--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok-Nang Yuan-Phangan-Bangkok sierpień2014

129 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
malginia
Obrazek użytkownika malginia
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

tak cena 340 ( 2 dawki - to jest tanio )Smile

mijagi
Obrazek użytkownika mijagi
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 tygodnie temu
Rejestracja: 26 paź 2013

malginia :

tak cena 340 ( 2 dawki - to jest tanio )Smile

A no to teraz wszytsko jasne Biggrin ale jeśli chodzi o WZW B to panie w ośrodku twierdziły, że nie muszę ponownie się szczepić...

@Marcin - sorry za offa, już spadam Biggrin

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

mijagi :

malginia:

tak cena 340 ( 2 dawki - to jest tanio )Smile

A no to teraz wszytsko jasne Biggrin ale jeśli chodzi o WZW B to panie w ośrodku twierdziły, że nie muszę ponownie się szczepić...

@Marcin - sorry za offa, już spadam Biggrin

TAK JAK PISAŁA JULKA...NAJLEPIEJ ZROBIC PRZECIWCIALA

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Mijagi ten watek ma służyć nie tylko relacji ale i poboczym pytaniom, także ze spokojem:) a 170 zł za Hawrix to dobra cena , ja płaciłem 188 zł z tego co pamiętam. Dowiadywałem się też w aptekach i na własną ręke zakup to ok 200 zł .

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Jako ciekawostke Wam powiem, że również byłam szczepiona WZWB, po kilku latach zrobiłam poziom przeciwciał i wyszło mi..."0"! Ja z racji wykonywanego zawodu muszę mieć szczepienie i zostałam doszcepiona jedną dawką, po miesiącu znowu zrobiłam poziom przeciwciał i znowu wyszło "0", więc wzięłam pozostałe dwie dawki. Minęło kilka lat i teraz zapytałam się lekarki od chorób zakaźnych czy mam się szczepić, kazała mi znowu zrobić przeciwciała i znów "0"!. Zależało mi szcególnie na WZWA i po konsultacjach z lekarką doszłyśmy do wniosku, że wezmę WZWA + WZWB - ostatni raz! Wzięłam całą serię i jeśli w dalszym ciągu będe mieć "0" przeciwciał to trudno - widocznie ten typ tak ma Smile

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Kolka napisałabyś jak Ci tam jest, jaka pogoda itd a nie o żółtaczce:)

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolka :

Jako ciekawostke Wam powiem, że również byłam szczepiona WZWB, po kilku latach zrobiłam poziom przeciwciał i wyszło mi..."0"! Ja z racji wykonywanego zawodu muszę mieć szczepienie i zostałam doszcepiona jedną dawką, po miesiącu znowu zrobiłam poziom przeciwciał i znowu wyszło "0", więc wzięłam pozostałe dwie dawki. Minęło kilka lat i teraz zapytałam się lekarki od chorób zakaźnych czy mam się szczepić, kazała mi znowu zrobić przeciwciała i znów "0"!. Zależało mi szcególnie na WZWA i po konsultacjach z lekarką doszłyśmy do wniosku, że wezmę WZWA + WZWB - ostatni raz! Wzięłam całą serię i jeśli w dalszym ciągu będe mieć "0" przeciwciał to trudno - widocznie ten typ tak ma Smile

ja mam dokładnie tak samo... ale trafiłem na lekarza, który stwierdził, że żadne szczepeinie mi nie pomoże i zawsze będę miał "0"... więc szczepionki w moim wypadku odpadają.. Biggrin

.

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Relacja krótka i na temat , fajnie się czytało Smile

pozdrawiam

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Carmi podkradłem piosenkę:)

Czy ktoś wie jak odblokować możliwość odtwarzania filmiku na telefonach? Bo nie chce tego blokować  a robi się to z automatu.

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Marcin, pisalam juz na innych watkach. Niby wszytko ok, ale...opisze wszystko po powrocie. Inaczej jak sie jedzie samemu, inaczej jak z cala rodzina. Phangan jest piekne, ale siedziec tutaj 6 dni tylko i wylacznie przy basenie i na plazy to dla mnie zbyt nudne. Po prostu mnie nosi! Problem w tym, ze tylko mnie. Nie mam sily przebicia:)

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap