Tajlandia - blogi, relacje, ciekawe strony o Tajlandii

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 3 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Tajlandia - blogi, relacje, ciekawe strony o Tajlandii

Tajlandia - blogi, relacje i inne przydatne strony

Osoby wybierające się do Tajlandii proszę o zapoznanie się najpierw z tematem Dzikie "oswojone" zwierzęta na wakacjach - warto się zastanowić na jakie atrakcje tam warto się zdecydować, jakie odpuścić lub kupić tam gdzie nie robi się krzywdy zwierzętom.

Relacje z wyjazdów naszych forumowiczów dotyczących Tajlandii są wszystkie w dziale z relacjami czyli: Relacje Tajlandia

Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy tylko w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Poniżej jest więc spis relacji, które również dotyczyły Tajlandii, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

Spis relacji dotyczących również Tajlandii:

  • Miejsce na linke do relacji o Tajlandii znajdującą się w innej kategorii forum Smile

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale dotyczącym również Tajlandii wystarczy się skontaktować (na priv > PW) podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz dodatkowy kraj, którego również dotyczy relacja.

Linki do innych wartościowych stron dotyczących Tajlandii:

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chętnie podzielą się linką do swojego np. bloga z relacją o Tajlandii prosimy o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o jakąś informację o nas z linką do portalu na swojej stronie.

UWAGA! Proszę o podsyłanie tylko ciekawych linek, bo spis ten ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie wartościowe strony dotyczące danego kraju. Nie będziemy tutaj zamieszczać odnośników do stron, których celem jest tylko reklama lub które nie mają kompletnie wartościowych treści.

Wyszukaj w trip4cheap

Ankieta

Ulubiony sposób spędzania wakacji w podrózy?