--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Riviera Maya lipiec 2017

36 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Rafał, bardzo ładny ten Meksyk u Ciebie. Widać, że i pogodę ładną mieliście. Padał deszcz w ogóle?

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Byliśmy  w lipcu (jak w temacie). Padało godzinę w jedno popołudnie.

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

No właśnie teraz zauważyłam i zanim odpowiedziałeś zedytowałam wcześniejszy post. 

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 5 dni temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Good Good Good

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Przepiekne zdjecie. Good

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Generalnie Meksyk spisał się bez zarzutu - zero większych problemów z flora bakteryjną (delikatne pobudzenie perystaliki tylko po tajskim żarciu) czy zmianą strefy czasowej przy różnicy 7 godzin. Jet lag najlepiej zniosła najmłodsza córka - 3 dnia trzeba już ją było budzić na śniadanie (które wypadało na czas sprzed 3 dni na 14.00 Lol ). Ja budziłem się ok. 3.00 - 4.00, ale nieraz łapałem jeszcze komara. Z restauracji tematycznych lekko rozczarowałem się w Punta Emilia - po super przystawce z krewetek w sosie czosnkowym (bajka) dostaliśmy kalmary, które, mimo, że smaczne, to z lekka gumowate i przyrządzone już nie w oprawie z czosnku tylko bardziej cytrynowo, na kwaśno. Kwestia gustu, ale skoro to knajpa z żarełkiem śródziemnomorskim powinien jednak moim zdaniem wśród przypraw królować garlic. Na końcu była też lekka obsuwka ze strony bp - nie podali nam miejsca i godziny transferu na lotnisko. Niby luz ale chodzi o zasadę - to oni powinni mnie szukać, a nie ja ich  Buba phone   Oczywiście żebyśmy na wakacjach tylko takie problemy mieli...

Sun-smilie water  009

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Gdzie się podziały te cudne fotki? Nic nie widać...

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Fotki powinny niedługo wrócić do relacji. W międzyczasie zapraszam na moja stronkę (część naszych wakacje chyba od 2012) - https://rafalk74.wordpress.com/ 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 8 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Raf, fotek wciaz nie ma . Uzupełnisz pls ?

No trip no life

rafalk
Obrazek użytkownika rafalk
Offline
Ostatnio: 6 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 16 lip 2017

Nelcia - poproszę o wskazówkę jak pousuwać fotki z poprzednich postów (albo, jeśli mogę prosić sama je wywal). Teraz już podlinkuje z googla.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap