--------------------

____________________

 

 

 



Tajlandia & Kambodza ( styczeń 2013 )

69 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
melleczka
Obrazek użytkownika melleczka
Offline
Ostatnio: 10 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

Dzięki za wszystkie informacje:*

Tajlandia - Kambodża
24.01.2014 - 14.02.2014

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Drinks

Majka
Obrazek użytkownika Majka
Offline
Ostatnio: 5 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 16 wrz 2013

Peg i ja dziękuję za wszystkie informacje Biggrin my też planujemy jechać pociągiem do Kambodży

...bardzo szczegółowa relacja,super!

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzięki Majka Biggrin

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Hej Peg. Czemu mnie tu jeszcze nie było ???. Ale już jestem , nadrobilam. Super relacja. Do tej pory Taj mnie też nie bardzo pociągała, ale w Twojej relacji bardzo mi sie podoba. No i Kambodża oczywiście. Rozumiem, ze byliście bez dzieci ? 

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Hej Makono. Najważniejsze, że już dotarłaś Drinks

Bardzo się cieszę, że moja relacja przyczyniła się do tego abyś polubiła Taj Biggrin  tym bardziej, że i mnie wcześniej wcale nie interesowała Fool  A teraz jestem nią zauroczona i w każdej chwili mogłabym tam wrócić Man in love i napewno to zrobię Yahoo chociaż jeszcz nie wiem kiedy bo jest tyle fascynujących miejsc do zobaczenia na świecie Shok 

Tak, dobrze myślisz, że byliśmy  sami Blush wiem, że dużo osób jeździ w takie egzotyczne miesjca z dzieciakami ale ja sobie tego nie wyobażam, żeby zabierać małe dzieci na taki wyjazd. Z nimi to ja mogę po Europie jeździć, a nie w egzotykę zabieraćDash 1

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Peg :

Tak, dobrze myślisz, że byliśmy  sami Blush wiem, że dużo osób jeździ w takie egzotyczne miesjca z dzieciakami ale ja sobie tego nie wyobażam, żeby zabierać małe dzieci na taki wyjazd. Z nimi to ja mogę po Europie jeździć, a nie w egzotykę zabieraćDash 1

Dokładnie tak samo myślę, póki małe można je po Europie przegonić (co jak widzialaś uskuteczniam :-)), ale w takie dalsze destynacje cały czas bym drżała o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Poza tym myślę, że to nie bylby ani wypoczynek dla nich ani dla nas. I zwiedzac byłoby trudniej.

Męża ciągnie do Azji - musze mu pokazać Twoje fotki .

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Makono :

Dokładnie tak samo myślę, póki małe można je po Europie przegonić (co jak widzialaś uskuteczniam :-)), ale w takie dalsze destynacje cały czas bym drżała o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Poza tym myślę, że to nie bylby ani wypoczynek dla nich ani dla nas. I zwiedzac byłoby trudniej.

Jak byś czytała w moich myślach Drinks

Skoro męża ciągnie do Azji to koniecznie musicie się wybrać Yes 3 Napewno wrócicie MEGA zadowoleni Yahoo

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Drinks Peg mąż już się zainteresował i w wolnej chwili relację przeczyta. Problem jaki my mamy to taki, że maks na 8 dni możemy gdzieś sami lecieć - któtko bardzo na dalekie wyprawy :-(. Co prawda w Chinach byliśmy a teraz w planach Dominiczka ale tak chociaż 11-12 dni by się przydało.

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Fakt 8 dni trochę mało na Taj Sorry 2 Ale chyba lepsze to niż nic Blush

Pewnie chodzi o dzieci, problem żeby je na tyle dziadkom podesłać Pleasantry Znam ten ból Sorry 2 My też o mało do Taj nie pojechaliśmy ale jakoś na szczęście dało radę Yahoo  Teraz czhodzi mi po głowie Peru ale problem z dziećmi bo chcieli byśmy znowu na 2 tygodzie Smile Tylko nie wiem czy uda mi się kolejny raz dziadków namówić Pardon

Strony

Wyszukaj w trip4cheap