--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

Poniewaz obiecałam że relacja z północnej Tajlandii i z Kambodży bedzie....więc .... będzie Mail 1

Miałam kilka miesięcy na zaplanowanie tej podróży i od razu z góry przyznaję parę rzeczy się udało, pare mnie rozczarowało, ale zawsze to nowe doznania, wrażenia i wspomnienia.

Naszą podróż rozpoczęliśmy od wyjazdu z rodzinnego miasta w piękny słoneczny dzień . Wylot z Warszawy ...liniami KLM bilety kupione parę miesięcy wczesniej cena 2050 zł. Trasa Warszawa-Amsterdam-Bangkok..... Wylot planowy ....czas oczekiwania na lotnisku w Amsterdamie 3 godziny ...był więc czas na spokojne zakupy na bezcłówce..... kosmetyki w troszkę niższych cenach niz u nas...chyba że trafimy na jakąs promocję. Lotnisko dobrze oznakowane, ma fajne strefy odpoczynkowe..... ale ja już chcęęęę leciec. Już przy odprawie w internecie widzę że samolot zapchany w 99% więc nie będzie lekko, ja wpadłam na genialny pomysł rezerwacji miejsc 3 osobowych....na zasadzie okno-ja...wolny środek..... W....od strony przejscia....bo wymysliłam że nikt nie będzie chciał zarezerwowac miejsca pomiędzy......i niestety bardzo sie pomyliłam...a wybór mój był najgorszym z możliwych....całą drogę siedzialam na baczność ...w dodatku uziemiona przez niechcianego pasazera w środku pomiędzy nami....na 11 godzin lotu wyszłam 3 razy....za to na fotelu kreciłam się jakbym owsiki miałaMosking  na szczęście pan był czysty, trzezwy, dobrze wychowany, i tez siedział jakby kij połknął. Dash 1 tylko mniej się krecił.

Z tego wszystkiego nawet jednej fotki jedzenia samolotowego nie pstryknęłam, bałam się że pan pomysłi ze ja z 3 świata...... więc z góry przepraszam Karissko..... Pardon

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

PIERWSZA Yahoo Yahoo Yahoo Nareszcie się udało Yahoo

...nieważne gdzie, ważne z kim...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiaaaaa....... nio pierwsza Yahoo

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia z utęsknieniem czekamy na Twoją relację Yahoo No dobra druga zaraz po Kasiku Mosking

...nieważne gdzie, ważne z kim...

malginia
Obrazek użytkownika malginia
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu  czekałam ,czekałam  i jest ,,, relacyjka  Dance 4

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumiś Clapping Dance 4 Pierwsza Dance 4 Clapping

hyde
Obrazek użytkownika hyde
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 25 lut 2014

Obecna Pleasantry Biggrin

Explore. Dream. Discover.

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

pierwsza z Kaś  Biggrin  kofam Cie  Pumi!!!!!!!!!!!!!!  Kiss 2

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia :

Pumcia z utęsknieniem czekamy na Twoją relację Yahoo No dobra druga zaraz po Kasiku Mosking

Asiula my dwie w jednym Mosking K Asia Kiss 2

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

kasik364 :

Asia:

Pumcia z utęsknieniem czekamy na Twoją relację Yahoo No dobra druga zaraz po Kasiku Mosking

Asiula my dwie w jednym Mosking K Asia Kiss 2

Hej, jeszcze ja byłam pierwsza Blush

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia, Malginia,Anusia,Kasik,Hyde .... Preved witam...cieszę się że jesteście..... poniewaz zdjęcia na picassę dopiero sie wgrywają...dlatego posłużę sie na razie zdjęciami z tableta....jakość słabiutka....ale i tak z lotniska innych nie mam ....

Strony

Wyszukaj w trip4cheap