--------------------

____________________

 

 

 



24.01-14.02.2014 Tajlandia i mały skok na Kambodżę - czyli co, gdzie i za ile.

109 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
olla123
Obrazek użytkownika olla123
Offline
Ostatnio: 1 rok 9 miesięcy temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Melleczka - ja pierdziele ale wstep do podrozy Shok  niezle przezycia mieliscie z ta saszetka Wink 

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Drugi zawał serca miałam jak jechaliśmy tuk-tukiem do hotelu, bo nie miałam pojęcia, że to coś tyle wyciąga, na szczęście dojechaliśmy cało:D

W hotelu Rambuttri płaci się z góry + pobierają 1000THB kaucji. Hotel w porządku, mieliśmy pokój bez balkonu i bez lodówki. Niestety klima była głośna, sąsiedzi też, więc nie wysypialiśmy się. Basen na dachu jest czynny do 18:00. Ogólnie wrażenia pozytywne - z hotelu blisko wszędzie, pokój czysty, miła obsługa.

Tak jak pisaliście - pierwsze o czym człowiek marzy po takiej długiej drodze to prysznic:D

Jest już popołudniu więc wybieramy się na Khao San Road, pan w hotelu narysował nam mapkę jak tam dojść:D

I już tutaj zaznaczę, że nasz plan ekonomicznego jedzenia już pierwszego dnia legł w gruzach - człowiek jak jest zmęczony to ma ochotę usiąść w miłym miejscu, zjeść coś dobrego, napić się czegoś smacznego, więc jedzenie na wózkach nie wchodzi w grę:) Pierwszy posiłek i zaskoczenie - wszystko bardzo słodkie:D Wzięłam curry z mleczkiem kokosowym, bo pamiętam, że ktoś tutaj gorąco polecał, ale dla mnie to za słodkie:D Tego dnia było łażenie i lenistwo. Bardzo nam się spodobała atmosfera, ludzie i ogólnie wszystko tam:) 

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Też czytam z zaciekawieniemDance 4

ps. w reklamówkę z kawą wrzuciło to pewnie to które bardziej lubie kawkę Biggrin

Kamil

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

YahooYahoo Yahoo

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Melleczka super sie zapowiada! Uwielbiam takie relacje w stylu "co gdzie i za ile Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Jestem jestem!!!!! Clapping

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zapowiada sie nastepna super relacja.....zasiadam i ja....Wschod słonca nad Himalajami....to musiał byc cudowny widok....Yes 3

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Yahoo

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Biggrin  jestem i rajskich widoczków wypatruję Crazy

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jestem...... jestem Yahoo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap