--------------------

____________________

 

 

 



Moja wielka wyprawa 2012 czyli Azja w pigułce! (Koh Tao-Koh Phangan-Bangkok-Ao Nang-Bali-Singapur-Kuala Lumpur-Hong Hong)

159 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Wieczór spędziliśmy na plaży Jimbaran

Zachód słońca na Jimbaran Beach

Zachód słońca na Jimbaran Beach-Bali

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

AgaDrinks fajnie, że jesteśDirol

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Cycki widzę...:-)......Kurczę czy Ja juz widziałam te fotki czy jeszcze nie...Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

momita :

Cycki widzę...:-)......Kurczę czy Ja juz widziałam te fotki czy jeszcze nie...Biggrin

Momiś wiedziałam, że na cycki się zjawiszCrazy

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

anusia dawaj dalej Biggrin bo ja dziś się wczułąm w nią Biggrin (nie czytałam na starym forum)

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia czekamy Clapping jak panowie zapatrzą się w motylki, to adminek może mieć problem Wacko

...nieważne gdzie, ważne z kim...

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia a która świątynia najbardziej ci się podobała ? ja sobie ciągle knuję i jakąś Pure ..dopisuję do listy ,myślę czy pokusić się też na ulun danu bratan ta na tym jeziorze, jak tam daleko się jedzie od Ubud ?tylko tam często widzę ta mgły, wiec mam mieszane uczucia , jak to blisko byłoby Ubud do godzinki jazdy to bym się skusiła ale jak mam dymać ponad 2 godziny to Dash 1

Napewno odpuszczę Uluwatu i Tanah Lot jakos mi się nie podobają .. a w zamian mam kilka innych typów

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

bepi :

Anusia a która świątynia najbardziej ci się podobała ? ja sobie ciągle knuję i jakąś Pure ..dopisuję do listy ,myślę czy pokusić się też na ulun danu bratan ta na tym jeziorze, jak tam daleko się jedzie od Ubud ?tylko tam często widzę ta mgły, wiec mam mieszane uczucia , jak to blisko byłoby Ubud do godzinki jazdy to bym się skusiła ale jak mam dymać ponad 2 godziny to Dash 1

Napewno odpuszczę Uluwatu i Tanah Lot jakos mi się nie podobają .. a w zamian mam kilka innych typów

Bepi nie pamietam jak długo się jechało od Ubud ale było to długo! coś chyba około 2 h na pewno, niby km nie jest to daleko ale strasznie wolno się jedzie. No gdyby nie ta cholerna mgła to to by była najlepsza świątynia, i tak była najładniejsza tylko za dużo tam nie widzieliśmy. Uluwatu jest bidna strasznie, my jej też w planie nie mieliśmy, ale pogoda nam poprzedniego dnia plany pokrzyżowała więc postanowiliśmy zobaczyć jakąś Purę , która była blisko i padło na Uluwatu

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kariss, Asiu, lecimy dalejDance 4

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następnego dnia o 6.20 mieliśmy lot do Singapuru za 42 euro za 2 osoby. Przy wylocie trzeba zapłacić 150 000 Rp. W Singapurze byliśmy o 8.55. Z lotniska autobusami pojechaliśmy zrzucić tobołki do hotelu. Nigdzie na świecie nie spotkaliśmy takich niemiłych kierowców autobusów!!! Żaden nie był nam wstanie powiedzieć ile kosztuje bilet na dany przystanek, jeden to nawet krzyczał po nas że mamy wysiąść bo on nie wie o co nam chodzi choć mieliśmy trasę wydrukowaną i po angielsku i po chińsku!!! W końcu dotarliśmy do hotelu, szybki prysznic, po drodze zjedliśmy kaczkę z ryżem i pojechaliśmy metrem 5 przystanków do centrum. Tam W Suntec City kupiliśmy bilety na city sightseeing bus za 26$. Objechaliśmy cały Singapur busem, doskonałe rozwiązanie bo akurat na Singapur przypadł szczyt zmęczeniaCrazy

Singapore flyer

Marina Bay Sands

Singapur

Widok na Singapur

Spojrzenie na Singapur

Latające ogrody-Singapur

Hotel Marina Bay Sands

Singapur w dzień

Budynki-Singapur

Widok na Singapur

Strony

Wyszukaj w trip4cheap