x

,

ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

30895 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Ostatnio: 8 godzin 24 minuty temu

Dzień dobry, 

To miałaś nastrojowe mikołajki Nelu przy swiecach Blum

Buty zarabiste kradnę foto ROFL

Miłego dnia Ssun-Flower4You

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Ostatnio: 1 godzina 27 minut temu
admin

Hejka,

Radek, piękny sztorm Good to zdjęcie powinno mieć tytuł " potęga matki natury " tak to czuję.. Chętnie bym zobaczyła taki sztorm na żywo,ale pewnie by mnie strach obleciał przed robieniem foty z bliska.

Bajka, ha ha widzę,że fota sie spodobała ? buciki też ? Laugh 1   mi tez wpadły w oko Girl crazy jak znalazł do froterowania parkietu na sylwestra...akurat ci się przydadzą na wyjazdowej imprezie 

Słyszeliście już jakie nowe, młodzieżowe słówka zwyciężyły w tegorocznym plebiscycie ? nie ? to prosze bardzo , top 3 

1/ śpulkolot

2/ naura

3/twoja stara 

Ciekawa jestem , znacie ich znaczenie ? ale tak bez zagladania do neta Acute bo ja przyznam się ,że niestety wypadłam z obiegu Biggrin

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Ostatnio: 1 dzień 3 godziny temu

Śpiulkolot to moje ulubione określenie, znam je od kilku miesięcy i regularnie używam Biggrin

Jesteście już w nastroju świątecznym?

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Ostatnio: 3 tygodnie 2 dni temu

Witajcie wieczornie...

u mnie zaczyna się powoli brak czasu, więc moje wpadanko tutaj będzie coraz rzadsze, ale zajrzę i Was poczytam...

Nel, no buciki na świeta jak znalazł! Crazy

Basia, ło matko! a cóż to jest ten "Śpiulkolot"? Wacko 2 ; ja juz wypadłam zupełnie z "tego tematu" i jestem, że tak powiem: mocno nie na czasie Crazy

Ach, Twoje fotki z wrocławskiego jarmarku światecznego cudne! Air kiss ; ach... moze znajdę chwilkę i też sie pokuszę na nasz warszawski rynek po pracy? (ale nawet nie wiem, czy jest jakiś jarmark?  ta pandemia teraz, coraz nowe obostrzenia? ... musze sie dowiedzieć... jak to jest z tym u nas? (Nel, Mabro, nic nie wiecie dziewczyny? jest jarmark na warszawskim rynku czy nie ma? ) 

Radek, a no szkoda Twoich planów, że się tak posypało... ale chyba nie ma tego złego - teraz to może i nawet bezpieczniej siedzieć na "doopie" zamiast ryzykować.... a odbijecie sobie z nawiązką w innym terminie Yes

Asia , wizyta mojej wnusi bardzo udana! Babcia z Dziadkiem piali z zachwytu!  byłam wprost wziebowzięta..., no bo i jak nie być? jak przybył do nas taki mały słodki "Mikołajek" Give heart 2

To zostawiam Wam kawkę już na jutrzejszy poranek i zyczę Miłego Wieczoru!  Ssun-Flower4You

Piea

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Ostatnio: 1 dzień 3 godziny temu

Piea, śpiulkolot to po prostu spanie. Jak idziesz do śpiulkolotu, to idziesz spać

Bajka831

Piea Nelu ja niby młodsza ale tych określeń kompletnie nie znam, nie słyszałam i jakoś z tego powodu nie czuję, że czegoś mi brak ROFL

Zresztą w kwestiach polityki czy show biznesu to już kompletnie nie w temacie, bo od 2013 nie mam telewizji naziemnej Sarcastic blum

Kiedyś przed wakacjami skończyła nam się umowa i nie było nic ciekawego w ofercie, więc stwierdziliśmy ze w wakacje i tak same powtórki w TV więc poczekamy na nowe oferty na jesień a przez ten czas tak nam było miło bez wiadomości, reklam itd, że od tamtej pory nie mamy programów tv. Mamy dysk multimedialny i oglądamy ściągnięte różne filmy czy seriale.

Piea wnunsia mikołajka cud malina Heart

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Good-morning

ŚRODA -  8 GRUDNIA 

Imieniny obchodzi:  MariaRomaryk 

Przepis na świąteczne pierniczki i dużo zabawy - Mamopracuj

Cienkibolek - 290 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

NOWOŚĆ! Bajka-  206 dni -Agroturystyka pod Kurem -Kaszuby 

Cienkibolek - 195 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 69 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 53 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Trina- 23 dni - bajeczny sylwester na słonecznej Dominikanie  Dominikana wakacje podróż lato urlop - dlaczego trzeba i co zobaczyć? -  Biuro podróży Unique Moments

NOWOŚĆ ! Bajka-  21 dni -sylwesterowa ucieczka w ciszę- pod kaszubskim aniołem-Swornegacie  

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś- na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek-możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Nel- powrót do Kaliforni , może się uda ? 

Naklejki KRAFT - MIŁEGO DNIA! - SweetPrint.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
admin

Dzień dobry,

przymroziło nam w nocy oj przymroziło . Najchłodniej było w Suwałkach -13 C ale i w WWie musiało być mrożno skoro teraz rano jest -7C . To chyba rekord pogodowy tej zimy..Na szczęscie od jutra już troszke cieplej..

Piea, dobrze ,że mamy juz twoją kawke od rana. Można się obudzic i pobudzić Ssun-coffee Niestety nie wiem czy jest już jarmark w stolicy. Emilka sie do nas wyrażnie uśmiecha Preved Jak nic ,rośnie nam nowa podróżniczka . Twój mąż będzie pewnie musiał przysobić ogród do wnusi.. huśtawka, domek, piaskownica etc..

Basiu, pięknie Wrocław przystrojony świątecznie Xmass16 obrazek- 0288 I ja się muszę wybrać na spacer wwską starówką, na pewno jest mega klimatycznie. No tak, trudno sie dziwić,że tobie te młodzieżowe wyrażenie są znane 

Bajka, coś w tym jest.. moja córka też nie ma w domu TV, bo zupełnie nie korzysta . Tylko net .

Na rozgrzewkę zaserwuję dziś gorącą czekoladę z pomarańczą, lubicie ?

Jesienna chwila dla Ciebie i najbliższych, czyli przepis na gorącą  czekoladę do picia - z cynamonem i pomarańczą! | Impresja Smaku - Fontanna  czekoladowa, alkoholowa, serowa, carving, palmy owocowe i atrakcje weselne. 

Trzymajcie sie cieplutko w ten zimny dzionek Ssun-Flower4You

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Ostatnio: 48 minut 44 sekundy temu

...na zachodzie,bez zmian ; )

Barra wciąż aktywna "na wyspie"...

...siemanko wtorkowe Wszystkim

p.s. fotka "zdisiejsza,netowa"...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Bajka831

[quote=Nel]

Good-morning

CZWARTEK -  9 GRUDNIA 

Imieniny obchodzi:  Leokadia, Wiesław, Wiesława, Piotr

Przepis na świąteczne pierniczki i dużo zabawy - Mamopracuj

Cienkibolek - 289 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

NOWOŚĆ! Bajka-  205 dni -Agroturystyka pod Kurem -Kaszuby 

Cienkibolek - 194 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

Margerytka - 68 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 52 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Trina- 22 dni - bajeczny sylwester na słonecznej Dominikanie  Dominikana wakacje podróż lato urlop - dlaczego trzeba i co zobaczyć? -  Biuro podróży Unique Moments

NOWOŚĆ ! Bajka-  20 dni -sylwesterowa ucieczka w ciszę- pod kaszubskim aniołem-Swornegacie  

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś- na bank pod koniec lutego wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Cienkibolek-możliwe ciepłe miejsce w lutym albo marcu

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Nel- powrót do Kaliforni , może się uda ? 

Naklejki KRAFT - MIŁEGO DNIA! - SweetPrint.pl

Strony

..

Wyszukaj w trip4cheap