--------------------

____________________

 

 

 



26.2-13.3 Bkk > Ko Tao > Ko Phangan>Bkk- hmmm... uzależniająca Tajlandia:)

90 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Buc-u fajnie się Ciebie czyta i ogląda Biggrin 

Ps. Śliczną masz tą Twoją wiewiórę..  Smile zdjęcie ruchome na plaży macie fantastico !

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

bepi :

Buc-u fajnie się Ciebie czyta i ogląda Biggrin 

Ps. Śliczną masz tą Twoją wiewiórę..  Smile zdjęcie ruchome na plaży macie fantastico !

Blush dziękuję bardzo, przekazaneWink

Kamil

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Bucku a Ty jeszcze tą swoją relację konczysz? Wacko

Akcja z portfelem niesamowita Biggrin Chyba bym zemdlala ze stresu Wink

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Cały transfer na lotnisko przebiegał bardzo gładko, Zero obaw, wszystko dzieje się samo  Yes 3

Tak nas witali w porcie Wink

Autokar czekał ( tj. sporo autokarów, ale wskażą Ci Twój Wink )noi w stronę lotniska. troszkę ruchu miejskiego ale wszystko na czas.

Lot bez zakłuceń.

W Bngkoku mamy 3 dni.

Nie mieliśmy planów na konkretne miejsca. Chcieliśy wyskoczyć do China town i pokręcić się we słasnym zakresie po okolicy Biggrin

Nocleg mieliśmy w Rambuttri Village Plaza. Polecam, jak dla mnie ma wszystko co potrzeba. Świetna lokalizacja !!

Pierwszego dnia kręcilismy się na piechote po okolicznych ulicach i zakamarkach. Taką fotkę mi Aga strzeliła... całkiem przypadkowo fajne ujęcie wyszło  I-m so happy jakieś okolice koh san road...

parę losowych zdjęć

na górze jeździ skytrain.

Chcieliśmy się dostać do jakiegoś shopping center, jakis taki mall. Poszukując taxi, złapaliśmy się z jakimiś GB, którzy akurat mieli takie same plany Biggrin

wzięliśmy jedno taxi.

Pragnę zauważyć specyfoczna tapicerkę.

* na foto ja i dwóch naszych nowych kupli taxówkowych

pan taksówkarz był chyba jakimś maniakiem Diesneyowym Smile

takie rzeczy z nami jechały

po drodze na mieście było widać efekty tamtejszych zamieszek na mieście ( czy to już się uspokoiło ? )

to była jedyna rzecz, która nam przypomniała, że sa protesty. nic więcej nie widziliśmy/ słyszeliśmy.

a takie widoki z taxi

Już nie pamiętam jak się nazywało to centrum handlowe....  Scratch one-s head  jechaliśmy chyba ze 30 min.

galeria tak jak u nas tylko, że chyba z 6-8 pięter... noi w korytarzu mnustwo dodatkowych strakanów Biggrin

panów sprzedawców Ok

Sporo jest sklepów tego typy. To chyba złota biżuteria.

Nie wiem dlaczego tak dużo tych sklepów.

Czy w Taj jest tańsze złoto ?

 Potem poszlismy do TESCO. Zobaczyć co jest na półkach Biggrin

instant pad thai Biggrin

noi 0,7 wódki !!!

po wyjściu z tesko zajżelismy do knajpki na rogu z lokalsami jedzącymi Biggrin

zjedliśmy zupę + 2 danie x 2 + woda za 83 bht Biggrin

na mieście można było też spotkać takich turystów

zwiedzając pieszo, można byłoo zobaczyć też takie pejzaże

Blokada na koło !!!

Odwiedziliśmy tez okoliczny park miejski Biggrin

był miejscki aerobic

miescy cyrkowcy. Chyba trenowali Biggrin

pan karmi swojego ptaszka Wink

Kamil

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

ostatniego dnia przed wylotem wybraliśmy się do China Town. Na piechotę do przystanii dalej tramwajem wodnym. fajnie to mają zorganizowane na rzece Biggrin

Szybsze tramwaje kursują w górę i dół rzeki. Wolniejsze promy kursują w szerz rzeki.

Sporo opcji do wyboru. jak w komunikacji miejsckiej. Linie standardowe oraz przyspieszone Biggrin

China Town.

no cóż trochę przypomina mi się stadion dziesięciolecia w Warszawie Wink

Dużo więcej ludzi niż gdziekolwiek wcześniej widzieliśmy/ spotkaliśmy.

Bardzo ciekawe zestawy prażynek.. np przed tv Biggrin

wszystkiego takie zatrzęsienie, że w głowie się nie mieści.. szoda, że ciężko dojść co jest czym Sad

Drób chyba. Nie próbowałem tego ale wyglądał mi na słodkiego Biggrin

I kolejny raz te pieski Biggrin

Wieczorem pokręciliśmy się jeszcze po koh san road i napiliśmy się shaka z "króla" owoców tajskich mangostanu.

Tak wygląda

uwaga, wg nas zdecydowanie smaczniejszy jest zjedzony bespośrednio Biggrin Pan sprzedawca chętnie pokazuje jak się powinno je konsumować.

Pod łupinką jest tak jakby galaretka - troszkę jak liczi Biggrin mniam mniam mniam Man in love

Kamil

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Wieczorem zrobilismy spacerek po okolicach rambutiri.

robaczki prażone

nie wiem czy wspominałem, ale na koh san road w miejscach gdzie ludzi się zajadają thajską kuchnią z wózeczka, łatwo dostrzec "małych lokalsów":

noi karaluszki

 Wystarczy zajerzeć do studzienki. Raczej nic nadzwyczajnego. Taki mają klimat Wink

INNNA też skrzynka na listy--> są dwie opcje

Kamil

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

Tak więc na tym zakończę swoją relację. Wiem przepraszam- wybaczcie- że tyle mi się zeszło ale dopełniłem obowiązku i napisałem do końca  Drinks

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim z forum... zaczynałem od tego poprzedniego, starego forum. Tam czytałem pierwsze relacje, Zacząłem coś podpytywać, ale Karisss mnie szybko ściągneła tutaj.

To forum jest kopalnią informacji i organizując wyjazd opierałem się na wywodach Pleasantry forumowiczów stąd.

A sama Tajlandia.... cóż mogę powidzieć. robimy wszystko, żeby w zimę udało nam się wrócić w jej rejony.

jak dla nas bomba. "Zaszczepkę" złapaliśmy, całe wakacje w pracy oby tylko ostały się pe el eny Biggrin

Czytając relacje widać, że co człek to zachwyty innymi rejonami rzeczami upodobaniami, ale nie zdołąłem wyczytać aby ktoś wróciłna fochu: NIE NIE PODOBA MI SIĘ Biggrin

ps. do usłyszenia Blush

Kamil

lukashero
Obrazek użytkownika lukashero
Offline
Ostatnio: 9 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 lis 2014

Buc :

...w ogóle poznalismy Polaków, na codzień miszkają w Kopenhadze, byli od 6 tygodni w podróży, mama, tata, syn 6 lat i mama już w 4 miesiącuWacko i tak sobei zwiedzali.

 

Witajcieeee robaczki nasze kochanePreved to my, poznani polacy z kopenhagi- w koncu was znalezlismy:) Ida, ktora byla w brzuszku, urodzila sie zdrowa i juz ma 3 miesiace. Jedzie do tajlandii juz w lutym z cala rodzina Biggrin Ja Jade za tydzien z kolegami  do bangkoku i na ko chang i tak sobie o Was rozmawialismy ze trzeba was znalezc! Po wpisaniu waszych imion i "ko tao" wyskoczyliscie na 1 miejscu. Yahoo  Dalem ci mojego  @ , ale pewnie zgubiles bo byl na malej karteczce. Mam nadzieje ze zdjecia jeszcze sa i trafia na moja  skrzynkeSmile

serdecznie pozdrawiamy i mam nadzieje do zobaczenia w Tajlanii Biggrin

Buc
Obrazek użytkownika Buc
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 17 paź 2013

O masz Preved toż ci dopiero Biggrin fajnie, że mamu internet Biggrin

Kamil

Strony

Wyszukaj w trip4cheap