,

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

30691 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Ostatnio: 32 minuty 40 sekund temu

DZISIAJ JEST ŚRODA  24 LISTOPADA

Imieniny obchodzą: FLORA, Emma... i inni

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 304 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 209 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd I 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 83 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 67 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Radek - 31 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) i

Dana - czy to już?- rajskie wakacje na Mauritiusie 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

Jorguś- na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek-możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Ostatnio: 7 godzin 31 minut temu

No poddaję się - całą noc myślałem, śniły mi się jakieś czeskie uzdrowiska, ale nic mi nie pasuje ...  Uznaję również, chyląc czoła, że ostatnia ma zgadula też przez Pieę została rozszyfrowana, bo skoro domyśliła się w dolince Giewontu to już tylko pół kroczku od podania nazwy - Dolina Małej Łąki. Piea jesteś WIELKA.

A co z innymi tripkowiczami??  Może jakąś zgadulę ktoś wrzuci??

papuas

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Ostatnio: 11 godzin 21 minut temu

Szczerze mowiac to myslalem,ze sie tego lata juz tej pandemii pozbedziemy i bedzie mozna znowu normalnie snuc jakies plany podroznicze na przyszly rok,a tu wyglada,ze jest gorzej niz bylo i znowu jakies lockdowny na calym swiecie.Masakra.Nic dziwnego,ze nasza odliczanka taka skromna.Mam nadzieje,ze przynajmniej te ju tak zaklepane podroze beda sie mogly odbyc bez problemow.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 8 godzin 46 minut temu

DZISIAJ JEST CZWARTEK  25 LISTOPADA

Imieniny obchodzą: KATARZYNA, Elżbieta. .. i inni

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 303 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

NOWOŚĆ ! Cienkibolek - 208 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd I 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 82 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 66 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Radek - 30 dni do "Świąt pod palemką" czyli...Punta Cana raz jeszcze ; ) 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

Jorguś- na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek-możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

papuas

No niestety, wygląda na to, że z tym wirusem przyjdzie nam żyć aż do końca świata. I żartów nie ma - ludzie się szczepią, później chorują (na szczęście łagodnie) i znów się będą szczepić ....  To i na Tripku brak ruchu. Ja mało kurortowy jestem to i zagadka Piei jest zbyt trudną zagwozdką.  Biggrin Ze względu na bezruch wkleję dwie moje z cyklu - a to Polska właśnie

1 - gdzie znajduje się ten piękny ratusz i 2 - jesteśmy u wód, pobliski kurort

papuas

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 8 godzin 46 minut temu

Witajcie, wszystkim Kasią, Kasiunia i Katarzyną życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin Ssun-Flower4You

Miłego czwartku Sun bespectacled

Asia-A

Witajcie, ja dzisiaj w pracy, znaczy w biurze (nie domowym) Biggrin – ale weszłam się przywitać. Bajka , jak zdrówko – dzisiaj troszkę lepiej., siły wracają? Kto z pieskiem wychodzi, mąż?

Papua, wychodzi na to , że chyba jeszcze niewiele widziałam, bo nie poznaję. Wprawdzie druga fotka coś jakby znajomy klimat. Może to gdzieś na południu Polski?

Pozdrawiam i kawkę zostawiam Biggrin  (zdjęcie z neta).

Kawa do biura

papuas

Biggrin to jedno ze starszych uzdrowisk (nie rarusz) i tak - południe, a nawet można rzec wschodnie południe.

papuas

Asia-A

Może Krynica? Byłam tam jako dziecko więc wiele nie pamiętam.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 13 godzin 34 minuty temu

Papuas, no "mam na sumieniu" tą Twoją nieprzespaną noc  Crazy , ale wierzę, że to żarty Pleasantry

no to podpowiedź: fakt, nie jest w Polsce tylko nieco dalej.... i nie jest to taki stricte kurort, ale miasteczko ma charakter sanatoryjno-letniskowy, co związane jest z tutejszymi źródłami termalnymi; podpowiedź nr 2: w 1918 roku była tam nasza Maria Skłodowska-Curie; nie... nie jako kuracjuszka, tylko jak to ona- zawsze "w robocie" Wacko 2 badała tam te źródła pod kątem radioaktywności; 

co do Twoich zagadek - mam pamięć fotograficzną, i na bank "gdzieś to widziałam" , bo budynek oryginalny i rzadko spotykany; pewnie pokazywałeś kiedyś ten ciekawy Ratusz w jednej ze swoich foto-galerii (na TM) ale zabij... nazwy już nie pamiętam, bo nie byłam tam , więc może ktoś kto był i wie - się wypowie... 

fotka nr 2- też nie byłam!  ale wiem Yes ; mój tato kilka lat temu przywiózł mi z Sanatorium taki trójdzielny kalendarz z jedną fotką główną- i właśnie dokładnie z takim zdjęciem; patrzyłam na to cały rok - i dlatego pamiętam Biggrin to z pewnością Iwonicz-Zdrój, bo tam właśnie był mój tato "u wód"  Girl dance

ja dzisiaj mam home-office i z mojego domowego biura zostawiam Wam poranną kawkę - w klimatach takich jak kawka Asi - w końcu wszystkie biura podobne Girl crazy , tylko kawka mniej dekoracyjna ...

Miłego jesiennego dnia... (a dziś dzionek piękny, słoneczny, bezwietrzny...)  Ssun-Flower4You

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap