--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok i Phuket - maj 2013 , hotel Best Western Phuket Ocean

91 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś, dzięki Air kiss

Co do rajstop i szpilek Chinolki,to nas to zastanawiało z 2 dni Crazy jak ona to zrobiła Biggrin

Mam nadzieję,że uda wam się spotkać dużo żółwików na Similianach !!! Bo to na prawdę radość na maxa jak się zobacyz takiego, my mieliśmy tyle szczęścia,że 3 sztuki aż były Wink

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

No jednak zdolni są te Chińczycy Biggrin 

Po cichu licze na to Crazy w Mexico jak byliśmy w Barcelo,to mieliśmy 2 zółwi na stałe,dzień na dzień pływali,chyba gdzieś tam mieli swoje "gniazdo",to za 3 tygodnie ja już wyuczyłam cały ich tryb życia Biggrin w określonych porach pływali.Z jednym o mały włos na czołówke kiedyś nie poszłam,ale frajda była,ja na falach skacze,a zółw z wody wyskakuje za powietrzem,dosłownie nie całe 0,5 metra wyskoczył ode mnie.Ale miała bym ROFL pamiątkę na całe życie.A no i płaszczka też tam jedna była taka duża.Ogólnie frajda z tym światem podwodnym,po to biore te wszystkie fakultety,żeby co ni co zobaczyć pod wodą Yahoo

 Jak wtedy zółwia zobaczyłam pierwszy raz,aż normalnie mnie ciarki przeszły z radochy Yahoo kurcze chyba bieda będzie mnie wyciagnać z wody,jak jeszcze okazy napotoczą się,to mówi ....amen będzie Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ja tak miałam na Curacao,że żółw codziennie przypływał na nasza plaże ok.godz 13 jeden Biggrin fajna sprawa,idziesz do wody i wiesz,że będzie Biggrin ale płaszczkę widziałam tylko 1 raz w Egipcie, w Taj ani razu ani na Karaibach. Ja też jak 1. raz zobaczyłam,to z radości wyszłam z siebie Yahoo

katerina
Obrazek użytkownika katerina
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Super fotki i relacja Wink Similiany i wioska sloni-best of the best !!! 

Taj zawsze na tapecie i nigdy dosc Drinks

Nie wiem jakim cudem przeoczylam ten watekScratch one-s head

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kati dzięki  Drinks dobrze,że dotarłaś Good

Digesta
Obrazek użytkownika Digesta
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Karisssku dotarlam i ja Dance 4

rewela fotencje i widac, ze super sie bawiliscie Lol

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej DIgesta dzięki,cieszę się,że odwiedziłaś skromne progi Biggrin ,bo mało Cie tu widać na forum Sad ,a ja tak lubię Twoją Dżamakę Biggrin  ja nawet pamiętam,że zaczęłaś pisać relacje z Lanza , a później uciekłaś Cray 2 ale jakbyś zechciała do niej wrócić,to ja chętnie Biggrin 

Digesta
Obrazek użytkownika Digesta
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Oj Karissska jakze pamietliwa osobka jestes Yahoo tak cos tam skrobalam i sie lekko zacielam hihi takii len ze mnie a mam kilka kaskow podrozniczych w zanadrzu tylko musi mnie ktos w zadek kapnac abym sie ruszyla Dash 1

oj Taj mi sie zachcialo bo przyznam, ze mnie tam jeszcze nie bylo Lol 

super relacja i foteczki miodzio !!!!

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

gdybym miała Cie "pod ręką" to zaraz bym kopała w tego zadka Biggrin  ROFL  ,zapamiętałam,bo zaczełaś opisywać hotel,który mam upatrzony na Lanza dla siebie,stąd moje zainteresowanie Biggrin

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

karisss :

gdybym miała Cie "pod ręką" to zaraz bym kopała w tego zadka Biggrin  ROFL  ,zapamiętałam,bo zaczełaś opisywać hotel,który mam upatrzony na Lanza dla siebie,stąd moje zainteresowanie Biggrin

Co ja czytam, co ja pacze????? Shok Ktoś tu ma w zanadrzu jakieś lazury i nie chce nam pokazać.....??!!! Jakies relacje niedokończone??? Dziewczyny!!!! Bepi, Algida, Anusia....porzadki trzeba robić z tą leniwą lasencją w czerwonym kapeluszu...... Karissska.....doświadczenie z wiertarką masz, bedziesz wierciła dziurę w brzuchu ROFL ROFL

Digesta!!! Bierz się do roboty, ino szybko!!!! Mail 1 Mail 1 Mail 1

Strony

Wyszukaj w trip4cheap