--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Chiang Mai - na tropie świątyn i słoni.....tygrysków nie było- 2014

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pum,Ty tak sobie nie żartuj z tymi wężami  Acute

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karisssko.....na mój widok co prawda wszystkie czmychały,..... Lol  ale wiesz....w krzaczory nie zaglądałam Wink

Zelku tak to knajpka.....bardzo fajna...trochę trudno mi wytłumaczyc gdzie ona była.... bo to te terminale ...ale myślę ze na nia wejdziesz Smile

Julka......no w pierwszy dzien na naszym tarasiku była taka duza , piekna jaszczurka....wygrzewała się w słonku....a potem zniknęla..chociaz w następne dni słonko tez było.... moze ja coś zjadło Cray 2

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Pumciu , rewelacja ...... a hotel może być Biggrin

melduję się jako drugi ..... i chyba się nie pomyliłem

Taj - 8 raz , to jest coś Smile z drugiej strony , tam jest tak różnie

w zależności od regionu , że dziwić nie powinno

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witam Wojtku ..... dokładnie tak..... nawet typy urody tajskiej inne, nie mówiąc o potrawach.....ale o tym troszkę póżniej... ...a i nie widziałam tam ani jednego...lady-boya.....za to duzo takich tajskich hipissów...... napisze o tym jak dotrzemy do Old City Smile

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

anusia :

julka2:

puma:

Bea...pod drzwiami...węże się czaiły Mosking

poważnie???? Shok

Nasza Pumcia to ma poczucie humoru ROFL ROFL

no nie mogę z Wami ROFL

malaria (nieaktywny)
Obrazek użytkownika malaria

Ja to ciekawa jestem jak może smakować ryż z mango. No ni huhu mi to nie pasuje Biggrin 

Pokój z dostępem do basenu..........echhhhhhhh istny koszmar Blum 3

Pumcia powiedz mi czy warto kupić tajską kartę do tel. żeby dzwonić do domu. Gdzieś już pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział Cray 2

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anulko smakuje bosko ...bo ten ryz jest polewany mleczkiem kokosowym....choc ryz jest lekko slony...to niebo w gebie Yahoo

co do karty nie pomogę....bo ja na wczasach z telefonów nie korzystam....z bliskimi kontaktuję się przez FB.....

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Puma widzę że dużo było mniamów Blum 3 Biggrin

Hotel rewelka,ja bym też wykłucała się,jeśli by zapłaciła wejście do basenu z pokoju,a dali by mi pokój z którego musiała bym nie schodzić,a skakać do wodu Dash 1 w końcu zapłaciłaś za to.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

anulka82503 :

Ja to ciekawa jestem jak może smakować ryż z mango. No ni huhu mi to nie pasuje Biggrin 

Pokój z dostępem do basenu..........echhhhhhhh istny koszmar Blum 3

Pumcia powiedz mi czy warto kupić tajską kartę do tel. żeby dzwonić do domu. Gdzieś już pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział Cray 2

 

Anulka na lotnisku w Taj(Phuket) karty tel.dają za darmo.Wzięłam 2 sztuki,ale z nich nie skorzystałam,zostawiłam w hotelu pokojówką.Co prawda tam suma jest nie wielka,ale zawsze coś.

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumi na tej focie z palmą jak Jane z Tarzana Yahoo Yahoo

i dobrze, że wywalczyłas ten "niski" pokój I-m so happy bo co to za dostep do basenu jak po mertowym murze trzaba się wskrobywać Nea

wkurzajace jest tylko jak próbuję oszukać i, że trzeba zawsze pilnowac swojego Dash 1

Strony

Wyszukaj w trip4cheap