--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

i tu na lotnisku miało miejsce moje niezwykłe spotkanie z naszą forumową Bea37......przyznam że lekko zmęczona, nieswieża a w zasadzie padająca na ryjek...udałam sie na poszukiwanie toalety...idę taka śnięta ryba..... nagle słyszę Pumaaa...Pumciaaa....Beataaa...... myślałam że mam omamy słuchowe....bo mimo że wiedziałam że Bea też leci dzień wczesniej do BKK...to przed wylotem miałam tak permanentny brak czasu...że nie doczytałam kiedy Bea bedzie na Don Mueang....... nieważne zresztą super że się spotkałyśmy i przyznam że to było dla mnie MEGA odczucie m,oc spotkać osobe z forum na drugim końcu świata....wyściskane....chilkę porozmawiałyśmy, ale Oni śpieszyli się na samolot do Phnom...a ja bałam się że mój pomyśli że mnie porwali...albo że zabłądziłam...więc spotkanie było króciutkie...ale super że było ....z tego wszystkiego nawet sobie fotki razem nie zrobiłyśmy..... ale zmęczenie robi swoje....

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 2 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma co sie odwlecze to takie tam blebleble a fotke i tak se pstrykniemy kiedys w Taj!

Bea

holidaymaniak
Obrazek użytkownika holidaymaniak
Offline
Ostatnio: 8 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

O retyyyyyyy takie rzeczy się tu dzieją a ja caly dzień na ogrodzie korzystalam z promyków słonca.

No ale dobra, spóźniona ale jestem. Której moge na kolanka co by lepiej widzieć Crazy

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lot do Chiang Mai trwa około godziny......lądowanie bezbolesne.... i już za 200 bathów jedziemy do naszego pierwszego hotelu czyli Centara Khum Phaya w Chiang Mai. Hotel położony poza  ścisłym centrum, wybrałam go zw wzgledu na fajne baseny i mimo że podczas rezerwacji miałam co do niego największe wątpliwości czytając opinie na tripadvisorze....dla mnie okazał się najlepszym na całej naszej trasie..... rozczarowały mnie za to inne..... ale o tym poźniej...sprawne zameldowanie i meleksikiem wioza nas do pokoju...... już mi się bardzo podoba...mimo że sam teren hotelu nie jest może zbyt wielki....za to centralną i największą jego część zajmuja baseny.....oj będzie gdzie się pomoczyć. Na razie kilka fotek z pokoju

no i to co najważniejsze ....basenik

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nasz pokoik ma bezposrednie wejście do basenu...a tu upatrzyliśmy sobie swoją własną malutką wyspe...z dwoma leżaczkami...do tej dojść trzeba było wodą...innego połaczenia nie było Crazy

no to zaczynamy wakacje....... i marszczenie pewnych części ciała ........ Yahoo  nareszcie YUPIIIII

i moja ulubiona miejscówka

w tle nasz tarasik

nasza wysepka

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

i moczymy cycki Yahoo

Holi pewnie już "doszłaś" do figurki po Mia więc wskakuj Wink  ja  gabarytowo duża jestem wiec dam radę  Dirol

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Holi słoneczka też nie brakuje.... leżak wolny Dance 4

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumi te fotkę z brzuszkiem poproszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Clapping  Clapping  Clapping

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wieczór kończymy w japońskiej knajpce niedaleko hotelu..... z naprawdę śmiesznymi cenami..... jeszcze tylko wizyta w 7Eleven.....

Jutro c.d. marszczenia Mail 1

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

He he Kasik .....ale to nie było w pierwszym dniu ROFL

Strony

Wyszukaj w trip4cheap