--------------------

____________________

 

 

 



Bangkok,Khao Sok, Krabi, Phi Phi -28.01-15.02.2014

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Aga24, dziękuje Biggrin byliśmy łacznie z 18 dni na miejscu, jakos tak Biggrin nam wystarczyło, ale my to pracoholicy jesteśmy i cie zko tyle bez swojej pracy jak sie ją kocha wytrzymac hahah.

Wszystkie hotele przez boooking, nie jestem fanką szukania na miejscu hoteli, teraz bym wybrała tańsze hotele na Raily i Phi Phi, ale jak jechałam pierwszy raz to nie wiedziałam co i jak, a nie ma sie co bać tańszych hotelików Biggrin Kolejna wyprawa w styczniu, tym razem Samui i okolice Biggrin

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

W zasadzie to czytam tą relację 2 raz, ale tak mi się już wszystko miesza, że pewnie do lutego jeszcze tu wrócę hehe. Korolowa dzięki za rozjaśnienie umysłu w kilku sprawach Good Fajnie się z Tobą podróżowało. Czy nadal masz plan w 2015 lecieć do TAJ?

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

mam nadzieje, że Ci się przdadzą te informacje, na początku jak ja swój plan tworzyłam tez mi się wszystko mieszało, ża dużo chciałam zobaczyć w jendej podróży, więc w końcu kopnełam się w tyłek Wink i zdecydowałam tylko na jedną część Taj (mając w głowie pomysł, że kolejnego roku zobacze drugą), na poczatek wybrałam region Krabi...gdyż oglądając zdjęcia i porówbując np z okolicami Samui to Samui wydalo mi się pikeniejsze krajobrazowo ...wiec idąc moim pomylonym tokiem myślania, chciałam zacząc od niby brzydszego regionu Wink aby kolejnego roku się nie rozcazarować Biggrin

oczywiscie region Krabi, okoliczne wyspy są piekne i było fantastycznie! w styczniu 2015 lece tak:

BKK: 17-19 stycznia

Phangan: 19 - 24 stycznia

Samui i może Tao, bo wciaz się zastanawiam czy łączyć 3 wyspy czy zrobić tylko dwie z noclegami, a Tao w ramach fakultetu: 24-31 stycznia

BKK: 31 stycznia - 2 luty

nie chcemy się dużo przemieszcać podczas wyjazdu i wiecej czasu pobyć w jednym miejscu, nacieszyć się plażą i dana wyspą

Biggrin

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

O Korolowa to się na lotnisku w BKK miniemy Biggrin Ląduję 2 lutego po 10 rano hehe

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

a ja mam lot wieczorny o 20.00 Biggrin to moze jeszcze kawa na miescie Wink

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Chyba chang w tym upale hehe. Widzę na każdym kroku ze Taj wciąga Biggrin Nie mogę się juz doczekać żeby doświadczyć na własnej skórze Biggrin 

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

malaria,.... tak, zdecydowanie chang chociaż ja tez jestem fanka ichniejszej zielonej latte ( smak dziwny, ale ja takie lubie) Wink

Taj wciąga.. i to bardzooooo, przede wszytskim piekne miejsca, od plaż, dżungli, świątyń po Bangkok, pyszne jedzenie, no i to co wg mnie jest mega, mega ważne to ceny..... dużo podróżuje, głownie Europa ostatnio, ale wcześniej były i Stany, Karaiby, nawet Hawaje i wszedzie jednak musiąłam przeliczać dolary, euro na złotówki i się zatananawiac czy kolacja nie bedzie za droga, czy taxi nie wyjdzie za drogo itp, a w Taj.... po prostu high life Biggrin knajpy, drinki, dobre hotele, takie prawdziwe wakacje w pieknym miejscu bez konieczności na kazdym kroku liczenia każdej złotówki i to jest piękne!

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 cze 2014

korolowa- przeczytałam od deski do deski!!!! Fantastyczna relacjaClapping Bardzo dla mnie pomocna. Hotele wybrałaś wg mnie Super. Te widoki w bankoku+ RewelkaYes 3

Oglądając zdjęcia nasunęło mi się jedno pytanie, czy tam na plazach ( głownie chodzi o Railey i Long Beach) nie ma leżaków z parasolami???? bo nigdzie na zdjęciach nie widziałam 

Ja sobie nie wyobrażam lezeć na piasku, na reczniku pod gołym niebemShok Chyba potem umarłabym na ból głowyWink

pozdrawiam ciepło:)

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

aaa, mikka, widzę ze już trafiłaś Biggrin a więc jesli chodzi o Raily, to jesli bedziesz miała ten sam hotel co ja to masz leżaki i parasole przy basenie z widokiem na plaze (wąłsniecwie to ten basen jest jakby na plazy, wiec to chyba najlepsza opcja dla Ciebie), ale na samej plazy nie ma w ogole lezaków, zaden hotel sie nie wystawia i dobrze w sumie Wink

na Long Bay były leżaki i parasole w moim hotelu, naprawde nie dałam zadnego zdjecia z leżakami? poszukam jescze zdjeć to Ci podeśle- a jaki hotel wybrałas na Long Bay na Phi Phi?

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 cze 2014

Uff... to mi ulżyłoSmile
 Na Phi Phi jeszcze nie zarezerwowałam, na Railey  zreszta też nie.  ( chociaz dzisiaj najdalej jutro, chciałabym to "klepnąc" i miec z głowy)
Wybieram jak na razie tylko, czytam i układam w łąsciwie wciz zmieniam  plan.WackoDash 1  Co do hoteli już prawie swoich wyborów jestem pewna, musze tylko dopiąc do końca tour plan !!! Troche jestem przerażona tym ciągłym przemieszczaniem sie. Mam nadziję, ze mimo ciagłego "skakania" po hotelach odpocznę.
Co do Phi Phi zastanawiam się pomiedzy

http://www.booking.com/hotel/th/phi-phi-the-beach-resort.pl.html?aid=318615;label=New_Polish_PL_5226412585-lzUQRAmhXdvf57L7g1ZE1gS73336649665%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=05073c531259ce2552d5b8901c6b3d04;dcid=1;dist=0;sb_price_type=total;srfid=1fa068ec5995ef884c86eaeaf9abbf582af64735X1...

a
http://www.booking.com/hotel/th/paradise-resort-phi-phi.pl.html?aid=318615;label=New_Polish_PL_5226412585-lzUQRAmhXdvf57L7g1ZE1gS73336649665%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=05073c531259ce2552d5b8901c6b3d04;dcid=1;dist=0;sb_price_type=total;srfid=6d32c548450832e71552fdfec571673ecc69bdeeX1;...

Obydwa na plazy Long Beach

pozdrawiam ciepło:)

Strony

Wyszukaj w trip4cheap