--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Tajlandia na własną rękę 01.2012 ( Koh Samui, Koh Tao, Koh Phangan )

91 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Ale tam można dojechać Crazy i najbliżej to chyba z Khao Lak no nie? Scratch one-s head

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś myślę że Tobie z Twoimi preferencjami ( bo Ty masz podobnie jak mój Księciunio ..haha) to na Koh Samui by się podobało Biggrin ładne duże wypaśne hotele, plaże dosyć ładne, i leżaki za free na plaży Biggrin , jest co robić w okolicy  bo to duża wyspa Biggrin

ja mam kilka typów na Samui jak szukałam dla siebie hoteli , ale drogie są niestety Biggrin

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Hotel+Santiburi+Resort-ch_ub-hid_59565.html?galleryPage=3&mediaOrder=4#paginateAnchor

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Samui+New+Star+Resort-ch_ub-hid_36938.html?galleryPage=6&mediaOrder=4#paginateAnchor

Teraz jak wrócę do Tajlandi to wchodzi w gre powrót na Phangan + Tao , ewentualnie wezne też  Samui na 2-3 noce z powodu lotniska  aby z promu z Phangan i Tao nie jechac zapoconym do domu , oczywiście ciagle mi tez  w głowie siedzi Koh Lipe bo są lazurki na tle gór , jest spokój  , hotele trochę kiepskie ale mam nadzieję że Lordowski cos tam wysznupie sensownego

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bepi, ale polecasz  na 6 nocek ten Twój hotelik The Fair House Beach Resort & Hotel? No o mnie się podobają te piękne resorty , no ale cena , uhhhh.Czy z tego hotelu blisko do jakiegoś centrum jedzeniowo/barowo/sklepowego ?

Bea

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bea polecam jak najbardziej ten hotel! cena tego hotelu do jakości wychodzi SUPER ! jak wybiorę się kiedyś na Samui to znowu biorę pod uwagę ten hotel , super lokalizacja , cena, plaża w tym rejonie dla mnie najpiękniejsza na Samui, i nie tak tłoczna jak na chawengu-)piasek jasny ,lazur jest !  a jednoczesnie do centrum nie az tak bardzo daleko , bo spacerem około 15 minut, hotel duży więc jest tam co robić.. dwa baseny, ładny zielony teren ,śniadania w restauracji przy plazy !!! wypasik jak dla mnie , tak dużego wyboru na śniadaniu jak tam ,nie miałam w żadnym tajskiem hotelu ! w hotelu 70% to Niemcy więc wiadomo oni musza mieć wszystko perfekcyjnie i dużo.. mój chłop wybredny z reguły bo kochamy jeść, a wiadomo jak te azjatyckie śniadanka wyglądaja z reguły..Biggrin porównując do karaibów...-)  ale w the Fair House mój  był w swoim żywiole ! super  był wybór konkretów.. , bo my tam rogalików i dżemów nie jemy-) Gdyby na plazy tylko posadzili więcej palm i zlikwidowali kolorowe parasolki..to byloby cudnie

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzięki bepi, może się na niego skusze jeżli będą wolne terminy

Bea

olgierd
Obrazek użytkownika olgierd
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 lut 2014

Wow...

wreszcie dotarłem!

Wczoraj wróciłem na ulubione forum wak.....pl, a tam plaża ?

No i ktoś  mnie uświadomił że wszyscy teraz są TUTAJ.

Bepi ...sorry, że taki mamy klimat , ale twój watek najbardziej aktywny, w zwiazku z tym tu zaglądam.

Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi przenosinami na inny portal ( jeśli pytanie nie odpowiednie  to sorki : Dash 1 )

A swoją drogą , znowu kusisz wszystkich ,Acute ,oj kusisz

Nas także skusiłaś i nie żałuje Yahoo ,  takie wakacje przeżyć.............................

http://www.wakacje.pl/forum/tajlandia/609716-bylem-zobaczylem-i-changa-wypilem

Pozdrawiam wszystkich Tajmaniaków Good

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witaj Olgierd na nowym forum, ciesze się że tu dotarłeś  wreszcie!-) bo tamto... forum robiło się z dnia na dzień coraz bardziej mniej przyjazne  nam forumowiczom, więc większość pozytywnych ludków się tutaj przeniosła, nie ma tutaj reklam, spamów i innego męczącego gówna... mamy super adminka teraz który nad wszystkim czuwa niczym wielki brat !! haha.. są tutaj tylko super ludzie i super relacje z wszystkich stron świata,zatem zapraszam!

 Czekamy Olgierd na Twoje tajskie wrażenia i zdjęcia na tym nowym forum-)

olgierd
Obrazek użytkownika olgierd
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 lut 2014

W "ostatnim" opisowym poście piszesz Bepi o kosztach....

I tu się z tobą dokładnie zgadzam, byliśmy prawie trzy tygodnie w tym dwa wewnętrzne przeloty, 4 hotele, 2 promy, autobus, wielokrotna ilość tuk-tuków, parę taksówek,

wycieczki speedbotami i longtajlami, wstępy do muzeów ,codziennie lunch i kolacja "na mieście" i to wszystko razem z głownymi przelotami dało prawie taką samą kwotę ok.3k E/2os

Piwo faktycznie mają drogie bo za dużego Changa w 7Elefen trzeba tyle co za 2-3 piwa w Żabce, i gdzie tu sprawiedliwość.Nea

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

A co przeczytałam jeszcze raz. Do Tajlandii się wraca a w tych rejonach jeszcze nie byłam.

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap