--------------------

____________________

 

 

 



Zające we Włoszech- Frascati, Castel Gandolfo i Tivoli- wrzesień 2014

95 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asisko
Obrazek użytkownika Asisko
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 lut 2015

Zając.... zakaz fotografowania....Acute  hahaha ROFL

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 6 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Zajączku, fajne okolice pokazujesz!!! Jeszcze w tym rejonie nie byłam, a w ogóle to już się stęskniłam za piękną Italią. U mnie ciągle te greckie wysepki....

Trzeba coś pokombinować na przyszły rok!!!!

Mariola

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Strasznie małe cycki miała ta Wenus .....Pleasantry 

Lody o smaku gorzkiej czekolady.....teraz mam powód, żeby do Tivoli zawitać, no dobra.....jeden z powodów:)

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Asiu no zakaz był Crazy i w niektórych miescach faktycznie mocno pilnowali, ale .....................Yahoo

apisku, mam nadzieję, że kolejne zdjęcia jeszcze bardziej zachęcą. Ja zakochałam się w pałacowym ogrodzie i jak tylko będzie okazja to wracam na nocne zwiedzanie Yahoo

momito no ja pierdziu Ty nie patrz na cycki Venus, ja za niedługo mam coś dla  kobitek Dance 3 zdradzę tylko, że ideał Yahoo . Zaręczam, że na lody pojedziesz, bo jak tu nie zaliczyć idealnego smaku i idealnego ................. Yahoo.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Pałac zwiedzony, przed nami najpiękniejsze, najbardziej romantyczne i tajemnicze renesansowe ogrody Włoch Yahoo. Zacienionymi alejkami będziemy spacerowali po połączonych schodami tarasach. Zewsząd bedzie płynęła woda, a szum fontann podkreśli magiczną tajemniczą atmosferę miejsca. Po drodze co jakiś czas zaskoczą nas też wprawdzie sztuczne, ale niezwykle ciekawe groty poukrywane w różnych zakątkach ogrodu. No to zaczynamy spacer

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Asisko
Obrazek użytkownika Asisko
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 lut 2015

Zajączku! Ale z Ciebie laska!!! Nogi do nieba! Wacko

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

 Asiu Blush

Wszystkie fontanny, jeziorka i sadzawki zasilane są wodą z rzeki Aniene. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego podziemnego systemu kanalów i kanalików dostarczających wodę do wszystkich miejsc, ale musi to być sztuka inżynierii na najwyższym poziomie, jakim mistrzem trzeba być, żeby stworzyć podziemno-naziemny system kanałów i rur dzięki którmu przepływająca w fontannie woda wydaje dźwięki podobne do dźwięków grających organów . I tu ważne info, wspomniana fontanna gra co dwie godziny. Warto zapytać przy zakupie biletu, o której godzinie jest nalbliższy koncert, bo nie można ominąc tego widowiska. My mamy jeszcze sporo czasu (ponad godzinę, bo zbyt długo zwiedzaliśmy pałac) więc przejdziemy się po ogrodzie i zobaczymy fontannę to Bicchierone (Wielki Kielich) – dzieło Berniniego z wodospadami, potem kompleks wodny Cento Fontane -czyli szpaler stu fontann porośniętych bujną zielenią, następnie fontannę Neptuna, Artemidy Efeskiej, fontannę Owalną, fontannę Smoków, Prozerpiny oraz fontannę Rometta położoną na skraju tarasu i wiele wiele innych.

 do każdej fontanny powinno się wracać, bo teraz nie ma wody, a za chwilę będzie. Strumien raz płynie do góry, za chwilę się rozpryskuje, oj długo można zwiedzać ogrody Biggrin

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nooo, już mi sie podobają te ogrody Good

No trip no life

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nelciu najpiękniejsze dopiero będzie *biggrin*. Nie wiem co jest w tym ogrodzie, ale opisując go odkrywam nowe miejsca i emocje, hym Lukrecja Borgia chyba też tam mieszała *crazy*.

To tylko perę widoczków z Cento Fontane, jeszcze tam wrócę Yahoo

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

ech.. Włochy to ja mogę zawsze i o każdej porze Biggrin

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap