--------------------

____________________

 

 

 



Puma po tajsku - Bangkok-Phuket 2011

26 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Niedaleko nas były ....super klimatyczne knajpki, ale ceny raczej nie ceratkowe, nie wiem jakie bo szliśmy, szliśmy i nigdy nie skorzystaliśmy

Pani zapala lampiony

Tu juz pięknie płoną

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No i niestety wszystko co dobre szybko sie kończy...Sorry 2 jeszcze ostatnia kolacja, pożegnalne drinki na plaży zrobione w butelkach po wodzie, ostatnie światełko wysłane i trzeba wracać.............ale za rok wróciłam do Taj ........życzenie się spełniło

I na zakończenie autorka zdjęć.

i trasa przelotu

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Puma po raz kolejny poogladałam sobie relacje,świetne fotki z klimatem Good

Mimo wszystko bardzo chcę wyrwać się z khao Lak na Patong,nie wiem czy mi się uda,ale chciała bym zatrzymać się dłużej tak może na 3-4 godziny (wieczorem) + w połączeniu z Phuketem,może wytrzymam,no bo inaczej tego klimatu Tajskiego(tego gwaru i smrodu spalin) Yes 3 nie poczuje siedząć w hotelu Wink

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenus........jak ja chcę wrócic do Azji....normalnie mi jakiegoś chipa chyba założyli Help juz się nie moge doczekac........ Lenus i masz racje Good nie ma co siedziec cały czas w ciszy i spokoju...trzeba pooddychac czasem spalinami, obejrzec tłumy turystów....tym chetniej wraca sie swoich oaz hotelowych .....a Khao Lak to chyba jednak takie spokojne,ciche miejsce..... Smile

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dokładnie Puma w  Khao Lak jest cisza i spokój jak makiem zasiał,wybór padł ze względu na baze wypadową do Similan,Kao Sok,Wyspę J.Bonda + Pang Nga,jest najbliżej.Dla tego trochę knuje tak,żeby i odpocząc i jak najwiecej zobaczyć.A co z tego wyjdzie,to zobaczymy Wink I koniecznie muszę gwar zaliczyć + wieczorne show Drinks Plany mam jak Napoleon ROFL

Strony

Wyszukaj w trip4cheap