--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Tunezji - 2006

32 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Niedaleko naszego hotelu była stacja kolejowa, wybraliśmy sie tam na rozpoznanie, bo w planach było żeby wybrać sie pociągiem do Sousse, Port el Kantoui....... niestety .......plany pokrzyzowała........ale o tym troche potem Stop

W drodze na stacje towarzyszyło nam stadko kóz...... przyznam że ja bardzo lubie te zwierzęta Dance 4

To były tunezyjskie kozy, a teraz tunezyjskie koleje....... ten pociąg pojechał bez nas

i przyznam ze nie prezentowały sie one najlepiej Shok

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jak juz pisałam.....plany wycieczki pociągiem pokrzyżowało...moje zatrucie pokarmowe.....niestety tak mam ze choćbym nie wiem jak uważała, myła żeby wodą butelkowaną, nie jadła rzeczy z majonezem, surowych warzyw .....to zawsze i tak jestem chora..... za siebie i za W...... który nigdy nie choruje. Zatrucie niestety okazało się dość poważne *unknw*zarówno biegunka , jak i wymioty , a za 3 dni w planach była 2 dniowa Sahara, więc chcąc nie chcac trzeba było działac ..... jedynym sensownym wyjsciem była wizyta lekarza . Lekarz zaordynował mi 2 zastrzyki, tabletki , dieta i za 3 dni byłam jak nowa Diablo

dobrze że w ramach leczenia miałam zalecone kąpiele w morzu......jako naturalny "antiseptic" Yahoo

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja wracałam do zdrowia ......a W...postanowił polatac ......

Kibice

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jeszcze kilka fotek z wieczornych animacji........ byliśmy tylko raz...... generalnie nic specjalnego...... Pardon

Jak już wyzdrowieję........jedziemy na pustynie Yahoo

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

To czekam na pustynie......Ale Ty Pumcia tam czekoladka jesteś.....Smile

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

JestemBiggrin

Puma, Ty jak tunezyjska bogini wyglądasz a nie europejka. Nie masz przypadkiem afrykańskich korzeni???Man in love

Ja swoje dwa pobyty w Tunezji też ciepło wspominam aczkolwiek podczas pierwszego, dwutygodniowego pobytu przez 7 dni nie wychodziłm poza hotel z powodów wiadomychBomb

Podczas wyprawy w 2009 żarłam wszystko i na potęgę i nie było mi nic. Ot taki los...

Pisz pisz i ciesz serca nasz. Pozdrowienia!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

A jeszcze tak a propos tych hotelowych animacji w Tunezji, Turcji czy Egipcie, to te tańce brzucha i inne najczęściej uskuteczniają Polski i Rosjanki, Moja Przyjaciółka, tancerka zespołu "Mazowsze" trzy lata pracowała w Tunezji i Cyprze jako "ichniejsza" tancerka:)

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zgadza sie Swierszczyku......brzuchy najczesciej eksponuja Rosjanki....... Wink a co do korzeni....... nic mi nie wiadomo Unknw Kasiu i tak nic nie przebije Twojej samodzielnej wyprawy na pustynie........ ale i tak wycieczka byla rewelacyjna Good 

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dotarłem do relacji. Biggrin

Czytam, oglądam i czekam na cd bo relacja super. Good

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia Ty czorna jestes GoodWink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap