--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok i Phuket - maj 2013 , hotel Best Western Phuket Ocean

91 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ale slicznie wyglada ten rózowy kostium przy opaleniznie Smile

No nie wspomne o przepysznym jedzonku.....Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki Kasiu Biggrin P.S.po wklejaniu nie mogę zapanować nad głodem Biggrin mimo,że przed wklejaniem byłam " najedzona"... Wink

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Karisss super Yahoo

Napisz mi proszę, czy Twoim zdaniem lepiej byłoby zamawiać wycieczki statkiem, czy łodzią motorową? Pytam, bo mam silną chorobę morską i już się obawiam które opcje wybrać, co by jak najmniej kołysało Bad a na tych fakultetach to ja muszę być.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

julciu kup sobie avioopaski (ja mam wersję light morskiej i na mnie działały),a koleżanka z wersją hard brała tabletki,które były w każdym porcie+avioopaski i też czuła się super. Na Similiany nie ma innej opcji niż speed boat, na Phi PHi też lepiej speed ( jest szansa,że wtedy zacznie się od Maya Bay i nie będzie tego tłumu,który my mieliśmy,bo tez mieliśmy zaczynac od Maya,ale jednak okazało się,że robimy je jako ostatnie....no i efekty widac ), a na James Bond popłynęliśmy promem "dla odmiany" i też nam się b.podobało Wink a tutaj czas nie grał roli,żeby być gdzieś szybko itp. także na jamesa prom to według mnie lepsza opcja niż speed,bo fajny klimacik na promie panuje, barek,muzyczka i zerooo kołysania Wink . Speed,który płynął na Similiany był największy i w ogóle nie czuć było rewelucji w środku,a  wymiotowały 2 japońce, za to na Raya Island miałam mały 2 silnikowy wpeed i wtedy to jeden za drugim rzygali jak nienormalni Biggrin , także myślę ,że opaski+tabletki w porcie załatwią Ci sprawę w 100%. Jesli będziesz w okolicach Khao Lak to załatw sobie wycieczki z tego mojego biura,które ma świetne ceny no i super standard.

blushme
Obrazek użytkownika blushme
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 15 wrz 2013

ja slyszalam, ze speed boaty tak zapiep..., ze niezle czlowieka tam wytrzesie a zwlaszcza na dziobie Wink wiec nie wiem czy to opcja dla tych z choroba;)

ale tylko slyszalam... jeszcze nie doswiadczylam ;)))

blushme
Obrazek użytkownika blushme
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 15 wrz 2013

super zdjecia, super wakacje!

tylko te japonce mnie przerazaja - jak bym to zobaczyla to murowane, ze bym dolaczyla :////

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Czytałam u Ciebie o tych opaskach i mam zamiar je kupić.

Płynęłam 3 x speed boatem i nic mi nie dolegało, no ale woda była wtedy w miarę spokojna.

Boję się tylko zbyt dużych fal, bo w takim przypadku to nawet tabletki mi nie pomogą, które przed rejsem zawsze zażywam.

Karisss czy Ty radzisz mi biuro Phukettours ? Przeglądałam ich ofertę i przyznam, że cenki mają niezłe. Mają też w tej chwili ofertę, przy kupnie u nich 3 wycieczek, proponują transfer z lotniska gratis.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

o transferze pojęcia nie miałam , a szkoda Sad

ja polecam Phukettours w 100%, polecam je każdemu klientowi,który leci na Phuket i nikt jeszcze złego słowa na nich nie powiedział po skorzystaniu.

na Similianach i phi woda była spokojna i duży speed,no a na raya właśnie mały speed i troche niespokojne morze i odrazu japońce dały czadu, a mi opaska wystarczyła,ale ja mam wersję light. Myślę,że nawet w najgorszych przypadkach tabletka+opaska wystarczą , ewentualnie jeszcze można rzuć gumę z imbirem (też są takie chyba od aviomarinu).  http://www.doz.pl/apteka/p62416-Avioopaski_opaska_akupresurowa_na_nadgarstek_2_szt  tu je kupowałam.

blushme to prawda,że na dziobie najbardziej rzuca,ale na prawdę jeśli się człowiek zabezpieczy,to nie powinien miec problemów Wink

tu są widzę w super cenie http://aptekawaw.pl/-p-61307.html

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

julka2 :

Czytałam u Ciebie o tych opaskach i mam zamiar je kupić.

Płynęłam 3 x speed boatem i nic mi nie dolegało, no ale woda była wtedy w miarę spokojna.

Boję się tylko zbyt dużych fal, bo w takim przypadku to nawet tabletki mi nie pomogą, które przed rejsem zawsze zażywam.

Karisss czy Ty radzisz mi biuro Phukettours ? Przeglądałam ich ofertę i przyznam, że cenki mają niezłe. Mają też w tej chwili ofertę, przy kupnie u nich 3 wycieczek, proponują transfer z lotniska gratis.

Julka....pewnie i tak nie bedzie az tak zle jak na Malediwach.....nas wybujałoBiggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jeszcze info dla tych co kiedyś będą na Karon...polecam tą knajpkę, najbardziej smakowało nam tam dosłownie WSZYSTKO Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap