--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok i Phuket - maj 2013 , hotel Best Western Phuket Ocean

91 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Digesta ...Ty nie wiesz co ja potrafię robić z wiertarką Acute ale mogę Ci zaprezentować jak będziesz niegrzeczna i nie będzie c.d ROFL , Momi widziała,więc potwierdza Biggrin

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Kariska dziś ogarniam tajskie relacje Biggrin Dotarłam również do Ciebie. Było super Good Zazdroszczę Ci, że masz znajomych, którzy z Tobą śmigają na takie wyprawy. Niestety moi tylko praca-dom-praca-dom Cray 2 a swoją drogą to głupio tak nie mieć na co czekać Biggrin

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anilka...ale Cie taj wzieło....ja tez czesto wracam do tych relacji bo mi tam tęskno Beee

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Malaria dzięki  Air kiss ale z tymi znajomymi,to niestety nie jest tak łatwo niestety Sad Tajlandia i Gran Canaria to były wyjątki ,ale jakże wspaniałe wyjątki Biggrin

Żelku,ja też często wracam do Tajowych relacji

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Kariska a ty kochana nie chcesz sie do Taj znów wybrac???

a co masz wogóle w planach,? no przecie my z jednej dziury to może by było nam po drodze?? Pleasantry

życie to nieustająca podróż

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

nawet sobie Aga nie wyborażasz jak marze o tym,żeby wrócić do Taj....ale jest jeden problem....w styczniu nabyłam nowe,pierwsze własne mieszkanie i najpierw muszę się odkuć zanim wyjadę "dalej" Sad

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Karisssku dopiero dzisiaj przeczytalam Twoją relację, wcześniej mi gdzieś uciekła!!!!

Sprawiłaś mi nią ogromną przyjemność, ja Phuket i wszystkie "wypady" lokalne  wspominam bardzo miło. Dzięki Tobie jeszcze raz tam byłam. Kiss 2

Ale tego stroju kobaltowego to Ci straszliwie zazdroszczę ( tak pozytywnie zazdroszczęBiggrin) jest przepiękny!!!!!!!! Kolorek bomba, bardzo Ci pasuje!!!!!!!

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzięki Zajączku  Kiss 2 , przez to,że ostatnio malaria odgrzebała moją relację,sama ją przeglądnęłam i wspomnienia wróciły Cray 2 ojj jak ja chce do Taj ponownie,ale jestem CIERPLIWA ...względnie cierpliwa Biggrin

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

karisss :

nawet sobie Aga nie wyborażasz jak marze o tym,żeby wrócić do Taj....ale jest jeden problem....w styczniu nabyłam nowe,pierwsze własne mieszkanie i najpierw muszę się odkuć zanim wyjadę "dalej" Sad

Karissku...jak Ty sie juz odkujesz i Taj zaczniesz planowac do daj mi znac...moze razem sie wybierzemy bo mi tez tęskno Cray 2

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jasne ,że dam znać Air kiss

Strony

Wyszukaj w trip4cheap