--------------------

____________________

 

 

 



26.2-13.3 Bkk > Ko Tao > Ko Phangan>Bkk- hmmm... uzależniająca Tajlandia:)

90 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013
26.2-13.3 Bkk > Ko Tao > Ko Phangan>Bkk- hmmm... uzależniająca Tajlandia:)

Witam Wszystkich

Późno ale zaczynam pisać.

1. Dziękuję całemu forum ,ale też poszczególnym z osobna za pomoc/ rady/ wskazówki/ informacje, które już były i są na forum. Skarbnica:)!!!

2. Czytając inne realacje wiem, że z pewnością nie dorównam, ale jestem najzwyczajniej winny JEJ ( relacji), bo taki to zwyczaj. nie jesteś,my pro fotografami, więc zdjęcia takie jakie wyszły takie są:) Był nowy aparat i strzelaliśmy mnóstwo, więc coś tam wybiorę.

3. Będę pisał tak jak my to odbieraliśmy, niechciałbym też nikogo zrazić, bo co jednostka to inaczej odbiera i inne ma oczekiwania od urlopu Biggrin

Bilet kupiliśmy wcześnie ( teraz już wiem, że nie ma potrzeby kupować aż tak wcześnie, bo co jest najgorsze ???... CZEKANIE na dzień wylotu Wink ) bo 20 września, w promocji KLM. 2200/ os. Czyli, obecnie jako osoba już doświadczona wiem, że to cena normalna, bez rewelacji.

Realacja WAW-AMS-BKK return.

Ja się uparłem na AMS ( 6h transferu ) i Aga ( tak to my Aga i Kamil ) na to przystała. Wizyta w Ams na krótki rekonesans nic nie zaszkodzi, taka mini wiśienka na torcie. kupując bilety oczywiście sprawdziłem jeszcze wszystkie inne opcje mi znane ale nie było taniej, tzn było taniej ale tuz przed kliknięciem KUPUJ mieliśmy mały problem. tzn Aga nagle zmieniła zdanie i miałą wątpliwości czy to dobry pomysł wybierać sie tak daleko, sami, bez doświadczenia... i tak z minuty na minutę ceny rosły ( to była jakaś promocja 6 dniowa ) widziałem ten sam bilet za 1960 ale klikałem szukałem, z Agą dyskutowałem i tak się skończyło!

Wylot środa 620 z Waw.

W niedziele A wpadła do mnie, już tupiemy nózkami na wyjazd, zagląda do mnei do paszportu:

" o! ale Ty masz długo jeszcze ważny 2023, a ja tylko do czerwaca....... ! ......!!! ......*bomb* przytkało mnie Help

poniedziałek ( oczywiście wziąłem wolne ) od rana stałem pod ambasadą taj. w www napisane, że czynne od 830, ale na miejscu na tabliczce napisane, że od 9. Okazałosię , żę tabliczka miała rację.

Pani w okienku od razu powiedziałą, że tylko urząd paszportowy może pomóć.

Urząd paszportowy powiedział, że 2-3 dni to słyszeli ale NIE w jeden dzień.

Paszport tymczasowy ( taki w szczególnych okolicznościach wyrabiają szybko )- od razu zadzwoniłem do ambasady upenić się, czy taki honorują, Pani mówi, że nie wiem, ale niedługo będzie konsul i się zapyta, wzięła ode mnie nr.

Tymczasowy paszport wyrabiają, jeśli pracodawca potwierdzi, że wyjeżdżasz służbowo. Aga NFZ, fizjoterapeuta, ale kadrowa; NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Szybko wskoczyłem w auto i powiedziałem, że wyjme jej z gardła to pozwolenie:) w połowie drogi dryn dryn, odbieram- stacjonarny, obcy- witam abasada, mam dal pana dobrą wiadomość, konsul wklei państwu wizę i z nią wjedziecie do Tajlandi.... no cóż, po zadaniu 40 pytań, ale na pewno, jest Pani pewna? Ale napewno napewno ?;) 120 zł, bombonierka, kwiatki i kamień z sercaBiggrin

Kurcze serio myśleliśmy, że nici z urlopu i tego całego oczekiwania!

W środę po 4 rano byliśmy na lotnisku....

ps. czekam na pomoc w wątku tajlandi, mój stary temat. jak mam wstawiać fotki !!!!

Kamil

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ja z picassy klikam na fotkę,prawy przycisk myszki "kopiuj obraz" i ...wklejamOk

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Buc,nareszcie Yahoo

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Yahoo

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jabadaba pierwsza Preved  nikt nie napisał tego Mosking  mam nadzieję że fotki będę wiedzieć Dirol

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Test, widać mnie ?Crazy

Kamil

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

widać Preved

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Ok

Kamil

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Cieszę się że zdecydowałeś się na relację.

basia35

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Super Biggrin Będę podglądać

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

I ja chętnie poczytam.

Historia z paszportem mrozaca krew w żyłach. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap