--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 8 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, jestem i ja Smile no juz czytając poczatek pomyslałam sobie,żę to super rozwiazanie z tymi siedzeniami,aby zostawić dziure w środku Biggrin

No trip no life

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Po 11 godzinach.....okropnie męczącego lotu w pozycji "na baczność" lądujemy.....uffff jak dobrze że znieśli wizy....poniewaz kwestionariusz przylotowy znam na pamięć, więc prawie w biegu go wypełniam....jeszcze tylko Sawadee...... i pędze to tasmy z bagażami....teraz stres.....zgubili, zawieruszyli, czy przyleciały z nami..... nie ma...... nie ..ma...... nie ma......ufffff jadą ...ale co to......ma być Shok Shok Shok

zresztą druga nie była w lepszym stanie ...cała połamana, tyle że dziury takiej wygryzionej nie miała...za to w walizce wszystko porozwalane...widać że było grzebane....chociaż żadnej naklejki nie odkryłam, niestety nie mamy czasu , ani ochoty na składanie żadnych reklamacji bo o 14.45 mamy wylot z lotniska Don Mueang do Chiang Rai....trudno kupimy nowe......Udajemy sie więc w poszukiwaniu miejsca z którego odjeżdżają bezpłatne autobusy na lotnisko....oczywiście jak to w Tajlandii...nawet jak nie wiedzą o co pytamy i gdzie to jest to i tak usłyszymy "jakąś"odpowiedz....a że niezgodna z prawdą ...to już inna rzecz.... Crazy w koncu jesteśmy w "krainie uśmiechu". Ja żartów sobie robić nie będę więc, jeśli ktos jest zainteresowany to 2 Floor gate 3....... autobus stoi więc pędem  żeby nam nie odjechał....przy autobusie siedzi pan, który sprawdza czy mamy wydrukowane boardingi i możemy wsiadac.....autobus wiekowy, ale klima działa..... no to jedziemy.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumiś no nieźle Ci walichy urządzili Diablo

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia witam ...... tez tak myślałam....... Dash 1

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma witaj, pisaj, pisaj, pisaj i jestem pierwsza czytajaca Beatka, no bo ze piszaca to wiadomo !

Bea

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jestem Yahoo

Pumi wybaczam brak fotki żarełka ,ale czy Dzióbek Ci wybaczy to ja nie wiem Unknw Biggrin

czekam niecierpliwie na słoniki,Angkor i kolorowe pumpy na Miss Pumpów Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 8 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, widze ze moja "ulubiona" linia trzyma " standard" pod katem bagaży  Dash 1

No trip no life

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jejku a ja myślałam że to w tym molocie taką dziurę wysiedziałaś Blush  no to nieźle Was urządzili..... mam nadzieję że nic nie zginęło.... Dash 1 

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia ...cieszyłam się że są  i że moje majtki, albo co gorsza bikini nie powypadały z walizki..... Good

Dojeżdzamy na lotnisko....w zasadzie o czasie, czyli jazda na lotnisko trwała chyba około godziny....mimo że do odlotu trochę pozostało ..to możemy sie odprawić i nadac walizki..miła pani taśmą na gada, trochę pozaklejała dziury.... i możemy w spokoju obejść lotnisko...choć oglądac to tam za bardzo czego nie ma.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumi nie byłoby nic gorszego niż zgubić bikini Diablo

Strony

Wyszukaj w trip4cheap