--------------------

____________________

 

 

 



Singapur, Bali, Kuala Lumpur IX 2015 - krótka relacja

126 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Dana- cieszę się, że piszesz Good Smile Czekam na cd. Smile

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 10 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Antenka, uległam Twojemu urokowi...i bardzo krótko, ale będzie Smile Taka ładna odliczanka była... Biggrin

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 10 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Po krótkim odpoczynku pierwsze kroki prowadziły...no dokąd, kto zgadnie??? Blum 3

Oczywiście Gardens By The Bay i Marina Bay Sands. Dla mnie absolutne "must see", nie można tego nie zobaczyć będąc w Singapurze.

Ogrody, to niesamowite połączenie futurystycznej architekturyz bogactwem roslin z całego swiata, do tego swiatło i dźwiek... to naprawdę robi ogromne wrażenie.

Niestety mój aparat nieoczekiwanie zakończył żywot / naprawdę mógł sobie wybrać lepszy moment Sad /...a "mały Nikonek" w ciemności nie widzi... Sad

Spektakl światła i dźwięku bardzo mi się podobał, nie da się go porównać z niczym innym, ale gdy głowy zadarte do góry i zapatrzone na migajace światła, na dole też toczy się życie...

... i nie jest miło, jak taki futrzak otrze się o nogi. Trzeba uważać, bo sporo tam szczurów Sad

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Dana, super, że piszesz, ja Singapur mogę oglądać bez końca Party

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 57 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dana, mi też spektakl w ogrodach  szalenie sie podobał , bardziej niz ten na wodzie w marinie  Preved jest absolutnie niepowtarzalny ...

Na szczęście szczurów nie widziałąmBiggrin

No trip no life

kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Dana, dawaj ten Singapur !!! Clapping

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 10 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Aga_, kienia Smile

Fajnie, że tu zaglądacie. Wasza relacja bardzo mi pomogła w planowaniu mojego wyjazdu Smile

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 10 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nie zamieszkałam w hotelu Marina Bay Sands, bo dla mnie po prostu jest zbyt drogi, ale pewnie, że chciałam go zobaczyć nie tylko z wierzchu Smile

Prostym sposobem jest kupienie biletu na taras widokowy / Sands Skypark Observation Deck/ na 56 piętrze, skąd mozna oglądać i fotografować panoramę Singapuru.

Taras jest czynny od poniedziałku do czwartku od 9.30 do 22.00, a od piątku do niedzieli od 9.30 do 23.00

Bilety dość drogie, dla dorosłych po 23S$, dla dzieci /2 - 12 lat/ 17S$, dzieci do lat 2 - bezpłatnie. Najlepiej się tam udać na granicy dnia i nocy, wtedy jest szansa na zrobienie zdjęc jak jest widno i i nocnych, oświetlonego Singapuru.

Wejście na taras znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do Tower 3.

Na tarasie znajduje się bar, niestety konsumpcja na stojąco. Ceny: kawa 6-7 S$, napoje typu cola, fanta, sprite 4S$, piwo 14S$, lody 7.5 S$, hot-dogi po 5S$.

Można też pójśc do restauracji przy basenie, ale tam już pewnie sporo drożej.

Dominik
Obrazek użytkownika Dominik
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 mar 2014

Czekamy na ciąg dalszy Lol

WAW-FRA-BKK-SIN-USM-URT-BKK-FRA-KTW

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

O rany Shok

Dana no powiem, ze ja byłam tak zauroczona spektaklem, że pod nogi nie patrzyłam. Na moje i innych szczęście Biggrin. Dzięki temu ogrody będę zawsze wspaniale wspominała Preved. Fajnie jest z Tobą wrócić do Sin, nawet jeżeli trafiają się takie buuuuuuuuuuuuuuuu.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap