--------------------

____________________

 

 

 



24.01-14.02.2014 Tajlandia i mały skok na Kambodżę - czyli co, gdzie i za ile.

109 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Melleczka ale ogólnie jesteście zadowoleni z tego wyjazdu czy odczuwacie pewien niedosyt.Czytając dzisiaj większymi fragmentami Twoją relację mam wrażenie ,że wiele miejsc sytuacji Cię zawiodło.

Wynika to z tego,że nastawiłaś się jakoś baaaardzo wysoko i miałaś szczególne wymagania a to nie pokryło się z tym co zastałaś czy jest to sprawa błędnej organizacji i teraz zrobiłabyś to w inny sposób.

Dziękuję za szczerą relację i piękne widoczki Give rose

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

O kurcze, nie miałam pojęcia, że to tak wyszłoShok My jesteśmy ogromnie zadowoleni i tak jak pisałam ja się w Tajlandii zakochałamMan in love Może to przez to, że starałam się opisać to konkretnie i rzeczowo, bardziej na sucho, bez zbednych emocji:) W każdym bądź razie tak jak pisałam - jestesmy mega zadowoleni, wpsomnienia na całe życie na pewno zostaną jak najlepsze:) A to, że kilka rzeczy nie poszło po naszej myśli, to nie zmienia ogólnego wrażenia:)

Marylka tak, pamiętam co pisałaś, Wy mieliście ten murowany rodzinny domek z klimą, więc pewnie w środku też zupełnie inaczej:)

Buc z chęcią bym tam wróciła, ale póki co na najbliższe kilka lat mamy inne plany, które wykluczają tak dalekie podróże, a jeślie kiedyś się wybierzemy to pewnie będziemy chcieli zobaczyć inne ciekawe miejsca:)

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

A co do tych oczekiwań... To sądzę, że coś w tym jest i inaczej się odbiera te miejsca jak się naogląda setek zdjęć na forum, a inaczej tak z pierwszego wrażenia:D Ja już miałam te Wasze fotki w głowie, więc dla mnie to taka trochę można powiedzieć normalka była, natomiast dla mojego męża wielkie zaskoczenie i "łał":D Co nie zmienia faktu, że wszystko na mnie robiło wrażenie:)

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

A mi sie podobało, że było konkretnie i na temat. Jak Ci się nie podobało coś -- to o tym napisałaś. Rozczarowania dotykają Nas wszędzie, to normalne, nawet na co dzień.

Z innej beczki - byłam wczoraj na 4-godzinnych warsztatach kuchni tajskiej.

Wkleję gdzieś później na forum te przepisy co mnie nauczyli Biggrin - tylko adminek by musiał mi kierunek i wątek wskazać gdzie to umieścić Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

kasiakrotoszyn :

A mi sie podobało, że było konkretnie i na temat. Jak Ci się nie podobało coś -- to o tym napisałaś. Rozczarowania dotykają Nas wszędzie, to normalne, nawet na co dzień.

Z innej beczki - byłam wczoraj na 4-godzinnych warsztatach kuchni tajskiej.

Wkleję gdzieś później na forum te przepisy co mnie nauczyli Biggrin - tylko adminek by musiał mi kierunek i wątek wskazać gdzie to umieścić Biggrin

Kasiu jak dobrze pamiętam chyba jest u nas jakiś wątek kulinarny, albo coś pokiciałam Blush a jak nie to załóż nowy chyba w hydeparku najlepiej

algida (nieaktywny)
Obrazek użytkownika algida

Kasiu super wklejaj , ja bylam na takich warsztatach w kambodzy super sprawa , teraz chce na Bali a w lutym koniecznie w Taj zrobic Wink

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Jeszcze nie pisałam Wam jak sobie dwie Tajki ze mną zdjęcie robiły... Na dworcu w Aranyaprathet, mąż poszedł do sklepu, a ja zostałam z tobołami i spadła nam bluza na ziemię, ja nawet nie widziałam i szły jakieś dwie nastoletnie Tajki i podniosły mi tą bluzę (sobie pomyślałam - w PL to by jeszcze podeptali), podziękowałam ładnie, a ta mi na aparat pokazuje, że chce zdjęcie, no kurcze głupio mi było odmówić, bo niby czemu, miłe były i dobry uczynek zrobiły, no to się zgodziłam. Mam nadzieję, że nie wyląduję na jakiś Instagramie, albo gdzieś jako lokalna atrakcjaCrazy

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Mellka a może już gdzieś jesteś ?? Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Melleczka a ubrana byłas? To żadna atrakcja Biggrin

melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Carmi :

Melleczka a ubrana byłas? To żadna atrakcja Biggrin

No raczejBiggrin

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

Strony

Wyszukaj w trip4cheap