--------------------

____________________

 

 

 



Gran Canaria - babski tydzień listopad 2012

80 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

karisss :

Nelciu do Puerto de Mogan pojechałyśmy po 20,na sam koniec, bo wcześniej nie miałyśmy czasu. Było ciemno i bardzo ładnie,ale co najlepsze...mamy 2 zdjęcia , bo tylko 1 zabrała aparat i to wyczerpany !! Pierdoły Biggrin . Żałowałyśmy,że nie byłysmy tam w dzień,bo miasteczko śliczne, taka troszkę "Wenecja", te kanały,mostki,knajpki obok, bardzo klimatycznie.

Mi tez się bardzo miasteczko podobało,ale ja z koleii byłam za dnia, więc chetnie zobaczę wasze fotki nocne  Smile .

Wg mnie to spicetki przy was totalnie wysiadają  Pleasantry

No trip no life

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia ja mam dosłownie 2 zdjęcia byle jakiej jakości,dodam je oczywiście,ale fajnie jakbyś dorzuciła kilka swoich robionych w dzień Wink

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kariss,  jasne poszukam tych fotek  Smile . Jak dojdziesz to tej hiszpanskiej "Wenecji" , to dodam do twoich , jesli będą takie nadające sie pod katem jakości.. *biggrin*.. juz dawno do nich nie zaglądałam

No trip no life

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kari...ale Wy tam piekna pogode miałyscie.....Smile  listopad,,,,a ile stopni było?

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

Kari...jakbym przechodził obok kantoru to wrzuciłbym Ci do tego kubeczka ojro ROFLBiggrin Mosking

tattoo konkretos Dance 4

fotki Good Air kiss

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Shadowman :

Kari...jakbym przechodził obok kantoru to wrzuciłbym Ci do tego kubeczka ojro ROFLBiggrin Mosking

osz Ty Hapoluchu ...... Aggressive ROFL  Air kiss

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia6555 :

Kari...ale Wy tam piekna pogode miałyscie.....Smile  listopad,,,,a ile stopni było?

Kasiu właśnie pogoda byla bardzo w kratkę , wiał bardzo czesto silny wiatr i nie dało rady uleżec na plaży. Jak później będą zdjęcia z Jeep Safari,gdzie pojechaliśmy w góry,to było cholernie ziiiimno. Padało kilka razy-tubylcy mówili,że mamy pecha bo deszcz tam to rzadkość . Tak ogólnie to średnio 25 st w ciągu dnia (oczywiście wtedy w słoneczku było cieplej,tylko ten cholerny wiatr,który czesto dawał czadu wrr) i z 17 w nocy. Najpiękniejsza pogoda była w ten dzień,kiedy byłyśmy w aquaparku,termometry wskazywały 30st (widac na którymś zdjęciu na początku) i było zero wiatru, widać też na fotce z Sangrią,że siedzimy na luziku na plaży. Za to jak będą fotki z wydm to najadłyśmy się po 5 kg piasku Wacko w trakcie focenia Biggrin

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Karis, ten wątek to jest miód na moje nerwowe życie, wielbię Cię za podjęcie wątku i NIE pozwalam Ci go kończyćSecret Mam nadzieję,że z pomocą INNYCH będzie trwał do końca swiata.

Ale po kolei:Music 2

1. Laski z Was niemożebneAir kissBiggrinLol Piękne dziewczyny, piękne plenery, piękna przygoda!!!

2. Gloria Palace Amadores to moje marzenie od lat, pewnie takie pozostanie, bo cena dla mnie zupełnie niedostepnaFool

3. Playa De Amadores pięknie się zmieniła, rozwinęła, ukształtowała, też mam fajne wspomnienia z tego miejsca.

4. MUSISZ wracać na GC, bo za krótko byłaś w Puerto De MoganCrazy Dla Mnie to najciekawsze miejsce na wyspie, podczas tygodniowego pobytu ( ach też wtedy byłam młodaDash 1) byłyśmy codziennieKiss 2

5. Ja też muszę bo Teroru i innych miejsc nie zaliczyłam.

6. Jak się zmuszę, to poskanuję zdjęcia sprzed 12 lat i wstawię,żebyś miała porównanie.

7. Swoich fot nie wstawię bo wstydSorry 2

8. Czekam na więcej.

Pomożecie???? PomożemyClapping

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Karis, zapomniałam dodać,że wtedy też był babski wypad, trzy jeszcze (wtedy) trzydziestolatki, zachwycone i zadowolone. To był mój pierwszy wyjazd bez rodziny, pierwszy lot samolotem, pierwszy organizowany wyjazd. Gorące wspomnienia są do dzisiaj. Hotelu już nie ma a byłam z BP Fischer które niestety zaliczyło wielki zgon. Leciałyśmy na ALL nie mając zielonego pojęcia co owa formuła oznacza, nie było internetu, poszukiwań, przygotowań ale wspomnienia do dzisiaj smakowite!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerszczyku Air kiss dzięki ogromiaste i cieszę się,że dzięki mnie wracasz do wspaniałych wspomnień Biggrin

jedziemy do klimatycznego miasteczka Teror

Strony

Wyszukaj w trip4cheap