--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok,Khao Sok, Krabi, Phi Phi -28.01-15.02.2014

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

jako, ze Bangkok był na forum wielokrotnie już omawiany, nie chce się za bardzo powtarzać.

Generalnie nam miasto przypadło bardzooo do gustu, a obawiałam się, ze moze za dużo dni na nie przeznaczyłam, a było w sam raz.

28.01-31.01 - mieszkamy w Hotelu Centre Point Silom, tuz przy rzece i przy stacji kolejki BTS

 

http://www.booking.com/hotel/th/centre-point-silom.pl.html?aid=318615;label=New_Polish_Hotel-J9cB4Y_G5zDf50jSWpnYRQS18362627665%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Akw_inurl%3Abooking.com%2Fhotel%3Aws%3D;sid=b8dab101556dfc5f8a089a78e74780f3;dcid=1;srfid=441f83a16d34e512973a6b3e95e466a8464daf9eX1

Był to super wybór, nie chceilismy brać hotelu w okolicy Khao San za względu na ilośc osób, która tam sie przewija, poza tym chceilismy miec widok na miasto.( i wysokie budynki) Biggrin

Hotel bardzo dobry, bardzo miła obsługa (choć to w hotelach chyba normalne), duży i bardzo wygodny pokój, balkon z widokiem... nie bylismy co prawda jakoś bardzo wysoko,ale i tak podobało nam się to co z niego widzieliśmy, czyli to:

z naszego balkonu widac było równiez basen (na który nie udało nam się ani razu dotrzeć), no i hotel Lebua z fantastycznym Sky Barem na 64 pietrze (codziennie wieczorem przez te pierwsze dni pobytu w Bangkoku obiecywaliśmy sobie pójśc tam na drinka, ale zawsze coś nam wypadało, udało się to dopiero przed wylotem, wiec zdjęcia będa na końcu całej relacji)

W hotelu mieliśmy sniadania, bardzo smaczne, duży wybór zarówno dań azjatyskich (pierożki, zupy, ryż , makarony, z warzywami, miesem itp.) jak równiez typowe euripejskie: omlety, nalesniki, pieczywo, rogaliki, płatki, melko ( równiez sojowe), owoce. Generalnie dużo, smacznie i świeżo.

W hotelu jest siłownia oraz gabinet kosmetyczny z cenami bardzo przyzwoitymi Z siłownie z rana korzystaliśmy, ale już na kosmetyczkę czasu nie było ( zresztą masaże robilismy na Khao San).

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

madzik :

za kilka dni będę odbywać podobną podróż Dance 4 też lecimy quatar z przesiadką w doha i tutaj mam pytanie bo na lotnisku spotykamy się z jeszcze jedną osobą i razem lecimy do bangkoku,na mapce lotnisko wygląda na małe? masz jakieś wskazówki jak odnaleźć się na lotnisku(z osobą która przylatuje z innego lotniska)?czy najbezpieczniej będzie przy gate-cie do bangkoku (ale ile czasu wcześniej jest informacja który to będzie gate? /mamy przesiadke 3h.)?

madzik lotnisko jest małe, ale ludzi tam dużo, umówcie się moze przy Astonie Martinie Biggrin nie sposb go nie zauważyć (obok stoi wściele żółte Lamborghini i czerwone Ferrari).

my udalismy sie najpier na szybki rekonesans po kometykach, potem na kawe - mineła godzina i juz była informacja o gate.

madzik
Obrazek użytkownika madzik
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

korolowa :

madzik:

za kilka dni będę odbywać podobną podróż Dance 4 też lecimy quatar z przesiadką w doha i tutaj mam pytanie bo na lotnisku spotykamy się z jeszcze jedną osobą i razem lecimy do bangkoku,na mapce lotnisko wygląda na małe? masz jakieś wskazówki jak odnaleźć się na lotnisku(z osobą która przylatuje z innego lotniska)?czy najbezpieczniej będzie przy gate-cie do bangkoku (ale ile czasu wcześniej jest informacja który to będzie gate? /mamy przesiadke 3h.)?

madzik lotnisko jest małe, ale ludzi tam dużo, umówcie się moze przy Astonie Martinie Biggrin nie sposb go nie zauważyć (obok stoi wściele żółte Lamborghini i czerwone Ferrari).

my udalismy sie najpier na szybki rekonesans po kometykach, potem na kawe - mineła godzina i juz była informacja o gate.

he he he może do tego czasu już go nie będzie ? Wacko jakiś inny punkt byś proponował?

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

O jakie koleżanki. Miejsca to nie zajęły. Za.karę siadam u Moim na kolanach.Air kiss 

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

na pewno będzie, ale możecie się tez umówić zaraz za kontrolą paszportową - jest to dość wąskie przejscie z którego wchodzi się na salę ze sklepami, tutaj jest tablica na której wyświetlane sa loty, miejsce łatwe do namierzenia.

ewentualnie na pierwszym pietrze jest sklep z elektronika, głównie Sony - więc może tam?

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

a taki widok witał nas o poranku <3

tymczasem ja tym widokiem się na dziś żegnam, bo oczy mi sie juz zamykają, dobranoc wszystkim Biggrin

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Halo ... proszę mi tu się szybciutko posunąć bo też chcę w pierwszym rzędzie Biggrin

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Hej hej! Zdążyłam Yahoo

madzik
Obrazek użytkownika madzik
Offline
Ostatnio: 5 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

korolowa :

na pewno będzie, ale możecie się tez umówić zaraz za kontrolą paszportową - jest to dość wąskie przejscie z którego wchodzi się na salę ze sklepami, tutaj jest tablica na której wyświetlane sa loty, miejsce łatwe do namierzenia.

ewentualnie na pierwszym pietrze jest sklep z elektronika, głównie Sony - więc może tam?

na tranzycie jest kontrola paszportowa??  tzn wychodzi się z samolotu a później kontrola paszportowa i dopiero hala odlotów??? Shok

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nikt mnie nie zawołał Dirol .Za karę ładuję się na kolana Pumci Biggrin Sorki,jaki mamy klimat - takie miejscówki Blum 3

Relacja w stylu po nitce do kłębka Clapping i super ,mam na liście ten kierunek a całkiem zielona jestem .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap