--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok,Khao Sok, Krabi, Phi Phi -28.01-15.02.2014

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014
Bangkok,Khao Sok, Krabi, Phi Phi -28.01-15.02.2014

Witajcie,

jako że relacje z forum bardzo pomogły mi przy organizacji mojego wyjazdu, czuje sie wręcz w obowiazku podzilic tutaj tym wyjazdem Biggrin

Postaram się pisać krótko i tylko najważniejsze informacje + dużo zdjęć Biggrin

Lot:

  • linie QATAR
  • przesiadka w DOHA (tylko 2,5 godziny oczekiwania)
  • start o godzinie 15.35 z Warszawy 27 lutego
  • w Bangkoku bylismy o 11.34 w dniu 28 lutego (w tym 2,5 godzinny postój w Doha)

Lot bardzo przyjemny, wygodne siedzenia zarówno na odcinku Wwa-Doha, jak również Doha-Bangkok, można się wyspać podczas lotu, także nawet nie odczulismy jakiegoś wielkiego zmęczenia po wylądowaniu w Bangkoku. Jedzenie smaczne, można wcześniej w internecie wybrać miejsca oraz menu dla siebie ( w sensie fit, fat, wege i wiele innych).

Lotnisko w Doha jest duże jeśli chodzi o transfer z samolotu i do samolotu, a w środku misz masz Biggrin sklepu, restauracje, dużo wszystkiego, także nam 2,5 godziny zleciały w mgnieniu oka.

tutaj zdjęcie z lotniska w Doha i samolot, którym lecielismy do Bangkoku

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dance 4 Clapping

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dance 4

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

czy ja w dobrym miejscu dodałam tą relację? nie powinna być na górze,? czy ktoś ją tam przeniesie?:)

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

korolowa :

czy ja w dobrym miejscu dodałam tą relację? nie powinna być na górze,? czy ktoś ją tam przeniesie?:)

jest w dziale relacje czyli tam gdzie być powinna Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Koralowa Clapping super Wink naj czekam na Phi phi Wink chętnie tam wrócę na kilka dni ...

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

aaa, to dobrze, bo wydawało mi się, że na forum Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

pierwsze tajskie widoczki już z samolotu, jakies 20 minut przed ladowaniem

Lotnisko jest duże, ale czytelne, intuicyjne, po prostu szlismy tam gdzie wszyscy, nawet sie jakoś bardzo nie zastanawiając, sprawna kontrola paszportów ( w tym karty wjazdu jaką otrzymalismy jeszcze w samolocie, jedna wjazdowa, drugą należało zachować do wyjazdu - karty trzeba wypełnic po angielsku, do wpisania był również numer lotu z Doha, ja się z tym zamotałam, bo najpierw wpisałam owszem numer lotu, ale ten z Wwy do Doha i Pan z okienka nie mógł go na swojej liście znaleźć Biggrin na szczeście szybko się wyjaśniło)

Sprawny odbiór bagażu, szybka wymiana pieniedzy na lotnisku (tak aby mieć na taxi) i ruszylismy do punktu taxówek ( sa znaki, więc nie sposób nie zauważyć) na poziomie - 1.

Fajnie jest rozwiazana sprawa z taxi, na poziomie - 1 sa takie jakby recepcje, gdzie podchodzisz, mówisz gdzie chcesz jechać, Pani wypisuje karteczkę (taki voucher) gdzie wpisuje nazwę hotelu, kwotę jaka jest do zapłacenia, wskazuje kierowce i w drogę.

Trasa do Bangkoku obejmuje przejazd odcinkiem autostrady i opłatę za nią należy w finalnym rozliczeniu z kierowcą doliczyć do tego co Pani wpisała na naszej karteczce.

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

no już posuwac się Kochane dziewczynki, to się jeszcze upchnę w pierwszym rzędzie Biggrin 

madzik
Obrazek użytkownika madzik
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

za kilka dni będę odbywać podobną podróż Dance 4 też lecimy quatar z przesiadką w doha i tutaj mam pytanie bo na lotnisku spotykamy się z jeszcze jedną osobą i razem lecimy do bangkoku,na mapce lotnisko wygląda na małe? masz jakieś wskazówki jak odnaleźć się na lotnisku(z osobą która przylatuje z innego lotniska)?czy najbezpieczniej będzie przy gate-cie do bangkoku (ale ile czasu wcześniej jest informacja który to będzie gate? /mamy przesiadke 3h.)?

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

ale fajnie, kolejna Taj Dance 4

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap