--------------------

____________________

 

 

 



Moja wielka wyprawa 2012 czyli Azja w pigułce! (Koh Tao-Koh Phangan-Bangkok-Ao Nang-Bali-Singapur-Kuala Lumpur-Hong Hong)

159 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

lordowski :

widać wszystkie brudy wychodzą na forum... Lol

Biggrin Biggrin no na to wychodzi Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Po zaliczeniu drugi raz czerwonej trasy, wróciliśmy na Kowloon skąd mieliśmy godzinny rejs Star Ferry

Widok na Hong Kong

Widok na Hong Kong ze statku

Widok na Hong Kong ze statku

Hong Kong ze statku

Hong Kong ze statku

Hong Kong ze statku

Hong Kong ze statku

Hong Kong ze statku

asia943
Obrazek użytkownika asia943
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia, zdjecia fantastyczne! I super sie Ciebie czytaSmile Moze kiedys w koncu uda mi sie namowic meza na samodzielny wyjazd, bo mnie juz przekonaliscie Yahoo

Asia

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

asia943 :

Anusia, zdjecia fantastyczne! I super sie Ciebie czytaSmile Moze kiedys w koncu uda mi sie namowic meza na samodzielny wyjazd, bo mnie juz przekonaliscie Yahoo

Dzięki Asiu, samodzielny wyjazd naprawdę nie jest jakąś skomplikowaną rzecząBiggrin na początku każdy ma obawy, ale jak raz polecisz to zobaczysz że to nic trudnego. W necie jest mnóstwo informacji potrzebnych by taki wyjazd zorganizować, wystarczy, że napiszesz tu na forum a każdy Ci pomożeWink

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia powtórzę się, Hong Kong jest niesamowity Clapping Uwielbiam miasta i czuję, że Hong Kong to jest to Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Po rejsie poszliśmy do pokoju przebrać się, coś zjeść i wróciliśmy na Symfonię świateł i zostaliśmy na Avenue of Stars do późnej godziny w nocy, ale widok jest tak wciągający, że gdybym nie była chora pewnie siedziałabym tam do śwituWacko

Noc w Hong Kongu

Hong Kongu w nocy

nocny widok na Hong Kong

Wieżowce w nocy Hong Kong

Hong Kong

Widok w nocy na Hong Kong

Widok w nocy na Hong Kong

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Aniu.

Piękne te nocne widoczki ,te odbicia w wodzie,zawodowstwoClapping

  Aniu kilka relacji mam na starym forum,tylko musze je przenieść i ewentualnie je lekko poprawić.

Kilka starszych podróży też jest nieopisanych.Obiecałem Damianowi relację z ostatniego pobytu w Egipcie ,takiego raczej hotelowego,ale nie tylko.

  Postaram się to wszystko zrealizować,choćby z wdzięczności za stworzenie tego forum.

Za już niedługi czas ,ja będę miał więcej luzu i wtedy ostro ruszę,(no nie tak jak Sadi),bo w tej chwili nie nadążam ze śledzeniem aktualnych relacji.

  Nie wszystkie stare relacje  czytałem ,a dopiero teraz je widzę jak są przenoszone.

Tak więc jeszcze troszkę czasu i ja też coś zrobię dla tego Forum i jego znakomitych podróżników,bo ja jestem z tych skromniejszych obieżyświatów.

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

lordowski (nieaktywny)
Obrazek użytkownika lordowski

janjus :

Aniu.

Piękne te nocne widoczki ,te odbicia w wodzie,zawodowstwoClapping

  Aniu kilka relacji mam na starym forum,tylko musze je przenieść i ewentualnie je lekko poprawić.

Kilka starszych podróży też jest nieopisanych.Obiecałem Damianowi relację z ostatniego pobytu w Egipcie ,takiego raczej hotelowego,ale nie tylko.

  Postaram się to wszystko zrealizować,choćby z wdzięczności za stworzenie tego forum.

Za już niedługi czas ,ja będę miał więcej luzu i wtedy ostro ruszę,(no nie tak jak Sadi),bo w tej chwili nie nadążam ze śledzeniem aktualnych relacji.

  Nie wszystkie stare relacje  czytałem ,a dopiero teraz je widzę jak są przenoszone.

Tak więc jeszcze troszkę czasu i ja też coś zrobię dla tego Forum i jego znakomitych podróżników,bo ja jestem z tych skromniejszych obieżyświatów.

Janjus...skromny, czy nieskoromny.. ważne, ze obieżyświat... a Anusia fajnie, że pokazuje ŚWIAT w takiej szybkiej podróży...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Janjus nie ważne kto gdzie i ile razy był, liczy się miłość do podróżowania więc bedziemy czekać na Twoje relacjeGood

Lordziu tempo było ekspresowe, ale jak chce się dużo zobaczyć w krótkim czasie to inaczej być nie możeBiggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Na trzeci dzień w Hong Kongu mieliśmy dużo planów, ale mój stan zdrowia nie pozwolił na ich realizacjęDiablo.  Czułam się fatalnie i dopiero ok 14 zwlekłam się z łóżka, choć mąż chciał bym z niego w ogóle nie wychodziła.

Pokręciliśmy się trochę po Avenue of Stars

Widok z Avenue of Stars

Widok z Avenue of Stars

Panorama Hong Kongu

Widok z Avenue of Stars-Hong Kong

Widok z Avenue of Stars Hong Kong

Widok z Avenue of Stars, Hong Kong

Avenue of Stars

Avenue of Stars-Bruce Lee

Avenue of Stars widok na Hong Kong

Avenue of Stars-widok na Hong Kong

Strony

Wyszukaj w trip4cheap