USA - blogi, relacje, ciekawe strony czyli wszystko co trzeba wiedzieć o Stanach Zjednoczonych

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
USA - blogi, relacje, ciekawe strony czyli wszystko co trzeba wiedzieć o Stanach Zjednoczonych

 

USA - blogi, relacje i inne przydatne strony - Stany Zjednoczone


Relacje z wyjazdów naszych forumowiczów dotyczących USA są wszystkie w dziale z relacjami czyli: Relacje USA - Stany Zjednoczone


Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy tylko w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Poniżej jest więc spis relacji, które również dotyczyły Stanów Zjednoczonych, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

 

Spis relacji dotyczących również USA:

 

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale dotyczącym również USA, wystarczy się skontaktować podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz linkę do strony gdzie powinna się znaleźć dodatkowa linka (kontakt na priv lub przez formularz kontaktowy).

 

Linki do innych wartościowych stron internetowych dotyczących USA:

  • Miejsce na linki, bazę pożytecznych stron gdy wyjeżdżamy do USA (jeśli masz jakieś wartościowe strony to można je podesłać na priv lub poprzez formularz kontaktowy z krótką informacją czego dotyczy strona)
  • To miejsce czeka na linkę do Twojego np. ciekawego bloga z relacją z USA

 

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chętnie podzielą się linką do swojego np. bloga z relacją o USA również prosimy o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o wspomnienie o nas na swojej stronie wraz z linką do portalu.

UWAGA! Proszę o podsyłanie tylko ciekawych linek, bo spis ten ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie wartościowe strony dotyczące danego kraju. Nie będziemy tutaj zamieszczać odnośników do stron, których celem jest tylko nachalna reklama lub takich bez wartościowych treści.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyszukaj w trip4cheap