--------------------

____________________

 

 

 



Wyjazd po zdrowie – Czerniawa – maj 2021

149 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Jak na lata 30-40 to ten obiekt mial chyba naprawde nowoczesna stylizacje.Przynajmniej z zewnatrz.Ale jasne,ze musza cos zmieniac,bo wynajecie dzisiaj pokoju bez wlasnej lazienki byloby raczej trudne.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, czy w tych różnych obiektach co pokazujesz są jakieś "historyczne kąciki", które pokazują te stare, urocze fotki , kartki etc ?

Ciekawe są przecież losy tych terenów..

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 21 godzin 6 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, niestety , jedyne miejsce, w którym pokazana jest  historia to Chatka Górzystów. Przedwojennych widoków i obiektów szukałam w Internecie. Wiele razy tu byliśmy więc zaciekawiło mnie jak wyglądało kiedyś.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia-A :

Nel, niestety , jedyne miejsce, w którym pokazana jest  historia to Chatka Górzystów. Przedwojennych widoków i obiektów szukałam w Internecie. Wiele razy tu byliśmy więc zaciekawiło mnie jak wyglądało kiedyś.

To tym cenniejsza twoja praca i znaleziska w necie Good Clapping

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 18 minut 13 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Z Samotnej pewnie jakieś zdjęcia by się znalazły, gdzie gdzieś w tle są uchwycone pokoje czy korytarze. Sama nie wszystko kojarze jak wtedy wyglądało, ale pewne rzeczy pamiętam.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 21 godzin 6 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

No to wychodzimy na wycieczkę. Dzisiaj bez auta. Idziemy pokazywaną już trasą przez pod stację kolejki gondolowej.

Kupujemy bilet, ale na wjazd trzeba trochę poczekać ponieważ kolejka uruchomiana jest tylko o określonych godzinach (to jeszcze nie był sezon) . Wjeżdżamy na Izerski Stóg.

Jak czekaliśmy na uruchomienie kolejki popadał deszcz.

A na górze straszą oblodzeniemm Biggrin

Na górze chwila dla widoków i sesja "zdjęciowo - czapkowa" Biggrin

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 3 dni 16 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Taka gorka jest jeszcze w moim zasiegu,zeby wejsc na nia per pedes.Nie za wysoko,ale juz wystarczajaco wysoko,zeby bylo jakism porzadnym wyzwaniem.Ladne widoki tam z gory zescie mieli.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 21 godzin 6 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

_Huragan_ :

Taka gorka jest jeszcze w moim zasiegu,zeby wejsc na nia per pedes.Nie za wysoko,ale juz wystarczajaco wysoko,zeby bylo jakism porzadnym wyzwaniem.Ladne widoki tam z gory zescie mieli.

Huragan Izerski Stóg gondolą  jest dla każdego Biggrin ale zejść trzeba (chyba że powrót też gondolą) ale zapewniam, że aby dojść z Czerniawy do gondoli można się nieźle zasapać Biggrin - ale warto. Widoczki z góry zawsze są nagrodą.

Trzeba trochę aktywności na urlopie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 59 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zgadzam się , ja też preferuję aktywny urlop

 Z deszczem też pięknie Good

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 42 minuty 37 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

no górskie widoczki to jest to co "tygrysy lubią najbardziej"

Od kilku lat człapanie po górkach definitywnie się dla mnie skończyło (chociaż i w moim wieku niektórzy nadal człapią); cóż sprawa kondycji i genów. Przyznaję, na Stogu nigdy nie byłem, a widoczki zacne. Będę się przechwalać  Biggrin  znam prawie wszystkie polskie grupy górskie (poza Sowimi no i Izerskimi) i umiem zaplanować w nich piękne wycieczki.

papuas

Strony

Wyszukaj w trip4cheap