--------------------

____________________

 

 

 



Gran Canaria - babski tydzień listopad 2012

80 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karisku dla mnie GC to były najlepsze wczasy Biggrin  byłam w miejscowości obok Puerto de Mogan było to tyle kg temu że zapomniałam nazwy Sorry 2  pamiętam że pieszo chodzilismy na Amadores a te hotele dopiero w budowie były...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

rusza...rusza...Kasik...To Ty tam ze swoim w tym pontonie?

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a kogo Ty tam w pontonie widzisz?? Shok  ja tylko na krześle widzę faceta co nogą rusza............ Boshe no chyba coś ze mną nie tak Shok  jak fotka może się ruszać?? Dash 1

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasik364 :

a kogo Ty tam w pontonie widzisz?? Shok  ja tylko na krześle widzę faceta co nogą rusza............ Boshe no chyba coś ze mną nie tak Shok  jak fotka może się ruszać?? Dash 1

No Kasik.....własnie nikogo nie widze-dobrze sie ukryliście...a fotka rzeczywiescie sie rusza.....to tak jak te moje z Malediwów

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

haha nie zauważyłam,bo to SERIA zdjęć była robiona akurat i nie wiedziałam,że tak sie wklei śmiesznie Biggrin

Momiś ,Kasia dzięki  Mosking , ze Spice Girls to śmiesznie było,bo to kilka osób w różnych miejscach krzyczało " Hi Spice Girls ! " ROFL

Kasik może Playa Taurito ?

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

świetne foty grupowe I-m so happyI-m so happy a jedna z blondynek była też w Taj?

Kasik, Kasia chyba myślała, że jesteś pod pontonem dlatego on raz w górę, raz w dół Biggrin

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no to jedziemy na wycieczkę Jeep Safari, koszt ok.35 eur, autobusem musiałyśmy dojechać do maspalomas i tam ruszała wycieczka. Przewidziany był punkt widokowy, z którego fajnie widać teneryfę (niestety pogoda nie pozwoliła Sad ), przejażdzka na wielbłądach, z czego nie skorzystałyśmy, jak zobaczyłyśmy jak to wygląda, a na dodatek kropiło. Na wielbłądzie były wielkie siedziska takie nie jak w Egiptowie,tylko stalowe i jedna osoba siedziała po lewej,druga po prawej. Fuj biedne wielbłądki. Sama wycieczka super widokowo,ale pogoda nam nie dopisała,wypiździło nas, szczególnie,że zapomniałam długich spodni Dash 1

pan KAMERA MEN Biggrin

mango& papaja mniam

lunchyk

no i wieczorem....ostatnie bale Dance 4

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzioby125 :

świetne foty grupowe I-m so happyI-m so happy a jedna z blondynek była też w Taj?

Kasik, Kasia chyba myślała, że jesteś pod pontonem dlatego on raz w górę, raz w dół Biggrin

Osz Ty mój spostrzegawczy DZióbku - była była Wink

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

super fotki wyszły przez te chmurki i jaka tęcza Shok super Clapping

a ostatnie foto YahooYahoo co za laski Yahoo

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

następnego dnia, spacer na wydmy

KU PRZYGODZIE ! Yahoo  Mosking

z paluchem,ale lubię to zdjęcie Biggrin

zejście na plażę przy hotelu

Strony

Wyszukaj w trip4cheap