--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dotarłam.....ale bosko....czy to Amsterdam ?

no niezle z tymi walichami Sorry 2

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu...hotelik zieloniutki-taki klimatyczny....i pokoik z wyjsciem do basenu Yahoo cudo......

A tych piwek-to pawiem szczerze-jak na lekarstwo Biggrin na odwyk tam pojechałaś?

No i takie miłe spotkanie na lotnisku.....Preved

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, ale dlaczego tu nie przybywa relacji i zdjęc??

Bea

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Bea37 :

Pumcia, ale dlaczego tu nie przybywa relacji i zdjęc??

Pumi wciąż cycki moczy i przestać nie potrafi Blum 3

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zelku....Tak Amsterdam....... piwek było dość....po jednym padłam.....a reszta to dla Was była... Drinks

Poniewaz juz chyba wymoczylam się w tym basenie za wszystkie czasy......... no to.......dzisiaj ...znów moczenie Mosking mały spacer po hotelu....bo byliśmy tam tylko 4 noce i więcej Was atrakcjami basenowymi tak bardzo męczyc nie będę

ale jeszcze basen...... bo był jednym z ładniejszych w Taj......

Najlepsza miejscówka na świecie........

Nawet "swoją" palemke znalazłam.....może nie tak spektakularna jak Holi na Cayo ...ale tez niezła

a to typ pokoju....kt.orego nie chciałam dostac.....i o ktory wykłócałam się z bookingiem...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

I dalej moczę....... Hi Hi Lol

Witam niewitanych.......zawsze się boję się że kogos pominę...... Kiwi,Momi,Lenuś,Kati,Bepi,Anulka,Dziubek,Julka,Żelek, Mara... no i męska reprezentacja Lord Biggrin witam  ....... z innymi witałam się wczoraj Smile

juz wychodzimy z basenu....plan na dzisiaj mamy taki.....ze nie chce nam się jechac do centrum.....postanawiamy szukac czegoś w okolicy

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Pumka ,basen naprawdę mioooodziuchno Pleasantry .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wychodzimy z hotelu fajne miejsce widzimy po lewej stronie... bedzie o nim pożniej...ale mamy wyjsc i rozejrzec się po okolicy....no to idziemy.....

Okolica taka bardziej rozwojowa.......

idziemy dalej do głównej drogi i widzimy przed nami wielki parking jakiegos supermarketu.....oj nie to nas nie interesuje....tylko gdzie teraz Scratch one-s head w lewo, czy w prawo ....idziemy w prawo (mój wybor) na drodze stoi jeszcze jakis dmuchaniec...który koniecznie chce nas skierowac w prawo ...nic z tego idziemy juz prosto

Idziemy i wychodzimy na plac...na którym własnie rozkładaja sie stragany z jedzeniem, tajksie ciucholandy, ubrania  czyli mydło i powidło ....ja szczęśliwa bo to zupełnie nie turystyczne miejsce..... taki wieczorny bazarek dla miejscowych......

No to teraz pora na tajskie specjały.....przyznam że troche inne niż w dotychczas odwiedzanych przeze mnie miejscach

stoliczek przy którym W...bedzie konsumował zaraz zupke.....

Ta pani juz swoja zajada

wspomniana zupka....... szału nie było

ulubione Mango Sticky Rice

A to była moja kolacja.....zjedzona na krawęzniku......fotek brak....bo paluchami trzeba było szamac

Smaki do wyboru, do koloru

a to jadłam.....ale nie pytajcie co to było

nie było żadnych nazw w języku angielskim Unknw

Na deser moje ciasto na wynos.....z marchewka i świeżymi wiórkami kokosowymi

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No to najedzeni......wieczorem pójdziemy zobaczyc co słychac po lewej stronie hotelu

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

KYahooiwi...oj tak.....basen był cudny....mało ludzi, cisza, cykady i ptaszki......  bosko

Strony

Wyszukaj w trip4cheap