--------------------

____________________

 

 

 



Gran Canaria - babski tydzień listopad 2012

80 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 28 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kariss, super te ostatnie zdjecia  z tęczą   SmileGood

No trip no life

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jednop z centrów handlowych, był koniec listopada,więc ozdoby świąteczne się pokazały Wink

Filety ze śledzia Biggrin

i woda DEBIL Biggrin

i żegnamy GC Sad

To były najśmieszniejsze wakacje mojego życia Biggrin os smiechu zakwasy się robiły Biggrin . Polecam każdemu GC, bez wgzlędu na wiek,ma wiele do zaoferowania, a tydzień to za mało. Następnym razem odpuściłabym aquapark-był słabiutki. Na pewno odwiedziłabym Puerto de Mogan w dzień i samochód wypożyczyła na 3 dni, a nie na 1 . Lubię Kanarki, są idealne na stosunkowo tani wypad, gdy w PL już pizga niesamowicie, a tam jest cieplutko cały rok. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Co prawda "Pamiętniki z wakacji" nie zostały nakręcone (podejrzewano nas o to przed wyjazdem ) Mosking , ale było Yahoo . Wiecie co jeszcze mnie zdziwiło, wiele osób,które poznawałyśmy z innych krajów, szczególnie Skandynawowie, po pierwszym pytaniu skąd jesteśmy i naszej odpowiedzi,że z PL,padało AUTOMATYCZNIE pytanie,czy przyjechałyśmy do pracy, nasza odpowiedź,że nie na wakacje i wiecie jakie było kolejne pytanie i to nie jedna,nie dwie, a minimum z 8 różnych osób tak pytało "to w takim razie mieszkacie w Angli???? Eh....

Dzięki za zainteresowanie Air kiss

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

super Karisko Good  Kiss 2  wspomnienia ożyły.. piekne wspomnienia Angel  jak byliśmy na Lanzarote to w przyhotelowym Sparze pracowała młodziutka Polka Smile

a więc  za polskie Spice Girl  DrinksDrinksDrinks

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Super relacja Good Nie myślałam, że pod koniec listopada jest tam tak ciepło. Dobrze wiedzieć, bo w przyszłym roku też mam urlop w listopadzie i pomyślę nad tym kierunkiem wakacji.

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dzięki kasik, julka Air kiss  ,co dziwne Kanaryjczycy mówili,że w styczniu czy lutym pogoda bywa jeszcze ładniejsza Biggrin , julka jeszcze południe teneryfy jest suche i cieplutkie, opiszę też w kolejnej relacji,tylko zdjęcia mam słabe pstrykane domofonem Bomb

Carmi
Obrazek użytkownika Carmi
Offline
Ostatnio: 8 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 10 wrz 2013

karissko super relacja, fajne widoki, cudowna tęcza i przede wszystkim super babki!

Aż nabrałam ochoty na babski wypad Biggrin

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Karissek za Supermena Yahoo widać po fotach, że kopytko jak mawia Kasik było na całego Dance 4Dance 4Dance 4

szkoda, że tydzień tak szybko zleciał, super relacja DrinksDrinks dzięki za dobrą zabawę Drinks

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

karisss :

dzięki kasik, julka Air kiss  ,co dziwne Kanaryjczycy mówili,że w styczniu czy lutym pogoda bywa jeszcze ładniejsza Biggrin , julka jeszcze południe teneryfy jest suche i cieplutkie, opiszę też w kolejnej relacji,tylko zdjęcia mam słabe pstrykane domofonem Bomb

fajnie, to będę czekać na kolejną relację Smile a zdjęciami się nie przejmuj tylko wklejaj jak najwięcej Smile 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Tonder :

karisss:

dzięki kasik, julka Air kiss  ,co dziwne Kanaryjczycy mówili,że w styczniu czy lutym pogoda bywa jeszcze ładniejsza Biggrin , julka jeszcze południe teneryfy jest suche i cieplutkie, opiszę też w kolejnej relacji,tylko zdjęcia mam słabe pstrykane domofonem Bomb

ja bylem w lutym tego roku na GC bylo codziennie w okolicach 25-27 stopni w nocy za ok 17-19 Wink 

To czekamy na relacje!!!

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

no ale zdjęcia mogłyby być bardzo ciekawe Dance 4

Strony

Wyszukaj w trip4cheap