--------------------

____________________

 

 

 



Seszele, LaDigue, mój raj, fotorelacja- listopad 2013

235 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 4 tygodnie temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Nevisa zna chyba całe La Dique Biggrin Piękna relacja dziewczyny, piszcie dalej Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Piękna relacja, piękne Seszele, jak sobie pomyślę, że za tydzień tam będę, to w to nie wierze Clapping

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Aga_ :

Piękna relacja, piękne Seszele, jak sobie pomyślę, że za tydzień tam będę, to w to nie wierze Clapping

Aga nie dziwie Ci się... - ja do tej pory czasem nie wierze że tam byłam!  Dance 4

Ciesz się, ciesz - będziesz mega zadowolona!

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Wracając natykamy się na Kreola który włazi na palmę by pościnać kokosy Smile - niecodzienny widok!

Bachulka
Obrazek użytkownika Bachulka
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 dzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Gosiu swietnie ze dzielisz sie z nami widokami z raju Yahoo Yahoo

Za kazdym razem jak ogladam czyjes zdjecia to mam gesia skorke na calym ciele i czuje  nieopsana radosc - tez trudno mi uwierzyc ze tam bylismy i modle sie z calego serca zeby jeszcze tam wrocic YahooYahoo

Nie odkladaj marzen - odkladaj na marzenia.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Bachulka :

Gosiu swietnie ze dzielisz sie z nami widokami z raju Yahoo Yahoo

Za kazdym razem jak ogladam czyjes zdjecia to mam gesia skorke na calym ciele i czuje  nieopsana radosc - tez trudno mi uwierzyc ze tam bylismy i modle sie z calego serca zeby jeszcze tam wrocic YahooYahoo

Mam dokładnie tak samo, mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś tam wrócić. Dla mnie to bez dwóch zdań najpiękniejsze miejsce na świecie.

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

11.11.2013.

Dzis wycieczka na snorkowanie wokół Coco Island oraz pobyt z barbecue na Felicite Island. Cieszymy sie na te atrakcje niezmiernie, w drodze do portu wspominamy nasz niezwykły rejs na Saonę na Karaibach...

Płyniemy z Nevisem, jego kolegą sternikiem i z 8 innych turystów. Najpierw Felicite. W XIX wieku na wyspie mieszkał sułtan Abdullah z Peraku, zesłany tu przez Brytyjczyków. Felicite Island wraz z trzema sąsiednimi granitowymi wyspami: Mary Anne Island, Coco Island i dwiema wysepkami The Sisters tworzy łańcuch wysp satelitarnych wyspy La Digue. Z LaDigue płyniemy ok 4 km na wschód. Zatrzymujemy się przy molo, trwaja tam niedaleko prace budowy nowego hotelu, to bedzie drugi hotel na tej wyspie - z tego co mi wiadomo w tej chwili jest tam tylko jeden kurort wypoczynkowy.

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

gosiasz
Obrazek użytkownika gosiasz
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 07 wrz 2013

Pogoda tym razem fantastyczna, rozkładamy się na plaży, pływamy i błogo czekamy na posiłek zrobiony przez Nevisa. Zapowiada sie dobrze i faktycznie... dania są wprost przepyszne... Pieczona ryba, różnego rodzaju sałatki, napoje. Wszystko na stole który przypłynął wraz z nami motorówką Smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap