--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia czytam ja tam lubię i świątynie i kościoły, i Toruń i Gruzję i Kaszuby. Lubię być w podróży i czekam z niecierpliwościa co będzie dalej, a Ty tak powolutku piszesz Sad

Bea

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Na nastepny i ostatni dzień naszego pobytu mieliśmy w planach Chiang Rai...... niestety już wiedziałam ze nie ma mowy o żadnym autobusie, bo normalnie nie dam rady, nie byłam też pewna jak się będe czuła na drugi dzień, chcieliśmy dojechać prywatnym transportem, ale nijak nie mogliśmy zbić ceny 3500 bathów..... proponowaliśmy już 3000.....NIEEE..no to nie....

zostaliśmy na miejscu,zeby trochę odpocząć....a tu niespodzianka..mamy wodę w basenie..... Chiang Rai...jeszcze poczeka..... tzn..ja poczekam aż ukończa wszystkie zaplanowane 6 świątyń

Jak widać minę mam nietęga..... mam nadzieję ze Bangkok mnie uzdrowi

Jeszcze parę fotek z hotelu

i hotelowa "restauracja" bardziej taka w stylu PRL-owskich stołówek

 

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 12 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Puma, a miałaś choć w planach przejść przez most chyba w Mae Sai ?

Jorguś

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nie Jorgus... raczej planowalam tylko Biala Swiatynie i poszwedanie sie po Chiang Rai.... w moich planach na zwiedzanie Chiang Mai i Rai mialam 3 dni..... te po przylocie w pierwszym hotelu to mialo byc tylko zlapanie oddechu...... Smile tym bardziej ze przede mna.... Znow zwiedzanie....tyle ze w Kambodzy....... 

Bea..... jakos obowiazkow przybywa....a czas nie chcce byc z gumy Unknw 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Schody do tej Wat Phra That Doi Suthep zarąbiste Good

Pumi jestem pod wrażeniem ilości świątyń, jakie odwiedziłaś i że pamiętasz te wszystkie nazwy Wacko

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 22 lis 2013

anusia :

Schody do tej Wat Phra That Doi Suthep zarąbiste Good

Pumi jestem pod wrażeniem ilości świątyń, jakie odwiedziłaś i że pamiętasz te wszystkie nazwy Wacko

Ja, jak Anusia jestem pod wrażeniem, mnie się pomieszało wszystko po już po pierwszej Dash 1

Ale świątynie i relacja supcio Clapping

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Dance 4

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 23 godziny temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma, to masz powód,  żeby tam wrócić.. bo ze Thai odwiedzisz to tak jak 2+2 jest 4

.

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lordzie.... ja juz sie nie zarzekam...... Lol chociaz plan jest inny.... ale plany maja to do siebie ze sie zmieniaja Yahoo 

alex777
Obrazek użytkownika alex777
Offline
Ostatnio: 8 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 27 paź 2013

Pumciu przepiękne zdjęcia i klimatyczne miejsca ... Zarówno hotele jak i to, co zwiedziliscie ! My także mocno zwiedzający, zwykle chcielibyśmy zobaczyć wszystko, ale czas na to nie pozwala, a Tajlandia tak atrakcyjna pod tym względem, że trzeba ją podzielić na kilka wyjazdów, żeby nacieszyć oko ...  Teraz nasze 17 dni pozwoli nam tylko na pobyt w Bangkoku, Ayuttaya, Chiang Mai, Rai i na 2 wyspach ...

Świątynie robią na mnie niesamowite wrażenie, wnisokuję, że całe miejsce jest takie mistyczne i poza Doi Suthep wszystkie te obiekty zlokalizowane są chyba na starym mieście Chiang Mai w obszarze murów ??? Czy możesz napisać jak cenowo wyglądają wstępy ???

Na Chiang Mai mamy zaplanowane tylko 2 dni, mam nadzieję, że uda nam się sporo zwiedzić i poczuć klimacik ? Czy będzie w stanie zobczyć te wszystkie "Twoje miejsca" ?

Natomiast problem mam z Chiang Rai, bo niestety ale Biała Świątynia po trzęsieniu ziemi została dość poważnie uszkodzona (dach, w środku spadł sufit i malowidła + pęknięcia ścian i uszkodzenia konstrukcyjne). Jej twórca zrezygnował z jej odbudowy i póki co jest zamknięta na czas nieokreślony ... Być może do naszego przyjadu - wrzesień 2014 zostanie udostępniona chociaż do zobaczenia z zewnątrz, ale takich info nie ma ...

Czy wobec tego uważacie, że Chiang Rai (bez White Temple), Chiang Saen, Mae Sai, Złoty Trójkąt są warte odwiedzenia ???

Jest jeszcze dość ciekawe miejsce na Północy - Mae Hong Son, ale tam już raczej trzeba 2 dni zarezerwować, których nie będę miała ...

Pumciu, mam nadzieję, że pomimo dolegliwości zdrowotnych, które Was dopadły na początku pobytu, jesteście zadowoleni, że tu dotarliście ??? A jak porównujesz to miejsce do innych regionów w Tajlandii, w których byliście ???

Hotele cudne, nawet oglądając zdjęcia można poczuć miejscowy klimacik Lanna Wink Centara fajna na relax poza miastem, Sirilanna pod typowe zwiedzanie i bliskość aktrkacji ! Tajskie hotele przepiękne i niezwykle klimatyczne i to wielka frajda móc sobie w nich powybierać !!!

Ty jak zwykle kwitnąca !!!

Czekam teraz na Waszą przygodę z Kamodżą ! 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap