--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok-Nang Yuan-Phangan-Bangkok sierpień2014

129 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
MaTyS
Obrazek użytkownika MaTyS
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 07 lut 2014

Marcin,

Twój awatar na youtube -> studio twórców -> wybierz film -> edytuj -> ustawienia zaawansowane -> dystrybucja ->zaznacz wszędzie

Jeżeli masz już zaznaczone to znaczy, że to jakiś błąd w samym youtube.

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Tak mam zaznaczone, zresztą bez możliwości zmiany. Ale dziękuję Matys za pomoc:)

MaTyS
Obrazek użytkownika MaTyS
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 07 lut 2014

Może spróbuj załadować jeszcze raz... .

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Kolka :

Marcin, pisalam juz na innych watkach. Niby wszytko ok, ale...opisze wszystko po powrocie. Inaczej jak sie jedzie samemu, inaczej jak z cala rodzina. Phangan jest piekne, ale siedziec tutaj 6 dni tylko i wylacznie przy basenie i na plazy to dla mnie zbyt nudne. Po prostu mnie nosi! Problem w tym, ze tylko mnie. Nie mam sily przebicia:)

Kolka przecież są jednodniowe fakultety, możesz zostawić rodzinkę przy basenie i sama ruszyć na wycieczkę Biggrin

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

A jak już nie chcesz na cały dzień opuszczać rodziny to może wynajmijcie wszyscy skutery i na inna plażę? Też leżakować. Haad Salat, całkiem blisko i warta obejrzenia. Albo pobaw się w snurkowanie, na Yao jest naprawdę fajna rafa i nie nudzi się szybko bo jest duża:)

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Marcin, szkoda, że tak krótko bo relacja super fajna I-m so happy podwójny fuks z upgrade rewelacja Yahoo

super filmik Yahoo i trzymam kciuki za Mex Drinks

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Dziękuje dzioby125 za miłe słowa:) a co do fuksa z upgrade to się zgadzam, było to mega szczęście i wielka wygoda. Ale teraz ciężej wsiąść do ekonomicznej, jak się wie, że obok taki komfort podróży:)

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Marcin mam pytanie odnośnie tego fakultetu na ANGTHONG - rozumiem, że tą ofertę z ORIONA za 1800 bht kupuje sie koło sklepu 7/11 przy Haad Yao? (bedziemy w high live bungalov) 

Czy w pakiecie jest jakis posiłek? jak długo trwała cała wycieczka? cos tam zabieraliście ze soba do jadła albo picia, czy wszystko jest dostepne jakby co na statku? 

Byliscie tez na punkcie widokowym tam? 

życie to nieustająca podróż

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Aga - ja co prawda płynęłam na Angthong nie z Phangan tylko z Koh Samui, ale posiłek na pewno będzie, picie na łodzi też /woda mineralna/ Wspinać się na punkt widokowy też na pewno będziecie Smile

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Marcin
Obrazek użytkownika Marcin
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 05 kwi 2014

Aga co do wycieczki z Orionem. To oferte ich wycieczki oferują wszystkie biura podróży na wyspie. Obok 7/11 znajdują się dwa, my w jednym z nich kupowaliśmy(w tym, które jest w budynku 7/11). Wycieczka trwa cały dzień. Wg programu jakoś chyba 8-17 ale nam zeszło do 20. Faktycznie statek jest po prostu wolniejszy niż motorówki, do tego zabiera więcej osób co też wydłuża całość imprezy. Jednakże byliśmy naprawdę zadowoleni. Jedzenia jest mnóstwo, poza obiadem ciągle dostępne są świeże owoce, jakieś tam ciasteczka i napoje. Wręcz wciskają w Ciebie jedzenie. Nie musisz zabierać ze sobą absolutnie nic do jedzenia i picia. Poza tym w pakiecie masz maskę do nurkowania i rurkę(podpsujesz kwit, że w razie zgubienia płacisz 500BTH, ale wystarczy uważać i nie ma tego problemu).

Co do punktu widokowego, to po dopłynięciu na wyspę małp (Monkey Island) masz do wyboru 3 opcje:

-zostajesz na plaży

-wspinasz się

-idziesz oglądać jaskinię

Ja wybrałem wspinaczkę i nie żałuje ani przez moment, szlak nie jest wybitnie trudny(choć w klapach,japonkach,sandałach mogłoby być trudno), całą wspinaczka to jakieś 25 min. Widoki przecudowne. Nie wiem jak jest w jaskini, ale raczej nie jest to w stanie pobić widoków ze szczytu.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap