Włochy - blogi, relacje, ciekawe strony

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 2 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Włochy - blogi, relacje, ciekawe strony

Relacje z wyjazdów naszych forumowiczów dotyczących Włoch są wszystkie w dziale z relacjami czyli: Relacje Włochy

Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy tylko w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Poniżej znajduje się spis relacji, które również dotyczyły Włoch, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

 

Spis relacji dotyczących Włoch:

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale w jakiejś częsci poświęconej również Włochom wystarczy się skontaktować (na priv > PW) podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz dodatkowy kraj, którego również dotyczy relacja.

 

Linki do innych wartościowych stron dotyczących Włoch:

  • http://www.wdolomitach.pl - bardzo ciekawy serwis o Dolomitach dla fanów górskich wędrówek
  • Wenecja marinika
  • Toskania i nie tylko...(marinika)
  • Miejsce na linki, bazę pożytecznych stron dotyczących Włoch (jeśli masz jakieś wartościowe strony to można je podesłać na priv lub poprzez formularz kontaktowy. Z góry dziękuję wszystkim za materiały, z których wszyscy będziemy korzystać)

 

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chętnie podzielą się linką do swojego np. bloga z relacją o Włoszech prosimy o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o jakąś informację o nas z linką do portalu na swojej stronie.

UWAGA! Proszę o podsyłanie tylko ciekawych linek, bo spis ten ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie wartościowe strony dotyczące danego kraju. Nie będziemy tutaj zamieszczać odnośników do stron, których celem jest tylko reklama i nie mają kompletnie użytecznych treści.

 

Wyszukaj w trip4cheap