--------------------

____________________

 

 

 



Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

113 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013
Riviera Maya - Grand Palladium - Luty 2013 i 2014 (Meksyk)

Witam serdecznie,

Bardzo lubie relacje na tym forum i na starym tez i pomyslalam, ze w ramach przywitania napisac krotka relacje z naszego ulubionego miejsca na swiecie - Yukatanu. Mam nadzieje ze mozna dolaczyc?

Depresja powakacyjna jeszcze mnie trzyma i tak sobie ciagle wspominam.

Drugi raz spedzilismy dwa pierwsze tygodnie Lutego w cudownym Grand Palladium czesc Colonial.

Ciekawa tez jestem opini osob ktore moglyby porownac GP Riviera Maya z tym komplexem na Domikanie. Caly czas mysle o wybraniu sie do GP Bavaro pod koniec sierpnia, ale wciaz sie waham ze wzgledu na pogode, boje sie ze bedzie ciagle padac.

wracajac do Meksyku...

Pojechalismy drugi raz w to samo miejsce bo bylo cudownie w zeszlym roku, trzy lata temy bylismy w tym terminie w Punta Cana i pogoda w Meksyku duzo lepsza. Lalo jednego wieczora tylko, a pozatym caly cas goraco.

jesli chodzi o podroz to lecielsimy z Londynu bezposrednio Thomson airways ich nowym dreamlinerem. Nie wiem czy to dzieki jakims nowszym technikom (podobo w dreamliner mniej odczuwalne sa turbulencje), ale z wszystkich lotow przez atlantyk te dwa byly super spokojne, nie trzeslo nic a nic. Samolot super, wygodne fotele, sporo miejsca, wieksze telewizorki, wieksze okna. Teorytycznie lepsza cyrkulacja powietrza i w sumie nmiej mialam wysuszona twarz i oczy niz zwykle.

Nie wychodzilismy z hotelu zbyt wiele: Xcaret, Hel-Ha, Tulum i okolice, Playa del Carmen i Akumal (10 minut), do Coba czy Chitzen Itza nie mielsimy sily jechac, wolimy plazowac. Tu chacialabym polecic poruszanie sie Colectivo. W zeszlym roku troche sie balismy i jezdzilsimy taxi, ale w tym roku bylismy z biurem podrozy i rezydentka nas zachecila. super sprawa, nie tylko cenowo (tulum taxi 355MXN, collectivo 70MXN za dwie os), ale super sie podrozuje, jest klima, autobusikow tyle ze nigdy nie czekalismy 3 minut nawet, kierowca wysadza nas tam gdzie trzeba i szybko jezdza.

Sprubuje pare zdjec wrzucic.

Z gory sorry za chaos i styl pisania, nie mam talentu literackiego, mam nadzieje, ze komus sie cos przyda.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no wkońcuuuu PIERWSZAAAAAAA Preved  Biggrin

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nooo xfactor dawaj!!! Dzis wlasnie patrzylam na ten hotel szperajac za meksykiem na wrzesien

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jestem Biggrin Kariska mnie kocha to pozwoli być pierwszą Biggrin  a do Holly mam cośfajnego i też i pozwoli Biggrin

a więc PIERWSZA Yahoo  Wink

a tak poza tym kochana(y) xfactorku to ja byłam PIERWSZA w tym hotelu bo w 2012 roku Mosking  Mosking  Mosking  ale jaja Wink  Kiss 2

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Tak tak Toscik Ty to jestes pierwsza telepatycznie:)

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ja to już chyba nie mam szans na PIERWSZĄ  !!!!!!!

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

oooo jestem i ja...:) Choć kocham DOminikane z całego serca, to chyba jednak meksykanskie plaże najbardziej skradły moje serce..... Yahoo Yahoo 

xfactor
Obrazek użytkownika xfactor
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 23 lis 2013

Udalo sie wrzucic pare zdjec:)

holidaymaniak nie boisz sie o pogode we wrzesniu? Ja wlasnie Punta Cane bym chciala, ale mam stracha.

Hotel polecam bardzo.

Teren jest bardzo rozlegly, ale jednoczesnie wszedzie mozna dotrzec calkiem szybko spacerkiem, my bardzo lubimy spacerowac, ale jezdza tez "pociagi".

Miezka sie w willach, a nie wielkim bloku, ktorych nie lubie.

Jet kilka basenow, w tym dwa male secret pool (drugie zdjecie) i jeden z woda morska

Fajne centrum sportowe. siatkowka i ping pong na plazy - my lubimy bardzo

Piekna plaza, chociaz piasek "twardy", ale inne hotele maja wieksze problemy z podmyta plaza

4 lobby z darmowym wifi, wygodnymi sofami i muzyka na zywo

12 restauracji, nie ma limitow i rezerwacji do ala carte i jedzienie jest przepyszne, drinki tez, czasem sie czeka ok 1,5 godziny na stolik, ale dostajesz pager i mmozna isc posiedziec w lobby az zadzwoni

hotel jest w dzungli, biegaja zwierzatka, jest bardzo naturalnie.

Fajne animacje, bardzo duzo muzyki, dwa show wieczorne (nie chodzilismy).

Lokalizacja tez dobra.

spa

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Oj byłam w GP na Dominikanie i widzę wspólne podobieństwa,detale.Meksykańskie GP wygląda baaaardzo obiecująco.Napisz może kiedy zakupiłaś ofertę i czy była to jakaś perełka cenowa czy raczej cena katalogowa .

Kurczę też szukam czegoś na koniec lipca ,sierpień .......nie wiem w którą stronę ruszyć .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Jestem i ja żeby pooglądać mój wyśniony Meksyk

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Xfactor ja muszeeeee we wrzesniu na Karaiby! Pogoda m nie pokrzyzuje planowCrazy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap