--------------------

____________________

 

 

 



Moja wielka wyprawa 2012 czyli Azja w pigułce! (Koh Tao-Koh Phangan-Bangkok-Ao Nang-Bali-Singapur-Kuala Lumpur-Hong Hong)

159 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Cześć Anusia Biggrin Na Waszym miejscu chyba bym dostała zawału jakby mój samolot się tak opóźnił. Uwielbiam planować i strasznie się stresuję jak mi się plany krzyżują.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następna zatoka z prawej strony Moondance to Ao Leuk

Ao Leuk

Ao Leuk, Koh Tao

Restauracja na Ao Leuk-Koh Tao

Ao Leuk na Koh Tao

Ao Leuk na Koh Tao-Tajlandia

Na tej plaży spędziliśmy chyba z 2 godziny bo bardzo nam się spodobała. Pomimo braku słonka, woda miała ładny kolor, kamyczki po bokach, palmy na początku plaży, piasek jaśniejszy, choć nie strasznie miękki dało się po nich chodzić, w wodzie można było chodzić bez butów, woda cieplutka. Generalnie wszystko ok, tylko słonka nie byłoCray 2

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Carmi :

Cześć Anusia Smile Na Waszym miejscu chyba bym dostała zawału jakby mój samolot się tak opóźnił. Uwielbiam planować i strasznie się stresuję jak mi się plany krzyżują.

Carmi my na każdej wyprawie mamy jakieś stresujące i zabawne sytuacjeBiggrin ale wtedy to faktycznie mieliśmy stresa ogromnego i niewiele brakowało a chyba bym zawalu dostała w tym samolocieBiggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następna plaża to Chalok Baan Kao

Chalok Baan Kao-Koh Tao

Chalok Baan Kao

Chalok Baan Kao na Koh Tao

Chalok Baan Kao na Koh Tao-Tajlandia

Chalok Baan Kao na Koh Tao w Tajlandii

Tajlandia, Chalok Baan Kao na Koh Tao

to druga zatoka, który mi się spodobała, plaża duża, palemki, kamolki, piasek miękki, jedyne co mi nie odpowiadało to mulaste dno w niektórych miejscach. Szkoda, że był odpływ i brak słoneczka choć i tak woda miała ładne kolorki

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No i trzecia według mnie najpiękniejsza zatoka Thian Og Bay

Widok na brzeg Koh Tao

Thian Og Bay

Schody na terenie hotelu, Koh Tao

Thian Og Bay-Koh Tao

Hotel na Koh Tao

Thian Og Bay na Koh Tao

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Anusia powiedz mi proszę co sądzisz o lokalizacji naszego hotelu. Możemy jeszcze zmienić rezerwację. Nie chcemy żeby było brudno i tłoczno, ale fajnie by było mieć w miarę blisko do jakichś knajpek i do ładnego kawałka plaży Wink Wstępnie zatrzymujemy się w Koh Tao Cabana.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Carmi nasz był na samym końcu Koh Tao, daleko do jedzonka, widoczki super z chatki, ale plaży nie ma, tylko zejście po kamolach na brzeg.

Tu na mapce jest zaznaczony

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Carmi :

Anusia powiedz mi proszę co sądzisz o lokalizacji naszego hotelu. Możemy jeszcze zmienić rezerwację. Nie chcemy żeby było brudno i tłoczno, ale fajnie by było mieć w miarę blisko do jakichś knajpek i do ładnego kawałka plaży Wink Wstępnie zatrzymujemy się w Koh Tao Cabana.

Twój jak dobrze widzę jest na Sairee, plaża mi się osobiście nie podobała, jest jest tam mnóstwo knajpek, to generalnie centrum wyspy. Na Sairee jest napewno tłoczno i niezbyt czysto, obok jest port, choć Twój hotel jest chyba na końcu plaży więc to najlepsza lokalizacja na Sairee. Mi  się bardzo podobało Ao Leuk i Thian Og Bay ale to też daleko od jedzonka, na następny raz bym chyba wybrała coś w okolicy Chaok Baan Kao-dla mnie ładna plaża i blisko do knajpek.

Kiedy lecisz?

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następnie postanowiliśmy zawitać do zatoki Bepi czyli Janson Bay. Niestety było już późno, wyszło słonko ale odbijało się od wody, na plaży było dużo ludzi i mężowi nie spodobała się plaża, to też pierwsza plaża, która była płatna więc mąż stwierdził, że nie będziemy płacić bo i tak tak nie zostaniemy, no więc tylko parę fotek z boku

Janson Bay

Janson Bay na Koh Tao

Ponieważ byliśmy już strasznie głodni i marzyłam o pancakach oraz shaku pojechaliśmy do naszej restauracji a następnie na Sairee Beach

Sairee Beach

Sairee Beach-Koh Tao

i zachód słońca

Mae Haad Bay

Mae Haad Bay-Koh Tao

Mae Haad Bay na Koh Tao

Mae Haad Bay-Koh Tao, Tajlandia

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nastał 3 dzień na Koh Tao! Nie pojechaliśmy poprzedniego dnia na Koh Nang Yuan bo słonka nie było i liczyliśmy, że następnego będzie lepiej, nawet gdyby tak nie było to już nie mieliśmy wyjścia bo był to nasz ostatni dzień na tej pięknej wyspie. Wstaliśmy skoro świt, no dobra ja trochę późniejROFL ale mąż faktycznie czatował jak każdego dnia na naszym tarasie na wschód słońca, ale nie było dane mu ujrzeć ani jednegoSad. Otworzyłam oczy i pytam męża czy jest słonkoBiggrin mówi, że nie ma ale jest lepiej niż wczoraj, no dobra i tak nie ma wyjścia. Na szczęście po śniadanku słonko już wyszło i niebo zrobiło się bardzo ładne więc stwierdziliśmy, że po drodze do portu wstąpimy na 3 plaże, które wczoraj pomimo braku słonka, czy odpływu zrobimy na nas największe wrażenie: Ao Leuk, Chalok Baan Kao i Thian Og Bay- musiałam zobaczyć te cudowne kolorki, które Bepi miała na fotkachLol

Ao Leuk

Ao Leuk w słońcu

Ao Leuk w słońcu-Koh Tao

Plaża Ao Leuk w słońcu-Koh Tao

Thian Og Bay

Thian Og Bay-Koh Tao

Thian Og Bay-Koh Tao, Tajlandia

Thian Og Bay-Koh Tao, Tajlandia

Thian Og Bay-Koh Tao, Tajlandia

czas na Chalok Baan Kao w słoneczku

Chalok Baan Kao-Koh Tao, Tajlandia

Chalok Baan Kao-Koh Tao, Tajlandia

Chalok Baan Kao na Koh Tao, Tajlandia

Tajlandia-Chalok Baan Kao na Koh Tao

Plaża Chalok Baan Kao-Koh Tao

Tajlandia-Chalok Baan Kao-Koh Tao

Tajlandia-łata piachu na Chalok Baan Kao

Chalok Baan Kao na Koh Tao

Strony

Wyszukaj w trip4cheap