--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dziewczyny będzie... potop Cray 2

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pierwszy bliższy kontakt był....to teraz idziemy.... obejrzeć z bliska niewielkie stado..... obok stado bawołów, bo sierociniec to także ostoja wielu innych zwierząt sa psy, koty, bawoły, ponoć równiez ptaki, choc tych nie widziałam

Do tych już tak blisko nie podchodzimy.....

Bawoły , które na widok apratu, postanowiły iść każde w inna stronę Crazy

Ten wraca z kąpieli w błocie

ten postanowił się wykąpać....a dwa inne spacerowały na luzaku po drugiej stronie rzeki

a teraz słoniczka ...a może słoninka....zobaczcie co ma w uszku

Upał dawał nam się już nieżle we znaki.....a teraz nastąpiła część edukacyjna, czyli udaliśmy się do niewielkiego domku gdzie były wyświetlane filmy o Lek i o sierocińcu ....ponieważ ja przed wyjazdem już je obejrzałam....a w domku brakowało miejsc siedżacych i było naprawde duszno....ja postanowiłam zrobić sobie sjestę jak widac nie byłam sama Mosking

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś......no własnie widzę i czuję u mnie leje od kilku godzin ciurkiem...non-stop.... ojej trzymaj się dziewczyno...ale dom jeszcze suchy? Sad

Czy to reakcja na słoniowe oczko Scratch one-s head

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Następny "punkt programu " to kąpiel słoni, i tu moje pierwsze rozczarowanie..... myslałam sobie ze ja tak jak widziałam na filmikach z kapieli słoni w Patatranie dostanę szczotę i wiadro i naprawdę będę mogła tego słoniora wyszorowac..... Yahoo ...a tu kapucha.... no bo na całą grupę przypadał do kąpieli jeden słonik...więc całe mycie polegało na polewaniu słonia woda z wiaderka, a stojąc po jednej stronie nawet nie można było do niego podejść bliżej, bo osoby które polewały go z drugiej strony chcąc, nie chcąć wylewały cześć tej wody (niezbyt czystej) na moją głowe.... buuuu...nie tak to sobie wyobrażałam, ale poniewaz cały czas można je było karmić, to ja wybrałam arbuzika i słonika

Przemysłowe "mycie słoni" Preved

A tu słonie same dbaja o swoją czystość

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

haha podoba mi się sjesta Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a z tym myciem to rzeczywiście też to sobie inaczej wyobrażałam Scratch one-s head

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karissko przyznam że to nie było małe rozczarowanie...tylko MEGA ROZCZAROWANIE..... Cray 2 Momi jak to wyglądało jak Ty tam byłaś.....napisz prosze.... Mail 1

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Tak to wyglądało z perspektywy..... a reszta zdjęć z "mycia " potem

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bo część zdjęć jest z aparatu a część z tableta....jakości mocno sredniej za co z góry przepraszam...ale chodziło bardziej o dokumentację Mail 1 niż o widoki Wink

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Ja też mycie wyobrażałam sobie inaczej Scratch one-s head i też mi smutno na samą myśl co te sloniki musiały przeżyć Cray 2 jednak i tak zazdraszczam, że byłaś nich tak blisko

Strony

Wyszukaj w trip4cheap