--------------------

____________________

 

 

 



Moja wielka wyprawa 2012 czyli Azja w pigułce! (Koh Tao-Koh Phangan-Bangkok-Ao Nang-Bali-Singapur-Kuala Lumpur-Hong Hong)

159 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ale adrenalinaBiggrin ja bym chyba dostała zawału z tych stresów hehe..czekam na ciąg dalszy

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Witaj AsiuDrinks

Bepi my byliśmy ostro zestresowani w tym samolocieLol

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dopływamy do Koh Nang Yuan

Koh Nang Yuan

Koh Nang Yuan-Tajlandia

a następnie do upragnionej Koh Tao

Koh Tao

Koh Tao-Tajlandia

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Man in love

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Po wyjściu z promu oczywiście każdy proponował nam taksi i nie wiem co tam jeszczeWacko.  Pierwsze co zrobiliśmy to udaliśmy się do kantoru, zaraz obok na pancake banana nutella Dance 4 najlepsze jakie jadłam - ta budka ze zdjęć BepiLol mąż najpierw jęczał, że tylko z promu wylazłam i od razu jem jakieś głupoty, a jak skosztował pancake to sam wsunął 2 na miejscuROFL.  Po zjedzeniu poszliśmy wypożyczyć skuter. Oczywiście z naszego hotelu jest darmowy transport, ale ponieważ hotel jest po drugiej stronie Koh Tao na szczycie skał to nas to nie urządzało bo i tak musielibyśmy iść pół dnia albo i dłużej do centrum by później wypożyczyć skuter. Tak więc postanowiliśmy, że wypożyczymy od razu i z torbami zajedziemy na miejsce. Skuter wypożyczyliśmy za 200 bth za dobę

Motor-Koh Tao

Jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy ale mąż całą drogą przeklinał tamtejsze drogi ROFL najpierw było nieźle, ale dojazd do naszego hotelu to jakiś koszmar, raz w górę, raz w dół, 2 torby 10 kilowe z przodu, droga wyboista, raz wielka dziura, raz kamole, czasem prawie pionowo w dół. Pierwszy raz byłam ostro wystraszona Wacko w końcu dotarliśmy do Moondance Magic View

Nasza chatka

Chatka z bambusa na Koh Tao

kibelek pod chmurkąLol

Łazienka na Koh Tao

widok z tarasu

Widok z tarasu-Koh Tao

Widok z tarasu na Koh Tao

Widok z tarasu na Koh Tao-Tajlandia

Hamak na Koh Tao

Moondance Magic View - Koh Tao

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Po rozpakowaniu, wsiadamy na naszego "rumaka" i jedziemy zobaczyć wyspę.

Palmy na Koh Tao

Palmy-Koh Tao

Najpierw jedziemy na lewo od naszych bungalowów czy do Tanote Bay. To ostatnia zatoka po tej stronie wyspy, do której można dotrzeć, pozostałe są dostępne tylko od strony morza.

Sama zatoka jakoś nieszczególnie mnie urzekła, oczywiście są fajne kamulki, mało ludzi, ale nie ma tego co najbardziej kocham czyli lazurku, woda jakaś szara, piasek ostry, ciemny, mnóstwo kawałków raf, bez butów nie da się chodzić.

Widok na Tanote Bay-Koh Tao

Droga do Tanote Bay-Koh Tao

Tanote Bay

Tanote Bay-Koh Tao

Tanote Bay-Koh Tao, Tajlandia

Tanote Bay-Koh Tao w Tajlandii

Tanote Bay na Koh Tao-Tajlandia

Koh Tao-Tanote Bay

Koh Tao-Tanote Bay, Tajlandia

Koh Tao-Tanote Bay w Tajlandii

Ponieważ było już dosyć późno stwierdziliśmy, że pojedziemy do portu i Sairee Beach coś zjeść, znaleźliśmy knajpkę w okolicach Sairee, gdzie już stołowaliśmy się do końca pobytu, były tam najlepsze shake kokosowe jakie piłam. Wróciliśmy do hotelu zanim się zrobiło ciemno bo jazda na skuterku po takich drogach wymaga wyższych umiejętnościWacko

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

O kurcze, a myślałam, że czytałam wszystkie relacje! Czekam z niecierpliwością na kontynuację Biggrin

No i moja wymarzona Koh Tao Man in love 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Witaj CarmiDrinks

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jak super sie teraz czyta te pokopiowane relacje....człowiek leci jak burza i juz wszystko wie

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następnego dnia wstaliśmy wcześnie, poszliśmy na śniadanko. Na śniadanie wybór "dość" marny: naleśniki, tosty, omlet, jajecznica, kiełbaski, kawa, sok. Po zjedzeniu, na rumaczkaLol i pojechaliśmy zobaczyć wyspę. Słońca niestety nie było i jakoś nie wyglądało by miało się pojawić. Najpierw zajechaliśmy do zatoki z naszej lewej strony czyli Ao Lang Khaai

Lang Khaai Bay

Skały na Lang Khaai Bay

Skały na Lang Khaai Bay-Koh Tao

Skały na Lang Khaai Bay na Koh Tao

Lang Khaai Bay na Koh Tao, Tajlandia

Skały na Lang Khaai Bay na Koh Tao w Tajlandii

Tajlandia-Skały na Lang Khaai Bay

Strony

Wyszukaj w trip4cheap