ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

29347 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 7 godzin 51 minut temu
admin

Dzień dobry,

Asiu, przywiozłam słoneczko . W Wwie od rana niebieskie niebo i ma być dzis całkiem ciepło , bo 14 C

Szkoda,że dopiero po majówce taka pogoda się zrobiła. Wyjatkowo zimny w tym roku weekend majowy był.Kolega  z gór przysłał mi fotkę ze śniegiem i rozpalonym kominkiem w chatce Shok

Co porabialiście przez te 3 dni ? Odpoczeliście ? Spacerowo to za bardzo nie było..Ja nawet wyskoczyłam na starówkę, ale deszcz mnie skutecznie przegonił

Asiu, widzę nowy wpis na odliczance Good gdzie się wybieracie i to aż na 12 dni ? co tam wykombinowałyście z Basią ?

Dziś mija 40 lat od kultowego "Misia" Pamiętacie, lubicie ? ...łubu dubu, łubu  dubu Laugh 1 Macie swój ulubiony cytat? 

Bajka, twoje wymarzone greckie wysepki coraz bliżej ..

Na dobry pocżątek dnia , zapraszam was na kawkę, jaką piłam w sobotę w najstarszym budynku w San Jose czyli w przepięknym teatrze/operze. To Ssun-coffeeamaretto z likierem amaretto , pyszna była . A wspaniałe wnętrze tylko dodawało smaczku. W zasadzie to prawie codziennie w Kostaryce jakaś mała kawka była,ale juz dodatków. Kostaryka słynie z wyśmienitej kawy..kupiłam trochę do domu

Miłego wtorku kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu

Witajcie Kochani, 

ale "piękną" majówkę mieliśmy!!!! no było 30C!!! ( w sobotę 10C, w niedzielę 10C i w poniedziałek 10C Laugh 1 Laugh 1 Laugh 1 ) - ilość wody z nieba przez te 3 dni przeszła wszelkie normy majówkowe! Couple-in-the-rain-smiley ; u mnie majówka była nie wyjazdowa, ale za to towarzyska Party Drinks

Nel, no Witanko Preved Witaj Powrócona! Preved , czekam z utęsknieniem na Twoje leniwce w Relacji Air kiss

Lamia, piekne fotki z cudnej La Gomery zapodałaś  Give heart 2

Asia, ta wrocławska biblioteka faktycznie jak "biała dama" na tle Ostrowa Tumskiego! - jakoś rzeczywiście nie pasuje... Unknw

a Twoja zagadka z niedzieli, to chyba Katedra drezdeńska?, Jorgus ostatnio pokazywał....

dzisiaj już zwykły dzień i pogoda za oknem malinowa, wreszcie świeci porządne słonko i już z samego rana jest znacznie cieplej.... może w końcu powsadzam do ziemii moje dalie? Sun-smilie girl  031 

Miłego Dzionka Wszystkim! Give rose

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 3 godziny 25 minut temu

Tak Piea, to Katedra Drezdeńska. Byłaś w Dreźnie? Z Wrocławia to blisko, ale tylko dwa razy udało mi się być. Ostatnio z Basią we wrześniu 2012 r. – jednodniowa wycieczka szynobusem.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A

Nel jeśli chodzi o odliczankę to  wybieramy się rodzinnie (ja mąż i Basia) do Czerniawy do Kliniki Młodości  (tam gdzie Basia była na jesieni) na ośmiodniowy turnus rehabilitacyjny. Basia pocovidowy, my pierwszy z brzegu. Cena za 8 dni HB z zabiegami to niewiele ponad tysiąc od twarzy. Termin taki jak Basi pasował w pracy. Mamy zamiar pochodzić po górkach i pozaglądać w miejsca, w których nas nie było, lub dawno nie było. Podstawa to czynny relaks.

Może ktoś się pisze do towarzystwa?

Wczoraj wybraliśmy się na dalszy spacer, pojechaliśmy autkiem w północną cześć Wrocławia. Naszym celem był Park Szczytnicki. Aby wydłużyć spacer zaparkowaliśmy po drugiej strony Odry naprzeciwko gmachu głównego Politechniki Wrocławskiej (och przypominają się czasy studenckie). Przeszliśmy wzdłuż Odry i przez Most Zwierzyniecki. Prosto za mostem idzie się do Zoo , a w lewo do Parku Szczytnickiego i Hali Stulecia.

Pochodziliśmy alejkami parku i przez Pergolę.

Na koniec załapaliśmy się na pokaz multimedialnej fontanny.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Good-morning

Dziś jest  ŚRODA

5 MAJA

NAJLEPSZE CYTATY PODRÓŻNICZE: cz. 1 (A-J) • Viola and the World

znak zodiaku: BYK 

Imieniny obchodzą:

GotardIrenaWaldemar

Cały czas w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 198 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek- 161 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 119 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 104 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 86 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 73 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 63 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka- 37 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-28 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -28 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

NOWOŚĆ !  Asia-A i Basia-A -emerycki wypad do Sanatorium-11 dni SPA / Sanatorium / Uzdrowisko Centrum Rehabilitacji CZERNIAWA ZDRÓJ i  Klinika Młodości - opis sanatorium - noclegi Świeradów-Zdrój

Bajka - 10 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Miłego dnia 8

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Dzień dobry,

ciepło dziś, już 14C ,oby i słoneczko dopisały. Czy u was rano tez tak ptaszki wesoło świergolą ?

Piea, uśmiałam się z tych majówkowych 30 C Laugh 1 Rodzinka cię nawiedziła czy balowałaś ze znajomymi ? Dalie w ziemi? A  wiesz, ja miałam troche róznych roslinek w domu do póżniejszej rozsady w ziemi ( brokuły, pomidorki etc) ,ale niestety jak mnie nie było wszystko szlak trafil Diablo a niby rodzinka mówiła, że podlewali.. ech . Może masz ochote na oryginalne  inspiracje ogrodowe ?

Asiu, fajne te pakiety, który wybrałaś dla siebie ? a dla Basi faktycznie idealna ta rehabilitacja tlenowa po przebytym covidzie. Nawet nie wiedziałam,że są takie specjalne kuracje po tej chorobie.

WWie też widać w parkach i w ogóle w mieście dużo tulipanów, pięknie wyglądają takie tulipanowe pola Sun- 5 Muszę, sie tez wybrać do jakiegoś parku, natchnęłaś mnie..

Megi, trzymam kciuki za wstepne plany wyjazdowe do Albani. Rozumiem,że planujecie jechac autem ? Marek już doszedł do siebie ? 

Dana, co słychać u ciebie ? jaka pogoda w UK ?  

Radek, czy obostrzenia w Irlandii zostały trochę poluzowane ? jest trochę "lużniej" ?

Zapraszam was dzis na jajeczne śniadanko na wesoło Crazy

Miłej środy wszystkimSsun-Flower4You

No trip no life

Asia-A

Nel, powiem szczerze, nie pamiętam który pakiet wybraliśmy, każde zabiegi fajne, może Basia podpowie (bo płaciła). Mam nadzieję, że nie rozbiją całego dnia. Oprócz tego można korzystać z siłowni, basenu i sauny. Przyda się wieczorem.

Śniadanko super. Zawsze jestem chętna zjeść coś smacznego i pięknego.

Zaserwuję jeszcze kawusię, pewnie się przyda bo w pracy lepiej być obudzonym na 100%.

Poranna kawusia gify kartki ⋆ Smacznej kawusi życzenia obrazki z napisami

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Ostatnio: 1 godzina 31 minut temu

Szczerze mówiąc, to mam tylko wpisany pakiet leczniczy, bez dokładnego opisu. Na miejscu zobaczymy co i jak Wink

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Ostatnio: 6 godzin 40 minut temu

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

"na wyspie" odpuszczane są pandemiczne obostrzenia ale bardzo rozważnie...

...dla nas najważniejszym będzie zezwolenie na podróżowanie po całej Irlandii,które ma wejść w życie w drugiej połowie maja

na razie,jeździmy po "zaczrowanych lasach" hrabstwa Kildare ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 9 godzin 10 minut temu

Good-morning

Dziś jest CZWARTEK 

6 MAJA

NAJLEPSZE CYTATY PODRÓŻNICZE: cz. 1 (A-J) • Viola and the World

znak zodiaku: BYK 

Imieniny obchodzą:

Izolda, Celestyna, Wilhelm

Cały czas w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 197 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek- 160 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 118 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 103 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 85 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 72 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 62 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka- 36 dni -  rowerowy Hel  

Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-27 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -27 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

NOWOŚĆ !  Asia-A i Basia-A -emerycki wypad do Sanatorium-10 dni SPA / Sanatorium / Uzdrowisko Centrum Rehabilitacji CZERNIAWA ZDRÓJ i  Klinika Młodości - opis sanatorium - noclegi Świeradów-Zdrój

Bajka - 9 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Miłego dnia 8

[/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap