--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok i Phuket - maj 2013 , hotel Best Western Phuket Ocean

91 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej nelcia,sadi i kasiu Biggrin  Drinks wzięłam się do roboty i przenoszę Wink 

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zapomniałam dodać najwazniejszego,że o 10 byliśmy umówieni z Panią z biura
Kupiliśmy u niej :
Similiany 2100thb
Phi Phji speed 1350 thb
James Bond ferry 1200thb

później jeszcze w biurze ulicznym dokupiłam sobie Raya Island za 1100thb

Na Phi Phi byłam umówiona z moonią i tak też się stało...ale o tym później

Pani była punktualnie i odrazu tutaj mogę polecić to biuro w milionie % !
Widząc to jakie inni mieli speed boaty, to jaką różnicą była moja ostatnia wycieczka na Raya z innego,stwierdzam jednoznacznie,że mieliśmy chyba najlepiej . Nawet jak spotykaliśmy Polaków i rozmawialiśmy o wycieczkach,to zawsze okazywało się,że mieli gorzej .
Na każdej wycieczce zmrożone napoje, w małych buteleczkach woda,cola itp., arbuz i ananas, przepyszne lunche. Dodatkowo na Similiany speed 4 silnikowy, Phi Phi 3 (większość zawsze była o 1 silnik mniejsza )Organizacja super i ceny super.

Similiany .... ehhhhhhhhhhh RAJ NA ZIEMI ><><><><
lazur wody ::: biel piasku ::: , jak dla mnie prównując do Karaibów, wygrywają zawody

Z organizacyjnych info: wyjazd o 6 rano, 2 h jazdy w stronę Khao Lak , w porcie obrzydliwe tosty z najgorszą kawą i w drogę X(X( ( a w każdym porcie rozdawali tabletki na wymioty za darmo, ja miałam Avioopaski - jak dla mnie rewelka, pomogły w 100%,czułam się świetnie a Japonce czy Chinolce rzygały jak nienormalne :?:?:? )

Najpierw wyspa, nie wiem która na snorklowanie, lecz widoki pod wodą takie sobie.

Kolejna Ko Similian X(

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolejna wyspa, nie wiem jaki numerek, była na snorklowanie i powiedziano,że istnieje prawdopodobieństwo spotkania żółwi.... spotkałam 3 sztuki X(X(X( z wrażenia do maski wlatywała mi woda, oczy były w soli, wypiłam pewnie też kilka litrów,ale najważniejsze były żółwie . Co prawda widziałam już raz żółwia na Curacao w jego naturalnym środowisku i ucieszyłam się wtedy jak głupia również ale wtedy oczekiwałam go słysząc ,że często pojawia się na tej plaży, a teraz wszyscy wychodzą na snorklowanie z łodzi, ten facet prowadzący mówi o tych żółwiach, a ja do koleżanki" taaaa yhyyyy", nie ruszałam się z miejsca....nie mijają 2 min, jak słyszę "ogólne podniecenie " i widzę jak tłum płynie do 1. żółwia ,podczas, gdy ten nabiera powietrza, mało co nóg nie połamałam biegnąc po maskę i aparat i wskakując do wody

i jakiś debil co go dotykał nie wiadomo po co :S:S:S mam jego rękę-podam go do sądu

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dopływamy na ostatnią wysepkę nr.7 na lunch i plażowanie. Wszystko za krótko, wszedzie za krótko, milion fot i zaraz wołają na łódkę :X:X:X:X:X:X, ale jak słyszałam o wężach obok namiotu holi,to nie było dla mnie opcji zostania tam na noc :X , tak wiem,to mógł być przypadek, ale ja mam takie schizy, że nie wybije mi się tego z głowy za żadne skarby :?

Lunch z takim widokiem smakuje podwójnie...a nawet potrójnie !

żegnamy soczysto zielone, maksymalnie lazurowe i rażące bielą piasku Similiany będę tęsknić za nimi....ojjjj będę

na początku wycieczki do wielkiego wora wrzucaliśmy swoje klapki,co by nie zaśmiecać łodzi na koniec poszukiwanie swoich...no moich śmiesznych klapek nie dało się nie zauważyć i nie trzeba było ich zbyt długo szukać (, aż koleżanka zrobiła im fotkę

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

karisss dopiero teraz sobie uswiadomilem, ze do Khao Lak z Ao Nang to mniej wiecej tyle samo drogi i tyle samo czasu do pokonania. A jednak w cenie wycieczki spora roznica

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

marinik :

karisss dopiero teraz sobie usmwiadomilem, ze do Khao Lak z Ao Nang to mniej wiecej tyle samo drogi i tyle samo czasu do pokonania. A jednak w cenie wycieczki spora roznica

a myślałam,że z Ao Nang jest dużo dalej,ale chyba sie myliłam w takim razie Pardon  , a w ogóle jeśli chodzi ogólnie o ceny,to ja wciąż nie mogę zrozumieć,czmeu mówione jest ,że na Phukecie jest drogo ,bo ja na prawdę tego nie zauważyłam porównująć co cen w Ao Nang,Tao,phangan,Samui   itd.  Wink wszedzie "to samo" Wink

Anja76
Obrazek użytkownika Anja76
Offline
Ostatnio: 8 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 09 paź 2013

Karisss

PIEKNE foty Preved pogoda bajkowa !Dirol

ja sledzę pogode i wszystko wskazuje ze bedzie deszcz Dash 1 ale tego niestety nie mozna wybrać trzeba przyjąć tak jak bedzie

a mój już marudzi ze mieliśmy jechać pozniej .... Crazy

pozdrowienia

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Super, super Yahoo relacja i piękne zdjęcia Yahoo

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anja76 :

Karisss

PIEKNE foty Preved pogoda bajkowa !Dirol

ja sledzę pogode i wszystko wskazuje ze bedzie deszcz Dash 1 ale tego niestety nie mozna wybrać trzeba przyjąć tak jak bedzie

a mój już marudzi ze mieliśmy jechać pozniej .... Crazy

pozdrowienia

anja u mnie codziennie były w pogodzie ulewy,burze deszcze,wichry,wiatry itp Biggrin a padało 3x w nocy i 1 raz w ciagu dnia(do 13) także malinowo Biggrin . Nie przejmuj się prognozą,bo ona się nie sprawdza w ani 1 %

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

nie mogę sobie przypomnieć,kto pytał mnie jak wygladały nasze speed boaty.Na zdjęciu na Similiankach tam gdzie jest talerz z jedzonkiem widać dokładnie naszą brykę Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap