,

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

30192 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 6 minut 17 sekund temu

Super foczka Good

No dziewczyny udanego wyjazdu, byliśmy w Polanicy bardzo dawno temu bodajże 2004 bardzo nam się podobało, ciekawe jak teraz wygląda Pilot

Tak Nelu Bory bardzo Nam przypadły do gustu, teraz byliśmy w Wierzchy pod tleń, a teraz będziemy niewiele dalej na total wieś Gacno Małe. Poza lasami i czystymi dzikimi jeziorami bardzo podobało Nam się brak przynajmniej w tek części borów ucywilizowania, ta mega wolna przestrzeń tylko lasy i łąki kilometrami potem mikro wieś z 10 domów i znów nic tylko natura. Ale te wsie tez takie po staremu niska zabudowa, drewniane plotki, dużo drzew owocowych. Ja nie spędzałam czasu na wsi, ale moj mąż miał rodzinę na wsi, więc wakacje tam i stwierdził że to takie wioski jak pamięta z dzieciństwa.

Poza tym odkryliśmy w końcu takie miejsce które nam odpowiada a jest krotki dojazd czyli można jechać nawet na weekend. Bo mamy 2,5-3 h do tego rejonu. Teraz ten wypad też nie będzie jakiś długi- 5 nocy 

Także pewnie bory jeszcze nie raz będą się u nas pojawiać na odliczance Girl crazy

Pozdrawiam serdecznie i zgłaszam się do zrobienia odliczanki Girl wink

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 3 godziny 14 minut temu

Jesteśmy już w Polanicy . Apartamencik na uboczu, do centrum w dół, za to z powrotem do góry Biggrin Po drodze odwiedziliśmy Bardo i Kłodzko. Pogoda i dzisiejsze wrażenia na plus.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Bajka831

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest WTOREKParty, 14 września 2021r.

Imieniny obchodzą :BernardRoksana, Albert, Szymon

Margerytka - 152 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 136 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Dana - 66 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 29 dni - do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Alamed - 24 dni - Karpackie połoniny jesienią  

NEW ! Bajka- 22 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

Asia - 6 dni - dwa dni służbowo z atrakcjami w Płocku 

Jorguś - 4 dni - Wyspy Jońskie   

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

Margerytka- krótki wypad w Bieszczady ? na pewno się uda Ssun-pedalek

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: dwie opcje - Spitsbergen z kolegą lub Podlasie  z żoną Biggrin

BESTY.pl - Miłego dnia

Bajka831

Miłego poranka i z łóżka wstawanka ROFL

Kto dziś zapoda kawusie a może i jakie ciacho Ssun-coffee

Pozdrawiam słońca życzę

Mam też zagadkę taką słowna związaną z regionem w którym ostatnio byłam - bory tucholskie, kaszuby

Tylko bez patrzenia w net, czy ktoś jadł lub wie co to są RUCHANKI Z FJUTEM???? 

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Ostatnio: 1 godzina 46 minut temu

NIKT NIE CHCE ZGADYWAĆ ZADANYCH ZAGADEK??  Tyle wysp to pewnikiem Indonezja. Ruchanki?? Pewnie jakieś drożdżówki; może pączki z lukrem?? No to teraz moja zgadywanka - gdzie, przed czyją rezydencją spotkamy takiego "portiera"

papuas

Asia-A

Kilka fotek z wczorajszego dniaA to wstawię takie szybkie kolaże (lekko niedoskonale), każdy z innego miata.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 2 godziny 48 minut temu

Howdy y'All ! Hi

jak tam się macie robaczki? 

część z Was wyjechana, inna częśc powrócona, kolejni się szykują do wojaży, a jeszcze inni zapracowani..... a no takie życie Air kiss

Asiu Twoich fotek nie widać u mnie Nea

Papuasowa zagadka sadząc "po budce" i stroju Pana wartownika - to stawiam na Kopenhagę? Pleasantry

Nel, a Ty gdzieś wyjechałaś? czy coś knujesz? Good

wczoraj przeszłam się po ogrodzie kilka minut na moje "grzybobranie" Spiteful i.... poczyniłam duszone w sosie śmietanowym koźlaczki z kilkoma borowikami, lubicie? Tender

ciasteczka to Wam dzisiaj nie zostawię (bo po tych wszystkich pasteis de nata (pasztetach z denata Laugh 1 ) muszę się nieco "odciasteczkować" Biggrin , ale na kawusię oczywiście zapraszam Preved ; mam dla Was dziś taką słodką z muscovado i wciąż "w ostatnich klimatach" - z magnesikowymi łupami: 

a dla tych co nie lubią kawkować może jakieś % ? Biggrin

Miłego dnia wszystkim Ssun-Flower4You

Piea

Bajka831

Asiu ja też nie widzę foto, a piea też pierwszego zdjęcia bodajże z grzybami nie widać 

Ja bardzo lubię takie grzybki Jedzenie i picie 29

Co do ruchanki z fjutem to blisko odgadujesz słowo ruchanki a fjut ktoś ma pomysł cóż może się kryć pod tym???

Miłego dnia u mnie dzisiaj bez grama słońca, ale chociaż nie pada (okolice Łodzi) 

Asia-A

Jak tam teraz widać foty?

Dzisiaj bardzo aktywnie. Najpierw Strzeliniec (straszne tlumy) a potem Błędne Skały (tu już bardziej spokojnie). Potem jeszcze Duszniki - jedzonko, pijalnia, park zdrojowy.

Zdjęćia jeszcze się nie zgraly. Może jutro rano. Pogoda daopisuje super.

Bajka831

Tak teraz fotki widać, fajnie że tak aktywnie, pozdrawiam Sun bespectacled

Strony

Wyszukaj w trip4cheap