--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumi, czekam na ciąg dalszy Dance 4

ale masz zdolną Siostrę I-m so happy te dżunglowate pumpy booskie I-m so happy

a numeru z basenem współczuję Sad

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolko..... nie wiem czemu nie widzisz wszystkich zdjeć Scratch one-s head a mnich.... az ciarki po grzbiecie przechodziły...

Dziubku..... no te pu,py fason...zupełnie inny......

A wielbicielek Frangipani widze bardzo dużo   Yahoo wymieniłam akurat Plumerię i Kariskę bo one w swoim awatarku je maja Smile

Wgrałam jeszcze pare fotek z tableta.... wiec jeszcze na chwile wracamy do świątyni Chedi Luang.....

Obok świątyni ...tam gdzie kwitną na żółto drezwa...stoi coś w rodzaju .... tablicy..tyle że nie ogłoszeń, ale "tablicy podpisow" lezy marker.... no i jak tu nie zostawić pamiątki

Trzeba nastawić się na ciągłe zdejmowanie butów......

Na tyłach świątyni...stoją małe ołtarzyki poświęcone każdemu chińskiemu znakowi zodiaku....

To mój

Tak tez można

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Preved

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wychodzimy na ulicę .... a tu właśnie rozkłada się niedzielny, wieczorowy bazar, w tym celu zamykany jest ruch na całej głównej ulicy starego miasta i rozkładają się kramiki.....oprócz dobrze nam znanych z innych bazarów ciuszków, ten jest inny o tyle że bardzo tu dużo rekodzieła, ceny sa tak niskie że nawet nie umiałam  się targowac..... gra muzyka, tańczą, super nastrój tam panuje warto tak zaplanowac pobyt w Chiang mai żeby być tam własnie w tym dniu tygodnia....jest jeszcze taki sam sobotni bazar, ale w innym miejscu no i ja tam nie byłam... na bazarku....jadlam przepyszne gofry z bananami , taka alternatywa dla pankejków Biggrin

Nie umiem i chyba nigdy siie nie nauczę robić zdjęć ludziom... ręce mi się trzęsą, aparat , czy tam tablet lata, ostrości nie ma...byle szybciej zrobić stąd taka kiepska jakośc, oka do tego pewnie też nie mam Blum 3

Cenki widac... Pleasantry raczej niższe niż u nas nad morzem

Pan nożyczkami tnie je na małe kosteczki, do tego wykałaczka i gotowe.....a człowiek nie ma pół twarzy upapranej

To tez knajpka ......

A idąc co chwila napotykamy wejścia na podwórza gdzie kryje sie nastepna świątynia

Ci panowie..... równiez nie przejawiali oznak życia.....

a za murami świątyni....trwa zabawa i handel

może coś słodkiego, do wyboru do koloru

Przykład tajskiego rękodzieła ..... na szczęście

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

O nie żarcie!!! Muszę iść teraz pomidorową odgrzać bo ślinotoku dostałam Dash 1

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Puma tutaj trochę dłużej pozwiedzam Blum 3

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Następnego dnia..... oczywiście wyruszamy znów na spotkanie ze swiątyniami..... dzisiaj chcemy dojść do świątyni Sisuphan.... mamy mapę ..wiec co to za problem .... he he pozornie żaden..... ale oczywiście zanim dojdziemy ....znajdziemy jeszcze parę innych po drodze Yahoo

Najlepsze że znalazłam miejsce...... którego nie szukałam, a zobaczyłam kiedyś na czyimś blogu i bardzo chciałam zobaczyć...... no i proszę

Nawet żołwik się znalazł

To była świątynia

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ale to nadal nie ta poszukiwana świątynia..... więc trochę ulicznych obrazków

Obiadek może

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Szukaliśmy, pytaliśmy, oczywiście każdy próbował pomóc, ale pokazywał inny kierunek, mapa pokazywała jeszcze co innego, a okazało sie że prowadzi do niej mala , boczna uliczka

Na terenie świątyni byliśmy jedynymi zwiedzającymi...... cisza i spokój.....

Można usiąść w cieniu...... i na chwilę zwolnić obroty

dokładny plan kompleksu

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

alez miło powspominać..;) Ja mam tak mało zdjęć z CHiang Mai, już chyba miałam przesyt atrakcji..:) Ale patrząc na Twoje fotki to przypominam sobie ten klimat taki.... .hhmm... jarmarczno-mistyczny...;)

Strony

Wyszukaj w trip4cheap