki, ale skoro tymi zdjęciami wywołalem tyle niezdrowego

poruszenia - to przepraszam od dziś tylko takie stroje...

Marabut21

Strony

Wyszukaj w trip4cheap