"Namibia o wielu obliczach" z Itaką (wrzesień 2018 r.)

375 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
trina
Obrazek użytkownika trina
Ostatnio: 2 tygodnie 1 dzień temu

Bardziej podobają mi się pustynne i skaliste krajobrazy, niż te nadmorskie spotkania ze zwierzakami. Antenka pisała w swojej relacji, że okropnie śmierdziały uchatki chyba, czy na Waszej wycieczce też tak było?

Ciekawe, kiedy znowu tam się będzie można wybrać.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Ostatnio: 7 godzin 48 minut temu

hmmm,ta..."niemieckość Namibii"...,Rostock Ritz...

wyschnięta rzeka wygląda jak...droga !!!

a przy okazji,"lamparta lubię" ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 12 godzin 58 minut temu

Mabro, czy Ty zamierzasz kontynuować Twoją namibijską opowieść?  Biggrin , to co pokazujesz, opisujesz, jest wprost fantastyczne! 

puk..puk...jestes tam? czytam zawsze twoje namibijskie wpisy, ale one tak rzadko się pojawiają..... , że już straciłam nadzieję.... Cray 2 

Heloł..... no nie daj się wiecznie prosić! Give rose ; nie kazdy będzie miał szansę zobaczyć Namibię na własne oczy, więc może pokaż ją do końca? 

PS. hmm...., Trina, ja odmiennie od widoków ( które też uwielbiam i się zachwycam) - czekam tu GŁÓWNIE na zwierzaki! w końcu do Afryki jeździmy na takie wyjazdy ( i płacimy za to nie małą kasę)  -  głównie  dla możliwości obcowania i obeserwacji różnych zwierząt w ich naturalnym środowisku na wolności! ( a widoki i walory okolicy- są przy okazji!!!!) 

(co do zapaszku, hmm..... no  bardzo mnie dziwi Twój wpis i w ogóle pytanie ????  Wacko 2 - no wiadomo przecież , że duże skupiska fok śmierdzą! ( tak jak wiele innych zwierząt!) - przecież nikt ich nie będzie tam perfumował dla wrażliwych nosków niektórych turystów! - Jak się jedzie n.p na wulkany, to raczej też spodziewasz się smrodu siarkowodoru, a nie tych z Muzeum Fragonard! ) 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 11 godzin 28 minut temu
admin

Mabro, pieknie proszę o kolejne sceny z Namibii... jak widzisz po wpisach, czekamy z utęsknienim na twoje afrykańskie story 

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap