--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Bea37 :

Pumcia czytam ja tam lubię i świątynie i kościoły, i Toruń i Gruzję i Kaszuby. Lubię być w podróży i czekam z niecierpliwościa co będzie dalej, a Ty tak powolutku piszesz Sad

Mam tak samo .Świątynie powalają precyzją zdobień,kolorami i atmosferą Smile .Bardzo mi się podobają .Pierwsza myśl jaka wpadła mi do głowy po zobaczeniu schodów do Wat Phra That Doi Suthepjak ( nazwę przekopiowałam  ,jak ją spamiętać Dash 1 ,nie wiem jak to robicie ) to 

GAUDI Pardon z parkiem Quell i jaszczurem .Chyba mam za bujną wyobraźnię Mosking ,tak poniosło mnie do Barcy .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi..... he he moj W... jak zobaczyl ta swiatynie...to powiedzial to samo..... ze juz wie skad Gaudii bral inspiracje Mosking 

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Pumciu , fajne klimaty pólnocnej Taj , jeśli miałbym lecieć i trochę podążyć Twoim śladem

to zdecydowanie dołożyłbym okolice Koh Chang z leżakiem , ta jak wspominałaś i pewnie tak zrobię

przy następnej możliwej okazji  Smile

.... spadam szukać Kambodży

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 2 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Ja nie przepadam za tymi wschodnimi świątyniami, ale ta a'la Gaudi i wcześniejsza z kamiennymi słoniami wyglądają interesująco. Dzięki Puma, że pokazujesz. Wiesz może co oznacza nazwa tej świątyni - Wat Pan Ping?

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wojtku masz całkowita rację brakowało changa na Changu Drinks

Nie mam pojęcia Trina..... co oznacza nazwa świątyni ...... Ping....z pongiem mi się kojarzy..... innych nie mam skojarzeń..... ale Ponga w nazwie nie było..... Unknw

katerina
Obrazek użytkownika katerina
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ciekawa podroz,piekne fotki,ale dla mnie tez musialby byc na dokladke lezaczek na jakies wyspie...no,ale od czego sa nastepne razy Blum 3

Majka
Obrazek użytkownika Majka
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 wrz 2013

Pumcia, melduję, że relację odnalazłam

...jeszcze posiedze trochę z tobą w Kambodży a Chiang Mai zostawiam na jutro Biggrin

bardzo miłe wspomnienia Drinks

Majka
Obrazek użytkownika Majka
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 wrz 2013

Jak to szybko zleciało ci w Chinag Mai, świątynki jakby znane, szczególnie Świątynia Białego Słonia...super!

Bardzo mile wspominam to co za murami starego miasta...i wszędzie mnisi Biggrin

Cudnie wyglądasz, no laska pierwsza klasa Yes 3

dzięki Pumcia Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap