--------------------

____________________

 

 

 



Puma w wiecznym a może wietrznym mieście - Rzym 2014

190 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Pumciu , landshafcik bardzo ładny , oglądając relację to chyba , z Gallerii Nazionale Biggrin

ale tak już na poważnie , to zrobiliście bardzo ładne zdjęcia widoczków toskańskich

czekam na więcej

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Uciekamy stąd najprędzej jak się da, zreszta ja na plażowanie nie byłam nastawiona

W Ostii Antica znajduje się zamek papieża Juliusz II..... niestety zostawiamy go na koniec co jak się okazało było dużym błędem.

Zaczynamy więc zwiedzanie strefy archeologicznej , bilet wstępu 12 euro/os i co najważniejsze jest w zasadzie całkiem pusto a ja mogę się napawać przepięknymi widokami

Odkryto tu forum, bazylikę, spichrze, domy mieszkalne, liczne portyki, amfiteatr z 12 r. p.n.e., a nawet kurię. Warto zwiedzić kompleks łaźni cesarskich, termy Neptuna z zachowanymi do dzisiaj mozaikami, a także kilka świątyń: Romy i Augusta, Kybele, Ceres, Triady Kapitolińskiej czy Mitry. Interesującymi miejscami są też forum oraz termopilia, które pełniły rolę barów-kawiarenek; ciekawostką tych miejsc są malunki na ścianach, które prezentowały oferowane tam menu. Niestety obejscie dokładnie całego terenu to chyba kilka dni....

w tle moje kochane sosny..... zauroczyły mnie

Przepiekne mozaiki

A tu nie trudno się domyślić co to było za miejsce

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Super te drzewa Good

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

He he ...fakt..... widoczek bardzo ładny ...tfu obrazek bardzo ładny Mosking

Kocham kamole Yahoo

To plan strefy archeologicznej

Widzicie ten wzrok..... he he

Opuszczamy strefę i udajemy si edo zamku i tu ZONK...miałam jednak nosa żeby zacząć zwiedzanie od tego miejsca...okazało sie że w tym dniu odbywała się tam rekonstrukcja turnieju rycerskiego, zwyczajów , strojów z tamtej epoki...niestety gdy tam dotarliśmy okazało się że to już KONIEC......wrrrrrrrr zła byłam

bo coś takiego odbywa się tam tylko 2 razy do roku

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

I tak nasz pobyt w Rzymie dobiegł konca..... następnego dnia rano skoro świt odlatujemy do Katowic.... firma wynajmująca nam apartament w ramach rekompensaty podstawiła nam rano samochód, który odwióżł nas na lotnisko Fiumicino, co było fajnym gratisem, gdyz zaoszczędziło nam nocnej pobudki i transportu na lotnisko metrem i autobusem.

Podsumowując czułam się w Rzymie jak u siebie.... i goraco polecam to miejsce ...chętnie wróce do Toskanii, bo czuję bardzo duży niedosyt tego miejsca.

Dziękuję Tym którzy odwiedzili ze mną Rzym przypominajac sobie znajome miejsca jak i Tym którzy ogladali go ze mną po raz pierwszy.... Mail 1

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

puma :

Moherku, Peg......juz gonię Air kiss

to teraz konkrety..... kto jest głodny

i smakowa poezja....SERY

 

To moje ulubione miejscówki:) ja się stołuje w tych sklepach

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Pumciu, i ja Tobiedziekuje za relacje, chętnie wróciłam do Rzymu (dzięki Tobie na dłużej ńiz tylko jeden dzien) Kiss 3

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Bardzo mi się podobała Twoja relacja. Dziękuję Smile

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 45 minut 6 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, super byla wycieczka Smile ja czuje potrzebe powrotu do Rzymu ,ale nie tylko do miasta,ale i aby zwiedzic piękne inne miejsca, jak to co ponizej *wacko*. Dziekuje za podróż Clapping

No trip no life

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, gdzie byś nie była, to jesteś zajebistą Laską Good

Strony

Wyszukaj w trip4cheap