--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok,Khao Sok, Krabi, Phi Phi -28.01-15.02.2014

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

bodajże 1800 bth, jednodniowy bez noclegu, w tym lunch

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

wieczorową porą wypoczywając na Railay mozna wybierac albo droższe i elegnackie restauracje na plaży po stronie West lub bardziej turystyczne po stronie East, i włśnie po stronie East do późna można przesiadywać w małych knajpkach, słuchac muzyki i pić pyszne i tanie drinki...

a restauracje po stronie West wyglądają wieczorem tak

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Railay ma to fajne, ze do wyboru mamy dwie piękne plaże: Railay East i Pranang beach - cudownie sportowe miejsce, wspinaczka, olbrzymie skaly, ludzie z plecakami, jedzenie z łódek czyli żyć nie umierać! Aaaaa i grota z fallusami ROFL

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

i jeszcze troszkę białego piasku, niebieskiej wody, i wielkich skał zawisoznych tuz nad plażą!

wspaniały hotel i widok z restauracji ukrytej w grocie

i wspaniały moment, gdy słonce powoli zachodzi, plaza i skały zyskłay niesmowitego koloru

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Korolowa..... przepieknie....tylko powzdychac moge...... I-m so happy 

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

no dobrze, czas wrócić do relacji Biggrin wypoczywając na Railay nie sposób nie zahaczyć o Ao Ang, właściwie najpier dotarliśmy własnie tutaj jadąc z Khao Sok, stąd bralismy łódke i fruu na Railay. Pierwsze zdjęcia własnie z tego naszego pierwszego postawienia nogi na Ao Ang i są niestety z komórki, wiec małe.

to juz widok z łodki gdy odpływaliśmy w kierunku railay

podczas przypływu plaza wyglądąła bardzo zachecająco

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

A tu już nasza wycieczka na Ao ang podczas pobytu na Railay

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Podsumowujac, miejsce jest dla osob, które lubią gdy wokoło dużo się dzieję, dla nas za dużo. mało klimatycznych, tajskich knajpek, sama komercja, dużo ludzi i tandetnych sklepików, których bardzo,ale to bardzo nie lubię Biggrin natomiast aby wpaść tu połazić jak najbardziej, imprezy pewnie też sa,ale my grzecznie koło 22 wrócilismy do nas Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

pewnie, ze nie jest beee, zdjecia mówią same za siebie, po prostu dla mnie za dużo tych sklepów z badziewiem,za dużo ludzi i knajp "nie tajskich" Biggrin na dłuższy pobyt tutaj bym się nie zdecydowała,ale aby wpaść się troszkę rozerwać to tak Biggrin

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fakt - Kwestia gustu, choc ja też za długo w Ao Nang bym nie usiedziała, zresztą nie siedziałam, ale na Railay to mi też by było ciut ciasno.  Ja z tych krzatajaych sie, wiec dla mnie to tak 2 dni na Railay i 4-5 w Ao Nang - cel wycieczkowy, a potem noga dalej, ale co kto woli, niech wybierze, no bo u mnie to już było, i czy wróci hmm jako cel przerzutowy na ine wysepki Ao Nag styknie, Railay nie wiem, moze jakbym sie nudziła, no bo to już było, szczególnego sentymentu nie ma do miejsca, do fakultetów a i owszem, fajne sa stamtąd rejsy na wysepki, to jest to co mnie tam urzekło.   Smile

 

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Strony

Wyszukaj w trip4cheap